POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S VELKOU ZAHRADOU V OBCI BOHATÉ MÁLKOVICE

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU S VELKOU ZAHRADOU V OBCI BOHATÉ MÁLKOVICE
Číslo zakázky:  cr-n-0310-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  1206 m2
Zastavěná plocha:  520 m2
Zahrada:  686 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 390 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi řadový rodinný dům s pozemkem a velkou zahradou, nacházející se v klidné obci Bohaté Málkovice, okres Vyškov.

Obec Bohaté Málkovice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji necelých 6 km severně od Bučovic. Žije zde cca 250 obyvatel. Od města Vyškova je vzdálena cca 12 km a od města Brna je vzdálena cca 37,5 km. V obci působí např. Klub rybářů, Myslivecký spolek, SDH a Svaz včelařů. V nedalekém okolí obce naleznete CHKO Větrníky, Rybník s mokřadem jménem Bařísko atd. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.bohatemalkovice.cz

Objekt je řadový RD, dvoupodlažní se sedlovou střechou, částečně podsklepený. Celková dispozice objektu je 2+1 s koupelnou s WC, hospodářskou místností se vstupem ze dvora a po dřevěném schodišti přístupnou prostornou půdou. RD se nachází v klidné části obce mimo hlavní silnici. Původní okna byla vyměněna za plastová, vstupní dveře jsou původní dřevěné. V objektu proběhla částečná rekonstrukce, příprava na ústřední topení (rozvody v podlaze), výměna oken, částečná oprava interiéru. Střecha je sedlová, provedena s pálenou střešní krytinou.

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 115,0 m2. Celková plocha pozemku je 1.206,0 m2 a tvoří ji stavební parcela s výměrou 520,0 m2 na níž stojí RD a dále zahrada o výměře 686,0 m2.

Dispozice:

Za hlavním vstupem do RD, přístupného z obecního chodníku, se nachází malá chodba, ve které jsou instalována krbová kamna na tuhá paliva. Z této chodby jsou vstupy do kuchyně, většího obývacího pokoje a prostorné koupelny s WC. Větší obývací pokoj a koupelna mají okna směrována do ulice. Kuchyně a menší pokoj mají okna směrována na dvůr a do zahrady za domem. Z kuchyně je dále vystup do menšího pokoje (ložnice) a také výstup přes balkonové dveře na dvůr za domem. Koupelna byla částečně rekonstruována – není dokončeno. Je vybavena umyvadlem, vanou a WC. Je zde dostatečný prostor pro připojení pračky případně sušičky.

Za domem se nachází dvůr a průchod do zahrady za domem. V této zadní části se dále nachází hospodářský přístřešek, který je v havarijním stavu (částečně zborcená střecha) a dále pozůstatky malé, již zbořené, stodoly.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V, voda pouze vlastní studna na pozemku za domem. Vzhledem k vedení IS před domem je možné zřídit přípojky obecní vody, plynu i kanalizace.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 1.390.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,