https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 SE ZAHRADOU, VRANOVICE-KELČICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 SE ZAHRADOU, VRANOVICE-KELČICE

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 SE ZAHRADOU, VRANOVICE-KELČICE
Číslo zakázky:  crg-n-0102-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  649 m2
Zastavěná plocha:  175 m2
Zahrada:  474 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  2 290 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům se zahradou a dalšími prostory, nacházející se v části obce Vranovice (obec Vranovice-Kelčice), v okrese Prostějov.

Objekt RD je situován při místní komunikaci, od které je oddělen obecním chodníkem a malou předzahrádkou. Jedná se o řadový rodinný dům s průjezdem do dvora a velkou zahradou za domem. Stavba je řešena jako dvou podlažní s obytným podkrovím, které však není dokončeno. Objekt byl postaven kolem roku 1940 a průběžně procházel rekonstrukcí. V roce 2017 byla zahájena rekonstrukce rodinného domu, která však nebyla dokončena. Byla kompletně rekonstruována střecha včetně dřevěných konstrukcí, krovu a nové plechové krytiny, nejsou zde dokončeny svody dešťové vody v zadní části domu. Dále byla zahájena rekonstrukce v podkroví v zadní části domu, která však nebyla zcela dokončena a skýtá tak možnost úprav dispozic dle požadavků nového majitele. Objekt má novou fasádu v přední části z ulice. V rámci zahájené rekonstrukce byla na domu instalována také plastová okna.

Z ulice je dřevěnými vraty možný průjezd do dvora za domem, případně je možné využívat průjezd k parkování osobního vozidla.

Hlavní vstup do domu je z uzavřeného průjezdu cca 17,4 m2 za dřevěnými vjezdovými vraty s výškou cca 2,68 m. V průjezdu se nachází po pravé straně nedokončená koupelna s vanou cca 7,0 m2, dále je zde uzavíratelný prostor cca 7,0 m2, který může sloužit jako sklad nebo komora. Nachází se zde po levé straně dále samostatný vstup ke schodišti do podkroví a samostatný vstup do obytného přízemí. V zadní straně průjezdu jsou další vrata oddělující prostor průjezdu a nádvoří za domem.

V přízemí je za vstupem průchod přes vstupní halu cca 8,0 m2 do prostorné kuchyně cca 13,0 m2, ze které jsou dále vstupy do obývacího pokoje s krbem cca 18,0 m2 a dalšího pokoje cca 16,0 m2, který může sloužit i jako ložnice. Z kuchyně se dále prochází do zadní části domu. Zde je k dispozici menší chodba cca 7,0 m2, komora cca 6,0 m2 a samostatné WC cca 1,3 m2. Dále se zde nachází výstup z domu do dvora.

Z průjezdu také vede samostatný vstup do podkroví, za kterým je dřevěné schodiště spojující obě podlaží. V podkroví jsou dvě větší místnosti, pokoj cca 15,8 m2 a pokoj 19,6 m2. Dále je zde v zadní části podkroví stavebně nedokončený prostor s celkovou výměrou cca 73,5 m2, a to s výhledem směrem do dvora a k zahradě. Po dokončení zde bude možné využívat například další obytné prostory s výhledem do zahrady.

Za domem se nachází menší dvůr, který nabízí klidový a stinný prostor s dostatkem soukromí s možností různorodého využití, vybudování venkovního posezení apod. k dispozici je venkovní krb a několik dalších hospodářských prostor v přístavcích po obou stranách. U těchto přístavků je potřeba opravit zastřešení a odvod dešťové vody.

Ze dvora se dále prochází směrem do velké zahrady s mírně svažitým terénem, kterou je možné využívat především k relaxaci a odpočinku, možno vybudování například dětského hřiště nebo k zahradničení.

Inženýrské sítě (IS): objekt je připojen na elektřinu 230/400 V, je připojen na vodu – obecní vodovod, odpady jsou řešeny jímkou/septikem.

 

Celková plocha nemovitosti činí 649 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 175 m2, zahrada činí 474 m2, užitná plocha rodinného domu činí cca 197 m2.

 

Popis lokality:

Obec Vranovice-Kelčice leží ve vzdálenosti asi 10 km jižně od Prostějova v těsné blízkosti dálnice D46 (E 462). Vzdálenost od města Vyškova je cca 17,0 km, od města Olomouce cca 27,5 km a od města Brna cca 52,5 km. Obec vznikla v roce 1964 sloučením obcí Vranovic a Kelčic. Tato obec patří do okresu Prostějov v Olomouckém kraji. Žije zde asi 600 obyvatel. K dispozici je zde obchodní středisko, mateřská škola, obecní úřad atd.

Více informací o obci Vranovice-Kelčice naleznete na oficiálních stránkách obce.

 

Odměna RK není součástí kupní ceny.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42