POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+KK SE ZAHRADOU V OBCI ROZHRANÍ

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+KK SE ZAHRADOU V OBCI ROZHRANÍ
Číslo zakázky:  cr-n-0091-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  309 m2
Zastavěná plocha:  165 m2
Zahrada:  144 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  550 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům o velikosti 3+kk, který se nachází v centru menší obce Rozhraní, v údolí řeky Svitavy, která se nachází přibližně 20 kilometrů jižně od města Svitavy.

Nabízený rodinný dům je dvoupodlažní se sedlovou střechou s půdním prostorem. Rodinný dům je určen k rekonstrukci, ale je obyvatelný. Pozemek lze využít i jako stavební parcelu na stavbu nového rodinného domku.

 

Celková plocha činí 309 m2. Užitná plocha rodinného domu činí cca 67 m2, zastavěná plocha a nádvoří činí 165 m2 a zahrada je 144 m2.

 

Dispozice:

Hlavním vstupem vejdeme do domu a nacházíme se na chodbě do tvaru „L“ (cca 16,00 m2), kde se po pravé straně nachází samostatné WC (cca 2,00 m2). Na konci chodby je menší místnost (5,00 m2) se vstupem na půdu. Vedle je průchod do další části chodby, kde je po pravé straně menší komora (cca 2,00 m2). Z chodby se dále dostaneme do prvního průchozího pokoje (cca 10,00 m2), ve kterým se nachází umyvadlo s elektrickým bojlerem a vstup do koupelny s vanou (cca 4,00 m2). Z tohoto pokoje se dále prochází do taktéž průchozího pokoje (cca 16,00 m2) a z něho je vstup do poslední místnosti (cca 12,00 m2), kde se nachází kuchyňský kout a kamna na vytápění objektu.

Co se týče inženýrských sítí, v objektu je elektřina, topení je na tuhá paliva pomocí kamen. Pro budoucího majitele je možnost se připojit na obecní vodovod a plyn, kanalizace v obci není (je nutno počítat se septikem/jímkou).

 

Dům je volný ihned, klíče máme v RK!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Pokud byste potřebovali pomoci s hypotečním úvěrem, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.

 

V případě zájmu o prohlídku či informace nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 550.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,