POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI HEVLÍN, OKRES ZNOJMO

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1 V OBCI HEVLÍN, OKRES ZNOJMO
Číslo zakázky:  crg-n-0298-21
Typ nabídky:  prodej
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  158 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  790 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízený rodinný dům o velikosti 2+1 se nachází v krásné obci zvané Hevlín. Hevlín je velkou jihomoravskou obcí s 1370 obyvateli a najdeme ji jihovýchodním směrem od města Znojma v sousedství hranice s Rakouskem. Obec se rozkládá na levém břehu řeky Dyje. Severozápadním směrem od obce jsou malá jezera, jež jsou chráněná jako přírodní památka Hevlínské jezero.

Celková plocha činí 158 m2, šířka parcely je cca 9,6 m a délka cca 17,4 m.

Co se týče domu, jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům v současné době bez využitého podkroví pod sedlovou střechou, na které je pálená taška. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníku a nachází se v zastavěné, okrajové části obce Hevlín. Pozemek, na kterém se dům nachází, leží v rovinném terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci.

 

Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 2+1 s kompletním sociálním zařízením. Původní stáří objektu je dle dostupných podkladových materiálů z roku 1950. V roce 2014 byly částečně opraveny podlahové krytiny a vnitřní omítky. Je zapotřebí počítat s úpravami, nicméně doposud byl dům obýván.

 

Dispozice:

K objektu je přístup z ulice přes dvoukřídlou bránu, za kterou se nachází menší dvorek táhnoucí se podél celého domu. Na pravé straně domu je vstup do objektu, kterým se dostaneme na rozlehlou chodbu o výměře cca 13,7 m2, která je prosvětlená okny po celé straně směrem do dvorku. Z této chodby pak vedou vstupy do kuchyně o výměře cca 9,6 m2. Z kuchyně dále vedou vstupy do obývacího pokoje s okny do ulice o výměře cca 21 m2 a do menšího pokoje o výměře cca 11 m2, který má okna do chodby. Z chodby se dále dostaneme na WC o velikosti cca 0,8 m2 a do koupelny o velikosti cca 6,9 m2, ze které vede vstup do nejzazší místnosti tohoto domu o velikosti cca 6,2 m2. Tato místnost byla zřejmě využívaná jako technická místnost.

 

Dům je napojen na IS (inženýrské sítě): elektřina, plynové vedení. Voda a kanalizace není připojená na pozemku, je zde studna. Dle obce Hevlín připojení na vodu a kanalizaci je možné, voda a kanalizace je v ulici natažena, ostatní domy napojené jsou. Je pouze nutné zažádat o připojení VAK Znojmo, taktéž požádat obec o povolení výkopu z cesty, jelikož se jedná o obecní pozemek a následně se připojit.

 

Co se týče občanské vybavenosti, v obci je mateřská škola, úplná základní škola, pošta, tři prodejny potravin, několik restaurací a penzionů. Při silnici do Laa an der Thaya za bývalou celnicí se nachází několik bývalých bezcelních obchodů postavených v 90. letech, dnes prodejny, restaurace a zařízení služeb.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Provize RK činí 50.000, - Kč + 21 % DPH.

 

Cena: 790.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,