https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ÚTULNÉHO DOMU 2+1 V OBCI VELKÉ HOSTĚRÁDKY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ÚTULNÉHO DOMU 2+1 V OBCI VELKÉ HOSTĚRÁDKY

CRGDomy a vilyPRODEJ ÚTULNÉHO DOMU 2+1 V OBCI VELKÉ HOSTĚRÁDKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0226-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  135 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízená nemovitost se nachází v malebné obci Velké Hostěrádky v okrese Břeclav.

Jedná se o menší rodinný dům o dispozici 2+1, jehož součástí je dvorek, sklípek, dílna a menší zahrádka. Nemovitost jako celek působí velmi příjemným a útulným dojmem.

Celková plocha činí 135 m2, z toho užitná plocha včetně půdy činí cca 110,5 m2, dvůr činí cca 22 m2.

Dispozice domu:

Za vchodovými dveřmi se ocitneme na pěkné chodbě (cca 4 m2), ze které je vstup do obývacího pokoje, ložnice a na dvůr. Po levé straně se nachází obývací pokoj o velikosti cca 14 m2 s okny do ulice. Tento pokoj je vybaven skříněmi a rozkládací sedačkou. Z pokoje vstup do kuchyně (cca 8 m2), která disponuje kuchyňskou linkou, lednicí, plynovým sporákem, jídelním stolem. Velkou výhodou je francouzské okno, ze kterého je přístup na dvůr hned z kuchyně. Za kuchyní se nachází koupelna s WC o výměře cca 3,5 m2, která je vybavena sprchovým koutem a toaletou. Ze vstupní chodby se dále vstupuje po pravé straně do ložnice o velikosti cca 15,5 m2, která je nyní vybavena postelí a skříněmi.

Na dvoře se nachází vstup do dílny a do sklepa. Dílna je o velikosti cca 10 m2. Sklep je velmi prostorný s klenutou klenbou (cca 21,5 m2). Dále se na dvoře nachází vstup po žebříku na půdu o velikosti cca 34 m2.

IS: (inženýrské sítě): rodinný dům je na pojen na elektřinu 220 V A 380 V, plyn, obecní vodovod a obecní kanalizaci.

V tuto chvíli je rodinný dům obývaný a bude uvolněný i novým majitelům nejpozději v říjnu tohoto roku. Vybavení, které v nemovitosti je, zůstává.

Obec leží v malebném údolí, obklopena ze všech stran lesy. Obec se připomíná již od roku 1210, kdy se uvádí v souvislosti se Lvem z Klobouk, který ji odkázal zábrdovickému klášteru v Brně. V polovině 14. století zde již byli vladykové z Hostěrádek na tvrzi, která stávala na dnes zalesněném kopci směrem k Časkovci, které se dnes říká „Hradisko“.

V současné době je v obci asi 200 obytných domů, z toho 160 domů obydleno trvale. Nedaleký Žďárecký les je rájem pro cyklisty, turisty a houbaře.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat, prohlídky jsou možné dle dohody.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměra RK 5 %.

 

Cena: 1.250.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42