PRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1 S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1 S VLASTNÍM POZEMKEM V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  crg-n-0095-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  181 m2
Zastavěná plocha:  181 m2
Zahrada:  28 m2
Cena:  780 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej rodinného domu v katastru malebné obce Pyšel, v okrese Třebíč, v krásné přírodě v kraji Vysočina. Nabízený rodinný dům se nachází přímo v obci Pyšel, která je vzdálena necelých 17 km severovýchodně od města Třebíč a asi 10 km od města Náměšť nad Oslavou.

Nabízená nemovitost se nachází přímo u místní zpevněné komunikace. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou s dřevěným krovem a eternitovou krytinou. Konstrukce budovy je zděná, cihlová. Budova má původní dřevěná okna i dveře. Dispozičně je objekt řešen jako 2+1. Vytápění je lokální na tuhá paliva. Na zadní části pozemku, kde se nachází technické místnosti by bylo ideální vše zbourat a vybudovat zahrádku. V této části jsou dveře vedoucí ven.

Pro lepší představu jsme pro Vás vytvořili vizualizaci budoucího možného stavu včetně venkovního posezení a využití podkroví.

Popis nemovitosti:

Do nádvoří objektu se dostaneme z místní komunikace přes dvoukřídlou kovovou bránu. Za touto bránou se nachází malé nádvoří o velikosti cca 28,0 m2 a pohodlně zde zaparkujete např. osobní automobil. Po levé straně domu, v rohu, se nachází hlavní vstup do objektu s dřevěnými vchodovými dveřmi. Za vchodem se nachází malá chodba o velikosti cca 1,30 m2, ze které se vchází do prostoru o výměře cca 8,6 m2, který byl původně využíván jako kuchyně. V této kuchyni je menší dřevěné okno s výhledem na oplocenou zahrádku, která je ve vlastnictví obce Pyšel. Nachází se zde také průchod do menšího prostoru s půdorysem ve tvaru písmena „L“ o výměře cca 7,16 m2 a nachází se zde také vchod do sklepa, který má výměru cca 10,5 m2.

Z kuchyně se dále prochází do obývacího prostoru (původní tradiční světnice) o výměře cca 18,5 m2. V této místnosti se nachází kamna na tuhá paliva, dále jsou zde k dispozici dvě okna s výhledem do ulice.

Vlevo od hlavního vstupu do domu se nachází také vstup do technické místnosti o výměře cca 16.7 m2. Vedle této technické místnosti je vstup na půdu, která kopíruje celé podlaží domu a má výměru cca 50,0 m2. Za rohem budovy vede úzká průchozí ulička mezi zdí a zídkou o šířce cca 80 cm. Ulička vede na nejzazší místo této nemovitosti, hospodářský prostor dříve využívaný jako kurník a odkladiště nářadí či materiálu, o výměře cca 16,4 m2. Tento prostor je zastřešen.

IS (inženýrské sítě) - nemovitost má přípojku na elektřinu (elektroměr demontován) a plyn vede ve vzdálenosti 12 m od nemovitosti (přípojka nebyla zbudována). Obecní vodovod ani kanalizace nejsou k dispozici, obec Pyšel však aktuálně plánuje vybudování této infrastruktury. Stávající obytné stavby v obci řeší individuálně (vrty, studny, jímky nebo ČOV apod.)

 

Celková plocha o výměře 181,0 m2, která je celá evidována jako zastavěná plocha a nádvoří, z toho malé nádvoří (malá zahrádka s vjezdem) činí cca 28,0 m2, výměra užitné plochy RD činí cca 113,0 m2, obytná plocha domu má výměru cca 51,0 m2.

 

Popis lokality:

Malebná obec Pyšel se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. Žije zde 462 obyvatel. Obec se dělí na dvě části, vlastní Pyšel a vesnici Vaneč. Sousedními obcemi jsou Čikov, Budišov, Pozďatín, Kamenná, Studenec, Zahrádka a Tasov. V obci je v provozu mateřská i základní škola, k dispozici je sportoviště, zastávka autobusu s pravidelnou linkou, ordinuje zde praktický lékař, v provozu je také prodejna smíšeného zboží, pohostinství atd.

 

Odměna RK není započítána v ceně.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,