https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RODINNÉHO DOMU S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI DOLNÍ LOUČKY, OKRES BRNO-VENKOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI DOLNÍ LOUČKY, OKRES BRNO-VENKOV

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI DOLNÍ LOUČKY, OKRES BRNO-VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0214-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  191 m2
Zastavěná plocha:  110 m2
Zahrada:  81 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící cihlový rodinný dům se sedlovou střechou, vlastním pozemkem a menší zahrádkou v katastru obce Dolní Loučky, v okrese Brno-venkov, v krásné přírodě v Křižanovské vrchovině. Nabízený rodinný dům se nachází v malebné obci Dolní Loučky v Jihomoravském kraji. Obec je vzdálena necelých 5 km severozápadně od Tišnova a necelých 31 km od krajského města Brna.

Jedná se o pozemek zhruba trojúhelníkového tvaru s dobrou dostupností z místní komunikace. Samotný objekt RD je po částečné, avšak nedokončené, rekonstrukci s dispozičním řešením 1+1. Objekt je možno v rámci rekonstrukce přebudovat a zvětšit, respektive rozšířit obytné prostory a současně využít prostory půdního prostoru v podkroví a stodoly.

Vstup do RD se nachází ze zadní části z malého dvorku. Za vstupními dveřmi se nachází menší centrální chodba o výměře cca 3,30 m2, ze které se vchází do ostatních místností v domě. Po levé straně se nachází samostatná toaleta s WC o výměře cca 1,20 m2. Po pravé straně je prostor vhodný například k vybudování kuchyně. Tato místnost má výměru cca 18,0 m2. Hlavní dominantou obytného prostoru je velký obývací pokoj (cca 26,20 m2), který lze dle potřeby rozdělit na dva menší prostory.

Zadní část objektu sloužila původně jako stodola, která má výměru asi 16,0 m2. Vstup do této části objektu je samostatný, stejně jako vchod do RD z malého dvora. V této zadní části je k dispozici menší sklepní prostor o výměře asi 3,40 m2 a nachází se zde také vstup na půdu. Půdní prostor s půdorysem ve tvaru „L“ má celkovou výměru cca 64,40 m2.

Co se týče IS (inženýrské sítě), nemovitost je napojena na elektřinu a plyn (aktuálně vše odpojeno, elektroměr i plynoměr jsou demontovány). K nemovitosti je přivedena obecní kanalizace i obecní vodovod (k dispozici s projektem). Rodinný dům je však napojen na vodu z vlastní studny.

 

Celková plocha činí 191,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 110,0 m2 a předzahrádka činí 81,0 m2, výměra užitné plochy rodinného domu činí cca 50 m2, výměra stodoly činí cca 16,0 m2, sklep má výměru cca 3,40 m2 a půdní prostor o výměře cca 64,0 m2.

 

 

Ve fotodokumentaci přikládáme vizualizaci pro lepší představu, jak by dům mohl vypadat po rekonstrukci.

 

Popis lokality:

Dolní Loučky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se na Křižanovské vrchovině, přibližně 5 kilometrů severozápadně od Tišnova. Součástí obce Dolní Loučky je také vesnice Střemchoví.

 

Máte zájem o tuto nemovitost? Volejte nebo pište na níže uvedený kontakt.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42