PRODEJ RD HOŠTICE, OKRES KROMĚŘÍŽ

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RD HOŠTICE, OKRES KROMĚŘÍŽ
Číslo zakázky:  cr-n-0292-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  515 m2
Zastavěná plocha:  154 m2
Zahrada:  361 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  450 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dům s vlastním pozemkem v krásné, malebné obci Hoštice, okres Kroměříž, ve Zlínském kraji. Tato malá obec leží na úpatí Litenčických vrchů v krásném prostředí přírody a lesů. Dům se nachází v klidné uličce, která je situována ve středu obce, kousek od známého zámku Hoštice. Obec je od města Brna po dálnici vzdálená 60 km a 18 km jihozápadně od okresního města Kroměříž.

Dům je napojen na vlastní studnu, topení je řešeno elektricky a je zde přidělaná menší kotelna, kde je možnost používat k topení i tuhá paliva.

Zastavěná plocha domu činí cca 154 m2, jeho rozměry jsou cca 14 m x 10 m plus schodiště před domem. Dům je samostatně stojící na vlastním svažitém pozemku s celkovou plochou 515 m2. Celková plocha zahrady je cca 361 m2 což novému majiteli umožňuje vybudovat si hezkou zahradu. V současné době jsou na zahradě pouze jehličnaté stromy a okrasné keře. Před domem je menší schodiště, po kterém se vchází do domu. Vedle domu se po pravé straně nachází přistavěná místnost, která sloužila k uskladnění tuhých paliv. Dům má cihlový vyvýšený základ, zdi jsou zvenku pokryté dřevem, což domu dodává hezký vzhled. Obytná část domu je vhodná k rekonstrukci. V domě je množství prostoru, který se dá rozdělit a udělat z něj samostatné pokoje nebo místnosti přesně podle svých představ a potřeb.

V těsné blízkosti vchodu do domu se nachází studna. Do budoucna má obec plány z hlavní cesty navést obecní vodovod i do ulice, kde se dům nachází. Na pozemku se nachází elektrický sloup s přímou přípojkou do domu. Dům byl zvenku částečně zrekonstruován, má nová plastová okna a dřevěné dveře. Má sedlovou střechu a půdu, na které je možnost vybudovat obytné podkroví.

Dům byl dříve užíván jako vesnický hostinec a prodejna potravin, proto je v tomto případě možné i kombinované bydlení s podnikáním.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě. Klíče v RK.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 450.000,- včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,