https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A TERASOU, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A TERASOU, BRNO

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A TERASOU, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0005-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  213 m2
Zastavěná plocha:  146 m2
Terasa:  ano
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte bydlení v klidné části Brna ve slepé uličce, ale zároveň poblíž centra města a veškeré občanské vybavenosti?

 

Máme pro Vás nabídku řadového, rozsáhlého, částečně zrekonstruovaného rodinného domu se zahradou, který se nachází na ulici Čejkova v Brně. Objekt byl v minulosti využíván na obchodní/komerční účely, momentálně je po menších rekonstrukcích vhodný na bydlení.

 

Celková plocha činí 213 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 146 m2, zahrada 67 m2. Užitná plocha domu je přibližně 252 m2.

 

 

Rodinný dům je z cihlové konstrukce, patrový, částečně podsklepený a skládá se z více samostatných jednotek. Disponuje pěknou terasou a balkonem. Nabízený dům disponuje pěknou terasou a balkonem a dal by se krásně předělat na vícegenerační bydlení v centru města.

 

Dispozice:


1. NP: Vejdeme do domu hlavním vstupem z uliční strany a ocitáme se na chodbě (cca 11,30 m2), z které je vstup po pravé straně do haly (cca 10,00 m2). Z této haly je vstup do sprchového koutu (cca 1,00 m2) a WC (cca 3,10 m2). Po pravé straně je průchod do dvou pokojů (cca 14,30 a 8,80 m2) z nich ten větší je průchozí. Okna jsou směrována do uliční strany.

 

Z hlavní chodby se dále dostaneme do druhé části prvního nadzemního podlaží na chodbu (cca 9,00 m2), na té chodbě je WC (cca 1,60 m2), komora (cca 1,20 m2), schodiště do sklepu (cca 1,50 m2) a schodiště na druhé nadzemní podlaží a do podkroví (cca 4,60 m2). Dále se na přízemí nachází větší otevřený prostor předělen klenbou (cca 29,50 m2), co by dispozičně vyhovovalo na obývací pokoj s kuchyňským koutem s východem na terasu (cca 13,70 m2) a zahradu. V této místnosti se taky nachází krásné dřevěné schodiště (cca 2,50 m2) na první patro.

 

2. NP: Po dřevěných schodech ze spodní místnosti obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, vejdeme na první patro a nacházíme se na chodbě (cca 5,20 m2), z které je vstup do dvou pokojů (cca 13,50 a 8,80 m2). Větší pokoj disponuje balkónem (cca 4,30 m2) s výhledem do zahrady a okolí. Z chodby je dále vstup do koupelny (cca 7,30 m2), která má vstupy z jedné strany i z druhé. Z druhé strany se ocitáme v chodbě (cca 9,40 m2) a při druhém schodišti vedoucím do podkroví (cca 4,80 m2). Dále je zde vstup do šatny (cca 7,50 m2) se samostatným WC (cca 1,90 m2) a haly (cca 9,80 m2). Každé z těchto místností disponuje vstupem do dvou samostatných pokojů (cca 15,50 a 15,50 m2).

 

3. NP: Po schodech (cca 4,40 m2), které vedou až z přízemí do samého podkroví se ocitáme na chodbě (cca 5,50 m2), kde se nachází menší úložný prostor (cca 1,30 m2). Na konci chodby vejdeme do prvního pokoje v tomto patře (cca 21,60 m2), který disponuje samostatným WC s umyvadlem (cca 1,50 m2) a úložným prostorem pod okny (cca 4,40 a 3,90 m2). V této místnosti je také vstup do dalšího pokoje (cca 13,50 m2) a v něm se taky nachází úložný prostor pod okny z jedné i z druhé strany (cca 2,00 a 3,00 m2).

 

Rodinný dům je situovaný přední částí na severozápadní a zadní částí na jihovýchodní stranu. Dům se nabízí ve stavu v jakém je, tudíž třeba počítat s částečnou rekonstrukcí.

 

Nabízená nemovitost by se dala hezky rozdělit na dvě až tři samostatné jednotky. V přízemí samostatné 1+kk s okny do uliční strany a zadní část objektu na 3+kk s terasou a s prvním patrem (popřípadě tu část 1+kk předělat na garáž se vstupem do domu). Dále by se zde dali využít zbylé místnosti na prvním patře včetně podkroví na další samostatnou jednotku s dispozicí 4+kk.

 

Dům disponuje plastovými okny, na podlahách je většinou položena dlažba anebo linoleum. V koupelně jsou udělané vývody na vodu a odpady, v dolní části jsou připravené základy na kuchyňský kout. Střecha na dome je rovná se živičnou krytinou.

 

 

IS: Obecní vodovod, elektřina 230/380 V, obecní kanalizace, plyn, topení a ohřev vody je zajištěn kombinovaným plynovým kotlem.

 

 

Brno – Židenice je městskou částí, která se nachází východně od centra města Brna. Je tvořena dvěma katastrálními území, a to na východní části Zábrdovice a většina území jsou samotné Židenice. V této části města Brna žije přes 22.000 obyvatel. Území Židenic má městský charakter a městská část Vinohrady, s kterou jako jednou z částí města Brna sousedí, je ze Židenic na vyvýšenině nad Židenickým kopcem dobře viditelná. Lesoparky, které se v této části nacházejí jsou vyhledávaným pro pejskaře, turisty a pro procházky. Již výše zmíněný lesopark, rozkládající se nad Juliánovem na Bílé hoře nabízí u vyhlídku na Brno.

 

V okolí rodinného domu se nachází spousta restaurací, zastávka MHD, supermarket Albert, vlaková zastávka Brno-Židenice, základní škola a pro milovníky přírody je poblíž Židenická vyhlídka.

 

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz, nebo na níže uvedeným telefonním čísle.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

 

Rádi Vám pomůžeme k této nemovitosti vyřídit hypotéční úvěr, neváhejte nás prosím tedy kontaktovat!

 

Cena: 9.000.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42