POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ RD/HOSPODÁŘSKÉHO STAVENÍ, OBEC DRYSICE

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RD/HOSPODÁŘSKÉHO STAVENÍ, OBEC DRYSICE
Číslo zakázky:  cr-n-0139-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1633 m2
Zastavěná plocha:  1338 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 490 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Chtěli jste vždy bydlet na zámku s velkým pozemkem? Sice Vám nenabízíme zámek, ale za to nádhernou, rozsáhlou nemovitost s klenutými stropy. Proto neváhejte a kontaktujte nás!

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost, polo-řadový objekt s rohovým pozemkem, velkou zastavěnou plochou, nacházející se v obci Drysice nedaleko Vyškova, který původně již od 18. století sloužil jako zájezdní hostinec s vinárnou a zároveň dům k bydlení. Jedná se o prodej souboru nemovitostí tvořící ucelený komplex.

Celková plocha objektu je 1.338 m2, zahrada má výměru 295 m2. Celková plocha pozemků je tedy 1.633 m2. Součástí prodeje jsou dvě stavební parcely o výměře 783,0 m2 a 555,0 m2, oba druh pozemku občanská vybavenost se stavbami a další pozemek – zahrada o výměře 295,0 m2.

Hlavním objektem je stavba s číslem popisným, který dříve sloužil jako zájezdní hostinec a později zde byla vybudována také vinárna. Objekt je částečně podsklepený dvoupodlažní se sedlovou střechou s velkým půdním prostorem. Dle dostupných informací má objekt více jak 200letou historii.

Dispozice:

Vstup do objektu je přes vstupní vrata z chodníku. Za vraty se nachází prostorné zádveří se vstupem do sklepa, průchodem do dvora a vstupem do hlavního prostoru původní restaurace. Nachází se zde také výtah, který sloužil pro manipulaci se zbožím, které se ukládalo do sklepního prostoru. V průchodu vedoucím do dvora se nachází po pravé straně dva prostory sloužící původně jako sociální zařízení a WC. V objektu jsou dominantou původní klenbové stropy.

Za vstupem do původní restaurace se nachází největší prostorná hala se vstupem do salonku a dále průchod od prostoru bývalé kuchyně. Kuchyně je průchozí a dá se projít chodbou do dalších prostor v objektu. Zde se dále nachází bytová jednotka se dvěma pokoji, koupelnou a samostatným WC. Je zde také samostatný východ směrem do dvora.

Dále lze projít chodbou do zadní části objektu, kde se nachází další kuchyně s výstupem do dvora, prostor skladovací a průchod do bývalé vinárny. Vinárna byla dříve situována do velkého prostoru, který má dva východy, jeden směrem k silnici a druhý ven do dvora. Nachází se zde také toalety WC (páni/dámy), sklad a velký salonek. V této zadní části dříve probíhala rekonstrukce, která však nebyla zcela dokončena.

Ve dvorním traktu se nachází hospodářské stavení, dílny, udírna, sklad dřeva a také kotelna s kotlem na tuhá paliva, kterým se vytápěl celý objekt.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.490.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,