https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 7+1 SE ZAHRADOU V BŘEZOVÉ NAD SVITAVOU

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 7+1 SE ZAHRADOU V BŘEZOVÉ NAD SVITAVOU

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0251-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  528 m2
Zastavěná plocha:  366 m2
Zahrada:  162 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi prostorný, řadový rodinný dům, který se nachází v pěkném prostředí města Březové nad Svitavou v okrese Svitavy. Dům je cihlový a nachází se blízko přilehlého parku. Dům má velkou zahradu a poskytuje svému majiteli maximální soukromí. Nemovitost díky své poloze je vhodná k bydlení, ale i ke kombinaci bydlení i podnikání.

Celková plocha činí 528 m2, z toho zahrada činí 162 m2, zastavěná plocha a nádvoří činí 366 m2, užitná plocha domu činí cca 491,5 m2.

Dispozice domu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na velmi prostorné chodbě o výměře cca 54 m2, ze které je přístup do všech místností, které se nachází v přízemí rodinného domu. Po pravé straně se nachází vchod do garáže velikosti cca 31,5 m2, která má samozřejmě i vjezd z ulice plechovými vraty. Po levé straně z prostorné chodby vcházíme do místnosti o velikosti cca 12 m2, která je vhodná jako šatna na odložení venkovního oblečení. Dále se tu nachází prostorný sklep o velikosti cca 52 m2. Hlavní dominantou přízemí je prostorný pokoj s okny do zahrady o výměře cca 48 m2. Na chodbě se nachází ještě jeden, menší sklípek o velikosti cca 7 m2. Z přízemí je vstup na pěknou a útulnou zahradu, která se nachází za domem.

V prvním patře se po výstupu po schodišti ocitneme na chodbě o výměře cca 16 m2, ze které je po levé straně přístup do tří, průchozích pokojů o velikosti cca 16,5 m2, 18 m2 a 18 m2. Na patře je dále samostatná toaleta o velikosti cca 2 m2, velmi prostorná koupelna o rozloze cca 6 m2, která je vybavena vanou a bojlerem. Dále je zde menší chodbička o velikosti cca 4 m2, ze které se vstupuje do kuchyně o ploše cca 12 m2, kde

jsou kachlová kamna a pokoj cca 25 m2 velký s okny od ulice. V neposlední řadě se zde nachází ještě jeden menší pokoj o velkosti cca 16,5 m2. Do poslední části domu, půdy, vede pěkné, lehce točité schodiště. Půda je o výměře cca 153 m2 a přímo vybízí k půdní vestavbě.

Zahrada, která se nachází za domem, je o velikosti 162 m2, je tu kůlna, která je spíše ke zboření, či k celkové rekonstrukci.

Celý dům je neuvěřitelně prostorný, díky čemuž jeho nový majitel má spoustu prostoru pro rekonstrukci.

Město Březová nad Svitavou, které vzniklo kolem roku 1300 snad z vesnice na panství svitavském, které patřilo biskupům v Olomouci. Status města byl Březové přiznám dne 1. srpna 1497 králem Vladislavem II. listinou, jíž byl ve městě povolen osmidenní výroční trh. K rozkvětu města přispěla jeho výhodná poloha při říšské silnici vybudované v polovině 18. století, která spojovala Prahu přes Brno s Vídní. Nyní zde žije přibližně 1.600 obyvatel. Nalezneme zde veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody, základní škola, mateřská škola, pobočka základní umělecké školy, knihovna, dům s pečovatelskou službou pro seniory a mnoho dalšího.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 1.390.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,