PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 S VELKOU TERASOU V BRNĚ NA ČERVENÉM KOPCI

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 S VELKOU TERASOU V BRNĚ NA ČERVENÉM KOPCI
Číslo zakázky:  crg-n-0197-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  82 m2
Zastavěná plocha:  82 m2
Zahrada:  50 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  5 565 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zděný, řadový rodinný dům o dispozici 3+1 s velkou terasou, který se nachází v Brně – střed, lokalitě Červený Kopec, v oblasti Kamenná kolonie. Terasa je velmi prostorná a poskytuje nádherný výhled do okolní zeleně.

Dům stojí na pozemku města Brna a je zde sepsána Nájemní smlouva s vlastníkem nemovitosti. K domu je možné využívat malou zahrádku cca 50 m2.

 

Zastavěná plocha budovy činí 82 m2. Užitná plocha domu činí cca 97,8 m2, z toho obytná část má výměru cca 66,7 m2, dvůr cca 4 m2 a terasa cca 9,6 m2. 

 

Dispozice:

Hlavními dveřmi se vchází do dlouhé předsíně o velikosti cca 5,8 m2, ze které se dále vchází do domu, ale také je zde vstup na dvorek o velikosti cca 4 m2, přes který se jde do technické místnosti s kotlem o velikosti cca 3,7 m2. Z předsíně se vchází do malé chodby, kde se po levé straně nachází místnost o velikosti 3 m2, která může sloužit například jako skladová místnost. Vpravo je vchod do prostorné kuchyně o velikosti cca 7,5 m2. Z kuchyně je vstup do koupelny o velikosti cca 5 m2, která disponuje vanou, umyvadlem a toaletou. Dále vejdeme do prostorné jídelny o velikosti cca 11,5 m2. Z jídelny se dále vstupuje do prvního pokoje o velikosti cca 17 m2. V jídelně se nachází schodiště, které vede do patra domu, kde jsou dva zbylé samostatné pokoje, jeden o velikosti cca 22,3 m2 a druhý o velikosti cca 8,4 m2, jehož dominantou je již výše zmiňovaná prostorná terasa o velikosti cca 9,6 m2.

V patře je ještě vstup na půdu.

 

Co se týče inženýrských sítí, v domě je elektřina, voda, plyn i kanalizace. Dům je vytápěn radiátory pomocí plynového kotle.

 

Popis lokality:

Okolí je ideální například pro procházky v blízkém okolí se nachází vyhlídka Kamenka, vyhlídka Červený kopec. Nachází se zde také veškerá občanská vybavenost. Základní škola, střední škola, nemocnice cca 650 m, kavárna cca 900 m, potraviny cca 900 m, autobusová zastávka linky 62 cca 500 m a nedaleko i tramvajová zastávka linky 2,5,6,7 cca 600 m. Do centra se dá pohodlně dostat MHD do deseti minut.

 

Nemovitost, kterou Vám nabízíme, je menší, ale ihned bez úprav obyvatelná. Její součástí je velká terasa s výhledem do okolní zeleně. Dům je vhodný především k bydlení.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Dům je volný ihned, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,