https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ZEMSKÉ USEDLOSTI VE DVOŘIŠTI – BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ZEMSKÉ USEDLOSTI VE DVOŘIŠTI – BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM

CRGDomy a vilyPRODEJ ZEMSKÉ USEDLOSTI VE DVOŘIŠTI – BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0138-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  367 m2
Zastavěná plocha:  265 m2
Zahrada:  102 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte nemovitost, kterou byste rádi využili nejen na bydlení ale třeba i jako chalupu v krásném kraji Vysočina? Máme nemovitost právě pro Vás!

Nabízená zemská usedlost se nachází v městské části Dvořiště v Bystřici nad Pernštejnem. Tato městská část je od Bystřice nad Pernštejnem přibližně 3 km.

Okolí Bystřice nad Pernštejnem je velmi rozmanité na památky či přírodní rezervace. Jedna z velmi významných památek je Hrad Pernštejn. Krajina kolem hradu patřila od středověku pánům z Pernštejna. Dále například Přehradní nádrž Vír, která vznikla za účelem regulace průtoku v povodí Svratky, ale její význam byl hned v počátcích provozu rozšířen o využití pro vodárenské účely.

Celková plocha činí 367 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 265 m2, z toho užitná plocha činí cca 175,3 m2, zahrada činí 102 m2, půda činí cca 155,4 m2 a sklep činí cca 34,5 m2.

Dispozice domu:

Za vchodovými dvojitými dveřmi se nachází chodba o velikosti cca 7,5 m2, ze které je vstup na samostatné WC s odděleným umyvadlem o velikosti cca 3,4 m2, dále se nachází místnost s výlevkou o velikosti cca 2 m2. Z této chodby je vstup do hlavní dominanty domu, a to do místnosti o velikosti cca 111,5 m2, která lze využít mnoha způsoby, například jako pěkná kuchyně s obývacím pokojem, nebo zde lze vytvořit pokoj s pomocí příčky. Dále se zde nachází místnost o velikosti cca 15 m2, která sloužila jako kuchyně. Ze vstupní chodby dále vcházíme do druhé místnosti o velikosti cca 24 m2, ze které je vstup do místnosti s bojlerem o výměře cca 4 m2, do chodby (cca 5,5 m2). Z této menší chodby je vstup do samostatné koupelny (cca 2,4 m2), která disponuje sprchovým koutem a umyvadlem.

Výhodou jsou taktéž úložné prostory, a to sklep a půda. Do sklepa je vstup z boční strany domu, sklep je rozdělen na dvě místnosti celkově o výměře cca 34,5 m2. Na půdu vcházíme po železném žebříku z přední části domu. Půda je ve tvaru „L“ a o velikosti cca 155,4 m2.

Inženýrské sítě: Nemovitost je napojena na kanalizaci, obecní vodovod a elektřinu.

Tato zemská usedlost byla původně využívána jako truhlárna, ale nyní je zde prostor pro nového majitele využít tento výjimečný prostor k realizaci krásného rodinného domu či vysněné chalupy.

Nemovitost je volná ihned a prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 1.490.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42