https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+2, BRNO – SLATINA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+2, BRNO – SLATINA

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+2, BRNO – SLATINA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0090-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  229 m2
Zastavěná plocha:  125 m2
Zahrada:  104 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi třípodlažní rodinný dům – dvojdům s terasou a zahradou, o dispozici 4+2, který je umístněný v tiché slepé uličce v brněnské městské části Slatina.

 

Celková plocha činí 229 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 125 m2, zahrada 104 m2 a užitná plocha domu je přibližně cca 150 m2.

 

 

Rodinný dům je cihlové konstrukce, podsklepený, s hezkou zahrádkou s ovocnými stromy a různými menšími ovocnými keři. Velkou výhodou nabízené nemovitosti je její poloha. I přesto že jste stále v Brně, kousek od centra, nemovitost je umístěna v tiché, klidné, slepé a ničím nerušené uličce.

 

Dispozice:
Vejdeme do domu hlavním vchodem směrovaným z ulice a nacházíme se na chodbě ve tvaru „L“, ze které je vstup do samostatného WC (cca 2,00 m2). Vedlejší místnost je využívána jako ložnice (cca 16,00 m2) a je v ní sprchový kout. Dále se ze vstupní chodby vchází do kuchyně (cca 15,00 m2), ve které nalezneme plynový sporák s elektrickou troubou, umyvadlo, zánovní kuchyňskou linku a vstup do dalšího pokoje (cca 13, 00 m2). Z tohoto pokoje se dá projít do poslední místnosti v tomto patře, využívané jako obývací pokoj (cca 14,00 m2).

 

Po dřevěném schodišti, které je umístěno na chodbě kousek od hlavního vstupu do domu, vyjdeme do dalšího patra a nacházíme se na chodbě. Zde se nachází po levé straně menší kuchyňka (cca 5,00 m2), z které vcházíme do samostatného pokoje (cca 16,00 m2). Po pravé straně se nachází vstup na půdní, úložné prostory (cca 14,00 m2) a samozřejmostí je vstup na slunnou terásku (cca 12,00 m2).

 

Vstup do sklepního prostoru je zajištěn z boční strany schodiště v dolním patře. Ve sklepě se nachází koupelna s vanou, kotelna a dvě místnosti, které lze využívat jako odkladní prostor, popřípadě jako dílny.

 

Rodinný dům je situovaný na jižní stranu, takže je dům hezky prosvětlený. Dům se nabízí ve stavu, v jakém je, tudíž třeba počítat s rekonstrukcí.

 

Nabízená nemovitost by se dala hezky rozdělit na dvě samostatné jednotky, dolní patro 3+1 a horní patro 1+1.

 

Dům disponuje původními dřevěnými okny a na podlahách je položeno linoleum. Dispozice domu nabízí novému majiteli množství různých jiných dispozicí a můžete si udělat domek svých snů ve vynikající lokalitě.

 

IS: obecní vodovod, elektřina, obecní kanalizace, topení – plynový kotel.

 

Brno-Slatina je městská část na východním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Slatina původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 9400 obyvatel. Přestože má Slatina městský charakter, má dosud stále velice dobře zachované původní vesnické jádro, nacházející se přibližně uprostřed území městské části. Jižně od původní vesnice se rozkládá řadová rodinná zástavba vzniklá převážně v dobách první republiky. Naopak severně od vesnické zástavby se jižně od silnice v Hviezdoslavově ulici rozkládá zdejší panelové sídliště, na západě sousedící se skupinou činžovních domů. Severně od Hviezdoslavovy ulice se nachází přibližně kosočtvercový obytný komplex tzv. Nové čtvrti, na západě a východě sousedící s průmyslovými areály. Při Hviezdoslavově ulici se nachází také areál zdejší trolejbusové a autobusové vozovny. Jihem území městské části prochází od jihovýchodu k západu Vlárská železniční trať, na níž se zde nachází nádraží. Podél trati a Řípské ulice se rozkládá velká průmyslová oblast, sousedící se zdejšími kasárnami. Na samém jihozápadě katastru Slatiny se rozkládají Švédské valy. V jejich sousedství vznikla na ploše tzv. Černovické terasy stejnojmenná průmyslová zóna, která v současnosti zasahuje i do okrajových částí katastrálních území Černovice a Tuřany

 

V blízkém okolí se nachází obchod Penny market, kousek dál je hypermarket Kaufland, obchod s elektronikou OKAY a jiné. Zastávka MHD Vozovna Slatina nebo Hviezdoslavova je vzdálená přibližně 5 minut. V okolí je dále zábavný dětský park Bruno a přibližně 3 km od domu se nachází menší centrum, kde najdete Mateřskou školu, Základní školu, poštu, bankomaty, restaurace atd.

 

Výhodou je nedaleký nájezd na dálnici D1 a také výborná dostupnost do centra města.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv, klíče máme v RK!

 

V případě zájmu nás prosím tedy kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

 

Cena: 5.490.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42