https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 6+KK SE ZAHRADOU, VEVERSKÉ KNÍNICE, BRNO - VENKOV

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 6+KK SE ZAHRADOU, VEVERSKÉ KNÍNICE, BRNO - VENKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0143-20
Typ nabídky:  prodej
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  364 m2
Zastavěná plocha:  147 m2
Zahrada:  125 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi kompletně zrekonstruovaný, dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 6+kk se zahradou a krytým přístřeškem pro dva osobní automobily. Rodinný dům je před dokončením. Odhadovaný termín dokončení je přibližně září tohoto roku.

 

Zastavěná plocha a nádvoří dle katastru nemovitostí činí 239 m2. Dle nového geometrického plánu má zahrada rozlohu 125 m2. Užitná plocha domu je 180,39 m2. Stávající stav zastavěné plochy a nádvoří (včetně přístřešku a kryté terasy) dle dostupných plánů činí 147 m2.

Dispozice:

V přízemí se nachází zádveří (5,45 m2), po levé straně koupelna se sprchovým koutem a s WC (6,65 m2), po pravé pokoj (12,60 m2) a rovně, po chodbě a schodišti se nachází hlavní, největší pokoj spojený s kuchyňským koutem (35,58 m2). Z tohoto pokoje je vstup na zahradu. Schodištěm (7,40 m2) vystoupíme do druhého patra. Zde se nachází chodba (4,82 m2) a vstup do čtyř samostatných neprůchozích podkrovních pokojů. Dva z nich se nachází po levé straně chodby (13,43 m2 a 13,13 m2) a dva z nich po pravé straně (12,69 m2 a 12,25 m2). Na chodbě naproti schodům se nachází koupelna s vanou a s WC (4,70 m2).

 

Jak jsme již uváděli, dům se nachází ve stavu před dokončením a každým dnem se bude měnit jeho dosavadní stav. Nemovitost se samozřejmě prodává ve stavu včetně laminátových podlah a dlažby, interiérových dveří, budou schodiště do patra a vývod na krb včetně komínu. Koupelny budou zařízeny vanou, sprchovým koutem, umývadly, WC a obklady.

Topení a ohřev vody je zajištěno elektrickým kotlem. Objekt je napojený na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Přípojka plynu je před domem, možnost dodatečného připojení. Veškeré technické údaje ohledně nabízené nemovitost máme k dispozici (technické zprávy, půdorysy, pohledy a řezy). Do nákupu interiérových prvků (podlahy, obklady) je možnost změny v případě koupi před již zakoupením těchto věcí investorem.

Technické parametry: obvodové zdi 30,00 cm Heluz Family, vnitřní nosné zdi 24,00 cm Heluz Family, vnitřní příčky 12,50 cm Heluz Family, komínový systém zn. Heluz Izostat DUO, základy jsou zatepleny extrudovaným polystyrénem 50,00 mm, střecha je zateplena minerální vatou, obvodové zdi jsou zatepleny 100,00 mm fasádním polystyrénem.

Bezesporu velkou výhodou nabízené nemovitosti je přístřešek pro dva automobily hned vedle domu. Dále zahrada s možností posezení s krytou terasou je výborná na letní posezení s kamarády.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeným telefonním čísle, nebo emailu: m.molnarova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 6.550.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,