PRODEJ RODINNÉHO DOMU BRNO – LESNÁ

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU BRNO – LESNÁ
Číslo zakázky:  cr-n-0262-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  222 m2
Zastavěná plocha:  97 m2
Zahrada:  125 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  9 000 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rozsáhlý rodinný dům 6+1 v lukrativní čtvrti Brna, městské části Lesná, na ulici Kupkova.

Nemovitost se nachází v nádherném prostředí, v bezprostřední blízkosti lesa na okraji městské části Lesná. Jeho dominantou je výhled z teras orientovaných na město Brno.

Jedná se o řadový rodinný dům, který byl zkolaudován v roce 1973 a nachází se při místní komunikaci v části rodinných domů. Dům je ve velmi dobrém stavu, po částečné rekonstrukci. Jedná se o čtyřpodlažní nemovitost, která se skládá ze suterénu, přízemí a dvou pater. Součástí domu je i garáž pro jeden osobní automobil, venkovní parkovací stání na vlastním pozemku, předzahrádka a zahrádka.

 

Celková rozloha pozemku je 222 m2 z toho zastavěná plocha je 97 m2 a zahrada 125 m2. Užitná plocha domu je cca 150 m2.

Dispozice:
Suterén/I.PP:

V suterénu se nachází prádelna spolu s kotelnou, sprchovým koutem, umyvadlem o výměře 12,68 m2 a dvě samostatné sklepní místnosti o výměře 4,80 m2 a 6,79 m2. Ze suterénu je vstup také na zahradu.

Přízemí/I.NP:

V přízemí nalezneme vchod do domu z ulice Kupkova, dále garáž pro jeden osobní automobil o rozměrech 5,25m x 2,75m, tedy 14,43 m2. Vstupní hala je poměrně prostorná a její celková plocha činí 7,09 m2. V přízemí mimo schodiště vedoucí jak do suterénu, tak i do prvního patra je koupelna s umyvadlem a vanou o výměře 3,69 m2 s vanou a umyvadlem a samostatné WC o rozměrech 1,54 m2.

Obytná plocha přízemí činí 23,10 m2.

První patro / II. NP:

Po schodišti vejdeme do malé otevřené haly a nalezneme zde rozlehlý, velmi slunný, samostatný pokoj s terasou o výměře 27,13 m2, samostatné WC o výměře 1,14 m2 a v neposlední řadě kuchyně s jídelnou o celkové ploše cca 20 m2. V kuchyni je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a malá teráska orientovaná do ulice Kupkova.

Obytná plocha prvního patra činí 37,42 m2.

Druhé patro / III. NP

V posledním patře se nachází tři samostatné pokoje převážně s terasou a nádherným výhledem na město Brno. Tyto místnosti mají rozlohu 10,38 m2, 14,31 m2 a 14,14 m2. Na tomto patře také najdeme pěknou koupelnu s vanou a umyvadlem o výměře 7 m2 a samostatné WC o výměře 1,35 m2.

Obytná plocha druhého patra 38,83 m2.

 

Během let postupně na nemovitosti probíhala rekonstrukce, tak jak bylo zapotřebí s tím, že nejnovější částí domu jsou plastová okna po celém domě, vstupní dveře a kuchyně s luxusní kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči. Krásný kuchyňský kout disponuje zabudovanými spotřebiči (elektrická trouba, mikrovlnní trouba a plynová varná deska). Terasy s výměrou šířka 6 m a délka 1,15 m na každém patře mají krásný výhled na zahradu, okolí a hezkou přírodu.

Přibližně 50 metrů od domu je vstup do menšího lesíku, což je velkou výhodou pro rodiny s dětmi, sportovce nebo pro chovatele domácích mazlíčků. Na druhé straně cca 100 m od domu je menší dětské hřiště. Tato lokalita je velmi vyhledávaná zejména pro svůj klid, krásnu nedotčenou přírodu a ticho, které lidé zejména v takto náročné době určitě ocení.

 

Vzhledem k tomu, že dům se nachází na slepé ulici, je tu dopravní provoz minimální.

 

Zahrada je hezky udržovaná. Nalezneme zde ovocné stromy jako jsou meruňky, jabloně atd.…), různé ovocné keře jako je např. angrešt nebo rybíz. Na konci pozemku je branka, která umožňuje vstup na pozemek i z druhé strany a mimo jiné je tu malý sklípek, v současné době užívaný na uskladnění různých věcí.

 

Co se týče inženýrských sítí, dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, plyn a obecní kanalizaci.

 

Velkou výhodou nemovitosti je možnost přebudování celého domu minimálně na dvě samostatné bytové jednotky, proto možná tato nemovitost bude zajímavá i jako dobrá investice.

 

Nemovitost se nachází v jedné z nejvyhledávanějších částí města Brna. Městská část Lesná jako taková je známá svojí přírodou. V této lokalitě je v podstatě nemožné díky své lukrativnosti sehnat stavební pozemek nebo rodinný dům. Dům je postaven na okraji obce přímo u lesa, ale s výbornou dostupností jak autem, tak i MHD. Dům je sice řadový, nicméně působí velmi prostorně, a to díky velkému množství oken i teras, které se v domě nachází. Bezesporu velkou výhodou je i garáž v domě a bezproblémové parkování přímo na ulici.

 

Lesná je městská čtvrť na severu statutárního města Brna. Lesná je od 24. listopadu 1990 součástí samosprávné městské části Brno-sever. Žije zde přes 16 000 obyvatel. Přestože většinu čtvrti tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné domy.
Zdejší sídliště, které bylo vybudováno v průběhu 60. a 70. let 20. století, je označována za nejzdařilejší brněnské sídliště. Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a je přirovnávána k finské Tapiole u Helsinek.

Obyvatelé Lesné mají k dispozici tři nákupní střediska: v severní části sídliště nedaleko bytového komplexu Majdalenky supermarket Billa, v jižní části Lesné pak Albert a Lidl.
Je tu veškerá občanská vybavenost, pošty, banky, restaurace a výborná dostupnost MHD.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 9.000.000,- Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,