https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU, VACENOVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU, VACENOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0081-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  448 m2
Zastavěná plocha:  448 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme ke koupi starší, cihlový rodinný dům s číslem popisným a se zahradou o dispozici 3+1, který se nachází u hlavní silnice v obci Vacenovice, která obec protíná.

 

Celková plocha nabízeného rodinného domu činí 448 m2, druh parcely zastavěná plocha a nádvoří. Obytná plocha dosavadního stavu je přibližně 100 m2.

 

Rodinný dům disponuje vstupní halou, kuchyní, třemi pokoji, z nichž dva jsou průchozí, dále koupelnou a komorou. Hlavní vstup do domu je zajištěn vchodem z uliční strany, dům samozřejmě disponuje i zadním vstupem na zahradu. V této části po pravé straně domu navazují dva menší chlívy a přípravna. Z uliční strany je vstup také zajištěn přes vrata s možností vjezdu automobilem na pozemek. Stavba je z cihlové konstrukce.

 

Rodinný dům je určen spíše k rekonstrukci nebo na stavbu nového rodinného domku s vlastní zahrádkou.

 

Přibližné míry pozemku jsou 18 metrů a 25 metrů s možností výstavby například polo-řadového patrového rodinného domku s garáží a zahradou.

 

Co se týče inženýrských sítí, v domě je elektřina, možnost napojení na obecní vodovodní řád, kanalizaci a plyn.

 

Obec Vacenovice se nachází mezi Kyjovem a Hodonínem a žije v ní asi 2200 obyvatel. V okolí obce se nacházejí smíšené lesy, pole, louky a taktéž vinohrady. Co se týče občanské vybavenosti nalezneme zde mateřskou školu, základní školu, obecní úřad, kavárny, restaurace, pošta, zdravotní středisko a je zde výborná dopravní dostupnost. Nejbližší památkou je barokní Zámek Milotice, ke kterému patří také udržovaný park a obora. Určitě stojí za zmínku spousta cyklostezek, které se v okolí nacházejí. Milovníci vína si v této vinařské oblasti přijdou na své. Krajské město Hodonín je od obce vzdálené necelých 13 km a nájezd na dálnici D2 je přibližně 30 minut. Zastávka autobusu č. 912 je vzdálená pouhých 200 metrů od domu a autobus jezdí přímo do nejbližšího okresního města Hodonín.

V blízkém okolí se nachází pizzerie, hospoda, řeznictví, pošta, obchod Jednota, pekárna, autoservis, pneuservis, kadeřnictví, restaurace, vinařství, vinný sklep a jiné.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz, nebo na níže uvedeným telefonním čísle.

 

Cena: 850.000 - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,