https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ VELKÉHO RD 4+1 S POZEMKEM V BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM

CRGDomy a vilyPRODEJ VELKÉHO RD 4+1 S POZEMKEM V BYSTŘICI NAD PERNŠTEJNEM

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0270-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  1175 m2
Zastavěná plocha:  367 m2
Zahrada:  808 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velký rodinný dům s vlastním pozemkem a zahradou, který se nachází v obci Dvořiště, která je městskou částí města Bystřice nad Pernštejnem a je od něj vzdálena zhruba 3 km. Nemovitost se nachází v krásném prostředí v blízkosti lesů. Velkou výhodou této usedlosti je zahrada, která se nachází před domem a z jedné strany je oplocena ovocnými stromky a okrasnými keříky. Další zahrádka se nachází hned u domu.

Velkou výhodou je, že nemovitost je ihned volná a k dispozici novému majiteli.

Celková plocha nabízené usedlosti činí 1.175 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 367 m2, zahrada činí 808 m2. Obytná plocha domu činí cca 155 m2.

Dispozice:

Za brankou se nachází schůdky, které vedou do vstupní chodby. Z této chodby se dále dostaneme na dvorek, na kterém je mnoho úložného prostoru včetně garáže. Tato část pozemku je ohraničena vraty. Z dvora se dostaneme do všech prostor, které se nacházejí podél dvora, dále se dostaneme do dílny, přes kterou se taktéž dá vejít do domu. Ze vstupní chodby se dostaneme na chodbu, ze které je poté vstup do pokoje, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, toalety, sklepa a dílny. První pokoj má velmi krásnou klenbu a je velmi prostorný. Obývací pokoj, který je situovaný na pravé straně chodby, je útulný a zároveň prostorný, vchází se z něj také do kuchyně, ve které se nachází pěkné okénko do obývacího pokoje. Další místností, do které se dostaneme přes pokoj, je koupelna. V koupelně se nachází vana a elektrický bojler pro ohřev vody. Naproti vstupním dveřím do domu se nachází samostatná toaleta. Po levé straně od schodiště se nachází sklípek. Dále chodba vede do velmi prostorné dílny. Velkou výhodou této dílny je její tvar do písmene L. Z dílny se taktéž dostaneme do prostoru dvoru.

Po schodišti se dostaneme do druhého nadzemního podlaží. Zde se nachází dva průchozí pokoje, komora a půdní prostor. Půdní prostor je připraven k výstavbě obytného prostoru. První pokoj v tomto patře je menší a sloužil jako ložnice. Druhý pokoj, ze kterého je možno udělat dva průchozí pokoje, je velmi prostorný a sloužil jako dětský pokoj. Komora, která se nachází nad schodištěm, je opatřena regály pro lepší uložení věcí.

IS (inženýrské sítě) – dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu a na pozemku domu se nachází jímka.

Nemovitost je ihned volná a ihned po menších úpravách obyvatelná.

Co se týče obce, tato městská část se vyvinula z původního dvora, jenž patřil k hradu Aueršperku. V roce 1474 jsou poprvé jmenováni v městské knize bystřické Tomáš a Filip z Dvořišť.

Od roku 1850 bylo Dvořiště osadou, nyní je částí města Bystřice nad Pernštejnem.

Ve Dvořištích nalezneme výletiště, hasičskou zbrojnici s nedávno obnovenou zvoničkou a na dolním konci rybníček. Památkou je i mohutný kříž s plastikami Krista a Panny Marie, který byl zbudován roku 1847 a opraven roku 1908. V katastru Dvořišť se nachází autokemp Na Kopci v místě bývalého známého tábora Jitřenka. Klikatou silnici od autokempu k odbočce na Dvořiště si oblíbili pořadatelé automobilových závodů do vrchu.

Dvořiště jsou ideálním východiskem ke zřícenině Aueršperku. Hrad se nachází na vyvýšenině obtékané ze tří stran říčkou Bystřicí. Celá hradní fortifikace byla rozsáhlá a složitá. Po zpustnutí hradu se jménem Aušperk označoval zdejší les a grunt.

Více o městské části Dvořiště naleznete zde https://info.bystricenp.cz/dvoriste.

Nedaleko městské části Dvořiště se nachází vodní nádrž Vír. V okolí této nádrže je nádherná příroda, která je jako stvořená k procházkám. Tato vodní nádrž je velmi vyhledávanou destinací pro krásné dovolené jak na relaxování, tak na aktivní turistiku.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Pro více informací o nabízené nemovitosti nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 850.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,