PRODEJ RODINNÉHO DOMU S POZEMKEM V OBCI DOLNÍ LOUČKY

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU S POZEMKEM V OBCI DOLNÍ LOUČKY
Číslo zakázky:  crg-n-0116-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  191 m2
Zastavěná plocha:  110 m2
Zahrada:  81 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 850 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Exkluzivní nabídka rodinného domu v katastru obce Dolní Loučky, v okrese Brno-venkov, v krásné přírodě v Křižanovské vrchovině. Nabízený rodinný dům se nachází v malebné obci Dolní Loučky v Jihomoravském kraji. Obec je vzdálena necelých 5 km severozápadně od Tišnova a necelých 31 km od krajského města Brna.

Popis nemovitosti:

Nabízíme ke koupi samostatně stojící cihlový rodinný dům se sedlovou střechou a vlastním pozemkem a menší zahrádkou. Jedná se o pozemek zhruba trojúhelníkového tvaru s dobrou dostupností z místní silnice a místní komunikace. Samotný objekt RD je po částečné, avšak nedokončené rekonstrukci s dispozičním řešením 1+1. Objekt je možno v rámci rekonstrukce přebudovat a zvětšit, respektive rozšířit obytné prostory a současně využít prostory půdního prostoru v podkroví a stodoly.

Vstup do RD se nachází ze zadní části z malého dvorku. Za vstupní dveřmi se nachází menší centrální chodba o výměře cca 3,30 m2, ze které se vchází do ostatních místností v domě. Po levé straně se nachází samostatná toaleta s WC o výměře cca 1,20 m2. Po pravé straně je prostor vhodný k vybudování například kuchyně. Tato místnost má výměru cca 18,0 m2. Hlavní dominantou obytného prostoru je velký obývací pokoj (cca 26,20 m2), který lze dle potřeby rozdělit na dva menší prostory.

Zadní část objektu sloužila původně jako stodola, která má výměru asi 16,0 m2. Vstup do této části objektu je samostatný stejně jako vchod do RD z malého dvora. V této zadní části je k dispozici menší sklepní prostor o výměře asi 3,40 m2 a nachází se zde také vstup na půdu. Půdní prostor s půdorysem ve tvaru „L“ má celkovou výměru cca 64,40 m2.

 

Co se týče IS (inženýrské sítě), nemovitost je napojena na elektřinu a plyn (aktuálně vše odpojeno, elektroměr i plynoměr jsou demontovány). K nemovitosti je přivedena obecní kanalizace i obecní vodovod (k dispozici s projektem). Rodinný dům je však napojen na vodu z vlastní studny.

 

Celková plocha činí 191,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 110,0 m2 a předzahrádka činí 81,0 m2, výměra užitné plocha rodinného domu činí cca 48,7 m2, výměra stodoly činí cca 16,0 m2, sklep má výměru cca 3,40 m2 a půdní prostor o výměře cca 64,0 m2.

 

Ve fotodokumentaci přikládáme vizualizaci pro lepší představu, jak by dům mohl by vypadat po rekonstrukci.

 

Popis lokality:

Dolní Loučky jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se na Křižanovské vrchovině, přibližně 5 kilometrů severozápadně od Tišnova. Součástí obce Dolní Loučky je také vesnice Střemchoví.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,