PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 A 1+1 UL. DOLNÍ VALY, UHERSKÝ BROD

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 A 1+1 UL. DOLNÍ VALY, UHERSKÝ BROD
Číslo zakázky:  cr-n-0258-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  259 m2
Zastavěná plocha:  127 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  3 490 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout ojedinělou nabídku prodeje rozsáhlého rodinného domu, který se skládá ze dvou bytových jednotkek o velikosti 5+1 a 1+1 s venkovní terasou 25,55m2, ateliérem, dílnou, dvěma sklepními místnostmi, zahrádkou a parkovacím krycím stáním v centru města Uherský Brod, na ul. Dolní Valy. Příjezd k nemovitosti je i z ulice U Fortny.

 

Jedná se o samostatně stojící, cihlový rodinný dům o dvou nadzemních podlažích o celkové ploše 259 m2. Zastavěná plocha je 127 m2, užitná plocha 243 m2.

 

Bytová jednotka 5+1 s hlavním vstupem z ulice U Fortny prošla v roce 2001 náročnou rekonstrukcí. Vkusný a praktický interiér domu byl navržen dle architekta (nové rozvody vody, elektřiny, plynu, topení, nová střecha, dřevěná euro-okna, interiérové a vstupní dveře včetně zárubní, nové omítky, podlahy, sanita, keramické obklady, zateplení domu s novou fasádou atd.…).

 

Dispozice domu:

Bytová jednotka 5+1,

1.NP: Z ulice U Fortny vejdeme do zádveří 4,85m2, ze kterého vede vstup rovně na schodiště, vedoucí na terasu a dvůr se zahrádkou. Vlevo ze zádveří vcházíme do haly 13,54m2, která slouží jako společenská místnost s pracovním koutem. Z haly vedou vstupy do jednotlivých místností. Vlevo je koupelna s rohovou vanou, vestavěným umývadlem a prostorem pro pračku 4,75m2. V levé části koupelny je příčkou oddělené WC 1,25m2. Dále z haly vejdeme do obývacího pokoje 16,38m2 a do kuchyně 12,80m2 se spíží 1,58m2. Kuchyně je zařízená kuchyňskou linkou se zabudovanými spotřebiči (sklokeramická varná deska, el. horkovzdušná trouba, myčka nádobí, digestoř s odtahem do komína). Z obou místností, situovaných na jižní stranu, které jsou zároveň i volně průchozí je nádherný výhled do dalekého okolí.

Z haly vede dřevěné schodiště do 2.NP, kde se nachází chodba 11,13m2 se vstupy do ložnice 10,88m2, pokoje 15,51m2, pokoje 11,81m2 a WC 5,25m2, kde jsou připraveny vývody vody a odpady na umývadlo a sprchový kout. CP bytové jednotky 5+1 je cca 117 m2.

Bytová jednotka 1+1

je přístupná z terasy: Vejdeme do předsíně, ze které vcházíme vlevo do komory, kterou je možno propojit s ateliérem (dílnou) a rozšířit na bytový prostor. Naproti vstupním dveřím z předsíně je koupelna s vanou, umývadlem 4,29m2 a příčkou odděleným WC 1,21m2. Vpravo z předsíně vcházíme do obytné kuchyně 12,38m2 se vstupem do pokoje 16,03m2, situovaným na jižní stranu. CP bytové jednotky 1+1 je cca 43 m2.

 

Ateliér (dílna), rovněž přístupný z terasy je před rekonstrukcí. Novému majiteli se tak nabízí příležitost k využití těchto ojedinělých a velmi zajímavých prostor k úpravě podle svých představ. CP ateliéru je cca 45 m2, výška stropu cca 5 m.

 

Dlážděná terasa 25,5m2, orientovaná na jižní stranu poskytuje majitelům nemovitosti prostor k trávení volného času např. při šálku kávy či skleničce dobrého vína.

 

Z terasy scházíme na uzavřený dvůr se zahrádkou, vybízející k relaxaci či posezení s přáteli při grilování. Na dvoře, pod terasou jsou dvě sklepní místnosti. Přímo naproti vjezdu z ulice Dolní Valy je technická místnost (dílna cca 20 m2), kde je umístěn plynový kotel a expanzní nádrž na vodu.

 

Inženýrské sítě: elektřina, plyn, vodovodní řád, kanalizace. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody plynový bojler.

Parkování je možné ve dvoře, na ul. Dolní Valy nebo před domem na ulici U Fortny.

Velkou předností této nemovitosti je její umístění v centru města s možností komerčního využití domu se samostatným vstupem jak z ulice Dolní Valy, tak i z ulice U Fortny, ke dvougeneračnímu bydlení, či spojení bydlení s podnikáním!

 

Jedná se o velmi zajímavou nabídku! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás nemovitostí provedeme osobně!

Město Uherský Brod leží východně od Uherského Hradiště v údolí řeky Olšavy mezi Vizovickými vrchy a Bílými Karpaty. Patří k nejstarším sídlům jihovýchodní Moravy a bohatá historie se odráží v řadě zajímavých památek. Několik míst také připomíná Jana Amose Komenského.

Vynikající občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, Gymnázium, SPŠ, Obchodní akademie, SOU, obchody, služby, aquapark, zimní stadion) a dopravní dostupnost (vlakové nádraží a autobusové nádraží poblíž domu). 

  

V případě zájmu o prohlídku nás nevíhejte kontaktovat.

 

Cena: 3.490 000,-Kč za nemovitost

 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,