https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1 SE ZAHRADOU, OBEC OSTOPOVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1 SE ZAHRADOU, OBEC OSTOPOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0171-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  408 m2
Zastavěná plocha:  308 m2
Zahrada:  100 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi vyvýšený přízemní, původní rodinný dům, se zahradou o dispozici 2+1, který je umístěný u hlavní silnice č. 15270, která obcí Ostopovice prochází. Součástí prodeje i přístavba k rodinnému domu, která ale nenavazuje přímo na hlavní objekt, společná je jenom střecha. Dále se zde nachází hospodářský objekt pro zvířata, který stojí naproti přístavbě.

 

Celková plocha činí 408 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 308 m2, zahrada 100 m2 a užitná plocha domu je přibližně cca 50 m2. Po dohodě a při vážném zájmu je možné rozšířit a zvětšit pozemek u domu!

 

 

Rodinný dům je přízemní, cihlové konstrukce, má sedlovou střechu, nájezd z uliční strany přímo na pozemek a v zahradní části se nachází přístavba, která je částečně podsklepená a disponuje půdním prostorem a zahradou.

 

Dispozice:


Po pár schodech vejdeme do domu hlavním vchodem směrovaným z ulice a nacházíme se v zádveří (cca 2,50 m2), z kterého je průchod do vstupní haly (cca 10,50 m2), z které je vstup do všech místností. Z této chodby je po pravé straně vstup do hezké kuchyně (cca 13,00 m2), do koupelny se sprchovým koutem společné s WC (cca 9,50 m2) a po levé straně se nachází vstup do prvního, průchozího pokoje (cca 16,50 m2), z kterého je vstup do druhého, největšího pokoje (cca 20,50 m2) v tomto domě. Na konci chodby se nacházejí dveře, které vedou na prosklenou verandu (cca 20,00 m2), ve které je vstup do menší komory (cca 2,00 m2) a po pravé straně je východ z domu na zahradní část.

 

 

Rodinný dům je situovaný přední částí na východní stranu a zadní na západní. Dům se nabízí ve stavě, jakém je, tudíž třeba počítat s částečnou rekonstrukcí.

 

Nabízená nemovitost by se dala hezky rozdělit na dvě samostatné jednotky, hlavní část objektu ponechat 2+1 a zadní přístavbu udělat na 1+1 se samostatným vchodem. Přístavba v zadní části umožňuje udělat si tady hezkou letní kuchyňku, rozvody vody tam už jsou zavedené.

 

Dům disponuje původními dřevěnými okny. Na podlahách je položena většinou dlažba, nebo zachovalé dřevěné parkety, pokryté koberci. Střecha na dome je sedlová s krytinou. Na pozemku přímo za domem se nachází studna.

 

 

IS: Obecní vodovod, elektřina 230/380 V, obecní kanalizace, plyn, topení a ohřev vody je zajištěn kombinovaným plynovým kotlem.

 

Obec Ostopovice se nachází v okrese Brno – venkov v Jihomoravském kraji. Žije zde přibližně 1.800 obyvatel. První zmínka o obci se datuje z roku 1237. Obec bývala statkem a panským sídlem, později se však rozdělila. Severním krajem obce protéká potok Leskava a obec leží na rozhraní Bobravské vrchoviny a Dyjsko-svrateckého úvalu. Tato malebná obec je od centra města Brna vzdálená pouhých 8 km. Velikou výhodou je i nedaleký nájezd na dálnici D1. Velkou výhodou je i výborné dopravné spojení autobusy IDSJMK č. 403 a 404, z kterými se můžete dostat z Brna přímo do Ostopovic.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz, nebo na níže uvedeným telefonním čísle.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě!

 

Cena: 6.900.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,