POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ SAM. STOJÍCÍHO RD PO REKONSTRUKCI 4+KK BŘEZINA U TIŠNOVA

CRGDomy a vilyPRODEJ SAM. STOJÍCÍHO RD PO REKONSTRUKCI 4+KK BŘEZINA U TIŠNOVA
Číslo zakázky:  crg-n-0281-21
Typ nabídky:  prodej
Celková výměra:  941 m2
Zastavěná plocha:  87 m2
Zahrada:  854 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  8 590 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi nádherný přízemní, samostatně stojící rodinný dům o velikosti 4+kk s jedním nadzemním podlažím, v obci Březina u Tišnova, okrese Brno – venkov. Tato jedinečná nemovitost je ihned volná a je tedy okamžitě k dispozici novému majiteli. Dům i pozemek prošly rozsáhlými změnami. Vše je kvalitní a promyšlené do sebemenších detailů.

Celková plocha nemovitosti činí 941 m2, z toho zastavěná plocha činí 87 m2 a zahrada činí 854 m2. Užitná plocha je cca 72,88m2 + terasa.

Dispozice:

Hlavními dveřmi vejdeme do vstupní chodby o výměře cca 3,25m2. Z této je otevřený vstup do krásného slunného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který je dominantou celého domu. Celková plocha této místnosti činí cca 25,57m2. V obývacím pokoji je vybudována příprava pro komínovou cestu pro zbudování krbu. (komín není realizován). Z obývacího pokoje je vstup na nově vybudovanou terasu, která pozvolna pokračuje do zahrady. Na pozemek byla navezena kvalitní úrodná černozem (vhodná k výsadbě, například tvorbě okrasné zahrady). U vstupní chodby je samostatné WC s umyvadlem o rozměru cca 1,77m2, dále samostatná technická místnost o rozloze cca 1,54m2. Technická místnost s novým boilerem a elektrickým kotlem. K zde také nově vybudována a je tu také přípojka pro pračku.

Chodbou o celkové ploše cca 5,83m2, která propojuje obývací pokoj s dalšími místnostmi v domě vejdeme do tří samostatných pokojů a koupelny. Pokoje jsou o výměrách cca 10,22m2, cca 10,50m2 a cca 9,27m2. Koupelna o celkové ploše cca 5,82m2 je nádherná a velmi vkusně zařízená. Najdeme tu vanu, umyvadlo, elektrický žebřík. V koupelně i na WC jsou baterie včetně baterie sprchové vyhlášené značky Grohe. V koupelně byli provedeny nové kvalitní hydroizolace.

V hale spojující samostatné pokoje s koupelnou je ve stropě výstup na půdu. Půda je vhodná ke skladování, podlaha v půdním prostoru je vybavena OSB deskami, na půdu vedou nové vstupní vyklápěcí schůdky.

 

Orientace obytných místností je severovýchod a jihovýchod.

 

Co se týče rekonstrukce byla velmi rozsáhlá.

V interiéru jsou nově zbudovány podlahy, kompletní koupelna s WC, nové interiérové dveře instalovány všude v objektu nové radiátory.

Před oplocením stále na vlastní parcele je nově vybudované parkovací stání pro tři automobily. Pod dlažbou je stabilní podloží (nasypaný štěrk s pískem zhutněný cementem). K dispozici je i původní projektová dokumentace v elektronické verzi na vybudování samostatné garáže.

Rodinný dům po celém obvodu má nově udělané kvalitní hydroizolace (odkopána zemina, instalovaná nopková folie s odvětráním).

Objekt má instalovaný nový bleskosvod.

Dřevěné venkovní podhledy jsou ošetřeny kvalitním dvouvrstvým ochranným nátěrem.

Je zde nová silikonová fasáda opatřená odolným venkovním nátěrem Primalex Master.

Pozemek je celý zabezpečen novým oplocením.

 

Co se týče inženýrských sítí, do objektu je zavedena elektřina o napětí 230 V a přívod 380 V (ne zásuvka), dále obecní kanalizace a obecní vodovod. Dům je vytápěn, jak je výše zmiňováno pomocí nově vybudovaného ústředního topení elektrickým kotlem a voda je ohřívána elektrickým bojlerem.

 

Základy jsou tvořeny dle dostupných informací z betonu z izolací, objekt je montovaný, kovové konstrukce s opláštěným na bázi dřevní hmoty, stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy. Objekt má valbovou střechu, střešní krytina je tvořena betonovou taškou a klempířské prvky jsou pozinkované. Zateplení pláště je z polystyrénu. Okna jsou plastová.

 

V současné době je nemovitost zapsána v katastru nemovitostí jako zastavěná plocha a nádvoří. V této chvíli se dokončuje dokumentace pro stavební řízení ke kolaudaci.

 

Březina je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží 2 km jižně od Tišnova, v údolí řeky Svratky, na úpatí Českomoravské vrchoviny, na rozhraní Boskovické brázdy a Křižanovské vrchoviny. Nachází se v katastrálním území Březina u Tišnova. Nemovitost je situována v severní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinných domů se zahradami. Co se týče dopravní dostupnosti, je zde integrovaná autobusová doprava, vlakové nádraží je v Tišnově. Od Brna cca 25 km a od Tišnova cca 3 km. Co se týče občanské vybavenosti je zde škola, školka, turistické trasy, cyklotrasy, knihovna, řeznictví, kadeřnictví a autoservisy.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Cena RK činí 4 %.

 

Cena: 8.590.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,