PRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1, OBEC SEDLEC OKR. TŘEBÍČ

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 2+1, OBEC SEDLEC OKR. TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  cr-n-0012-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  421 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 150 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi přízemní rodinný dům o dispozici 2+1 s půdním prostorem, zahradou, garáží a skladem na vlastním pozemku. Rodinný dům je situován v tiché, užší uličce pro jeden automobil. Poblíž vede silnice č. 39217, která spádá pod obce Mohelno, Kramolín, Sedlec a Vícenice u Náměště nad Oslavou.

 

Celková plocha činí 421 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 421 m2,
užitná plocha domu je cca 90 m2.

 

Rodinný dům je přízemní, nepodsklepený, s neobývaným půdním prostorem, je z cihlové konstrukce a má sedlovou střechu. Nájezd z uliční strany (z obecního pozemku) přímo do garáže, která je vhodná pro jeden automobil je velkou výhodou. Dále se v zahradní části nachází menší podsklepený sklad vhodný na uskladnění hospodářských potřeb, brambor, ovoce či zeleniny. Orientace domu je na jihovýchodní stranu.

 

Dispozice:


Vejdeme do domu vstupními dveřmi, které jsou situované z uliční strany a nacházíme se ve zádveří (4,90 m2). Ze zádveří je průchod do chodby (3,70 m2) na které se nachází samostatné WC s předělenou částí pro kotelnu (2,90 m2) a koupelna s vanou (4,20 m2). Z chodby se dále vchází do prvního pokoje (15,10 m2), z něho je vstup naproti do dalšího pokoje (14,10 m2) a po levé straně do kuchyně (6,50 m2).

 

Rodinný dům se nabízí ve stavu, v jakém je, tudíž je třeba počítat s rekonstrukcí.

Nabízená nemovitost by se dala hezky předělat na útulné bydlení poblíž krásné přírody, která se kolem nachází. Dům disponuje původními dřevěnými okny, na podlahách je položena většinou dlažba nebo lino. Střecha na domě je sedlová s krytinou. Na pozemku vedle garáže se nachází studna.

 

IS: Obecní vodovod, elektřina 230/380 V, obecní kanalizace. Plyn není, ale je možnost se připojit. Topení bylo řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody byl zajištěn elektrickým bojlerem.

Obec Sedlec se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina a žije zde přibližně 240 obyvatel. V blízkosti obce se nachází vojenské letiště Náměšť nad Oslavou. Obec byla nazvána podle slova „sedlec“ co znamená menší sídlo. První zmínka o obci je z roku 1101. Lety 1949 a 1960 sú v historii obce poměrně důležité, a to z důvodu, že obec byla v tom čase začleněna do okresu Velká Bíteš. Obecná škola bola založena v roce 1855. Mezi nejznámější památky obce se radí Gloriet – novogotický altán, Sedlecký hrad, Čertův most, Tři kříže a Vlčí kopec – klasicistický lovecký zámek.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz, nebo na níže uvedeným telefonním čísle.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě! Klíče v RK!

 

Rádi Vám pomůžeme k této nemovitosti vyřídit hypotéční úvěr, neváhejte nás prosím tedy kontaktovat!

 

Cena: 1.150.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,