PRODEJ ROZESTAVĚNÉ STAVBY RD 4+kk NA VLASTNÍM POZEMKU S PROJEKTEM V BRNĚ

CRGDomy a vilyPRODEJ ROZESTAVĚNÉ STAVBY RD 4+kk NA VLASTNÍM POZEMKU S PROJEKTEM V BRNĚ
Číslo zakázky:  crg-n-0089-22
Typ nabídky:  prodej
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  114 m2
Cena:  5 900 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízená rozestavěná stavba rodinného domu o namyšlené dispozici 4+kk se nachází v Brně, v městské části Bystrc, která je vyhledávanou lokalitou, a to nejen díky brněnské přehradě a spoustě zeleně, která se zde nachází. Stavba samotná je v prvopočátku, viz. fotodokumentace, která je součástí tohoto inzerátu. Ve fotodokumentaci je přiložena vizualizace s náhledem, jak by měla hotová stavba vypadat.

V okolí stavby se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 550 m od budovy se nachází obchodní centrum Javor, kde se nachází supermarket, lékárna, drogérie, obchod pro domácí mazlíčky, kadeřnictví, optika, banka, stomatologie a mnoho dalšího. Zastávka MHD cca 550 m, Úřad Městské části cca 700 m, Základní a mateřská škola cca 350 m, ZOO Brno cca 1 km, Brněnská přehrada cca 1,2 km.

 

Celková plocha pozemku činí 114 m2.

 

Dispozice budoucího stavu:

Dle projektu by se mělo jednat o jednu bytovou jednotku. Ze vstupního zádveří je přístupná komunikační hala se schodištěm do druhého nadzemního podlaží a také samostatná pracovna s vlastním hygienickým zázemím. Z haly je dále vstup do hlavní obytné místnosti domu – obytné kuchyně. Po jednoramenném schodišti je přístupné druhé nadzemní podlaží, kde jsou situovány ložnice, koupelna včetně WC a kotlem pro ústřední topení a zároveň pro ohřev teplé vody. Dále je zde v prvním řídli místnost pro domácí práce a ve druhém křídle je naplánován dětský pokoj a šatna, případně sklad. Z chodby u koupelny je také přístup na venkovní schodiště, pro vstup na střechu domu.

 

Co se týče inženýrských sítí, k nemovitosti jsou přivedeny přípojky vodovodu, kanalizace, plynovodu i elektřiny.

 

Velkou výhodou nemovitosti je, že je již vypracována projektová dokumentace a vnitřní dispozice si nový majitel může změnit dle svých představ.

 

Dle hrubého odhadu současného vlastníka nemovitosti je možné stavbu dokončit do 4.500.000, -Kč, pokud by někdo stavěl svépomocí, dostaví nemovitost i za mnohem méně.

 

Městská část Bystrc je městská část na severozápadě statutárního města Brna. Bystrc byla původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1960. Bystrc je rozlohou vůbec největší městskou částí Brna. Nachází se zde spoustu rekreačních objektů, například Brněnská přehrada, Zoo Brno, Údolí oddechu, Podkomorské lesy, hrad Veveří.

 

Odměna realitní kanceláře není započtena v kupní ceně.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku. Veškeré podklady k samotné stavbě rádi dodáme na vyžádání.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,