POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RD/ STAVENÍ 5+1 V OBCI MORAVSKÝ BEROUN, OKRES OLOMOUC

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RD/ STAVENÍ 5+1 V OBCI MORAVSKÝ BEROUN, OKRES OLOMOUC
Číslo zakázky:  cr-n-0305-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  596 m2
Zastavěná plocha:  365 m2
Zahrada:  231 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  550 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s pozemkem, nacházející se v obci Moravský Beroun, v okrese Olomouc.

Moravský Beroun je moravské město ležící severovýchodně od Šternberka. Je významným turistickým střediskem Nízkého Jeseníku. Dříve náleželo k okresu Bruntál, k 1. lednu 2005 však přešlo pod okres Olomouc. Žije zde přibližně 2 900 obyvatel, Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.morberoun.cz

Objekt je samostatně stojící prostorný RD, dvoupodlažní, se sedlovou střechou. Stavba je zděná s vápennými omítkami a částečně podsklepena. V objektu v minulosti proběhly částečné stavební úpravy a drobné opravy, některé nejsou dokončeny. Podkroví je částečně stavebně upraveno.

Dispozice přízemí je 3 s prostornou chodbou, zádveřím, samostatným WC a koupelnou (nedokončená rekonstrukce s rohovou vanou). V přízemí dále navazuje hospodářská část – dílna a garáž. Z chodby vede dřevěné schodiště do podkroví, kde se nachází další obytné místnosti a prostorná půda.

K části bydlení navazuje část hospodářská s garáží s montážní jámou a dílnou. Objekt se nachází u silnice, má vybudován vjezd na pozemek u domu. K objektu přiléhá zahrada. Pozemek je částečně oplocen.

Stáří objektu je odhadováno na cca 100 let. Objekt je více než 3 roky neobydlený a vyžaduje rekonstrukci.

Celková plocha pozemku je tvořena zahradou o výměře 231,0 m2. Součástí prodeje je stavba určená k bydlení s č.p. s užitnou plochou cca 260,0 m2.

Pozemek – stavební parcela s výměrou 575,0 m2, na níž stojí stavba RD, je ve vlastnictví státu – Státní pozemkový úřad) – lze dlouhodobě výhodně pronajmout, popřípadě jednat o odkupu.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK.

 

Cena: 550.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,