POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 V OBCI VRCHOSLAVICE, OKRES PROSTĚJOV

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 V OBCI VRCHOSLAVICE, OKRES PROSTĚJOV
Číslo zakázky:  crg-n-0012-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  836 m2
Zastavěná plocha:  186 m2
Zahrada:  650 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  730 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám domeček, který se nachází v malebné obci Vrchoslavice. Obec leží v jižní části okresu Prostějov jižně od toku říčky Hané. Svým situováním v úrodné moravské nížině je prioritním zájmem v území zemědělská výroba. Více o obci se dozvíte na jejich stránkách www.vrchoslavice.cz.

 

Celková plocha činí 836 m2 z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 186 m2 z toho užitná plocha činí cca 90 m2, zahrada za domem činí 396 m2 a zahrada před domem činí 254 m2.

Dispozice domu:

Do domu se vchází přes příjemnou předzahrádku, zde se nachází kůlna na nářadí. Při vstupu do domu se ocitneme na chodbě, ze které se vchází do všech místností a na zahradu za domem. Dům disponuje třemi samostatnými pokoji, komorou, ze které se vchází na půdu a kuchyní. Velkou výhodou je, že dům je nevybavený, tudíž je tu mnoho možností pro nového majitele. Sociální zařízení v domě není, ale není problém je zbudovat. Zahrada díky své rozloze je využitelná mnoha způsoby, jak pro pěstování, tak pro příjemný a ničím nerušený odpočinek.

 

IS (inženýrské sítě): dům je napojen na elektřinu a na plyn. Nemovitost je vytápěna kamny na tuhá paliva. Objekt je možné napojit za splnění podmínek na obecní kanalizaci a vodovod.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Velkou výhodou nabízené nemovitosti je možnost bydlet již na Vánoce. Majitelé jsou ochotni nemovitost předat již po uhrazení celé kupní ceny do úschovy advokáta, tedy téměř o celý měsíc dříve, než je standardní.

 

Prohlídky jsou možné po domluvě, nemovitost je ihned k dispozici klíče máme RK!

Proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 730.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,