https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RODINNÉHO DOMU 3+1, KORYČANY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RODINNÉHO DOMU 3+1, KORYČANY

CRGDomy a vilyPRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RODINNÉHO DOMU 3+1, KORYČANY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0271-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  230 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte útulný domeček nebo místo pro trávení dovolené? Máme nemovitost právě pro Vás!

Nabízený rodinný dům o dispozici 3+1 se nachází v obci Koryčany. Koryčany jsou město v jihozápadním cípu okresu Kroměříž ve Zlínském kraji na úpatí Chřibů, 11 km severně od Kyjova. Žije zde přibližně 2.700 obyvatel. Dům je samostatně stojící a stojí na vlastním pozemku.

Celková plocha činí 230 m2, z toho užitná plocha činí cca 100 m2.

Co se týče domku samotného, za brankou vcházíme na dvorek, ze kterého je přístup na střechu, ale i dovnitř objektu. Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě, ze které se po pravé straně vchází do spíše sklepní či úložné části domu. Ta má cca 11 m2 a nalezneme zde tři menší místnosti o velikosti cca 4 m2. Ze vstupní chodby je dále vstup do prvního pokoje o velikosti cca 12,6 m2. Po pravé straně ze vstupní chodby vcházíme do chodby, ze které je přístup do koupelny o velikosti cca 3,1 m2, která je vybavena WC a sprchovým koutem. Další pokoj se nachází vedle koupelny a je o výměře cca 6,5 m2. Z chodby je dále vstup do kuchyně, která je o velikosti cca 12,5 m2 a ze které se vchází do posledního, největšího pokoje v domě o velikosti cca 30,5 m2.

Velkou výhodou této nemovitosti je uzavřený dvorek, který poskytuje svému majiteli maximální soukromí. Není problém si zde udělat i příjemnou malou zahrádku s příjemným posezením.

Co se týče inženýrských sítí, dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci.

V okolí města se nachází spoustu památek, které stojí za návštěvu. Například zámek Koryčany, hrad Cimburk, který je zřícenina gotického renesančního přestavěného hradu, skalisko Kozel a mnoho dalšího.

Ve městě Koryčany nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Obchody, obchůdky s různým zaměřením, cukrárnu, základní škola, mateřská škola. Dále se v obci Zdounky nachází základní umělecká škola. A mnoho dalšího.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 50.000, -Kč + DPH.

 

Cena 890.000, -Kč

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42