https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 4+1 S VELKOU ZAHRADOU V OBCI OBĚDKOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 4+1 S VELKOU ZAHRADOU V OBCI OBĚDKOVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 4+1 S VELKOU ZAHRADOU V OBCI OBĚDKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0112-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  1456 m2
Zastavěná plocha:  490 m2
Zahrada:  966 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi velmi prostorný, dvoupodlažní RD s uzavřeným dvorem s vjezdem, garáží a velkou zahradou, nacházející se v klidné obci Obědkovice v okrese Prostějov.

Obědkovice leží ve vzdálenosti 15 km od města Prostějov v kraji nazvaném Haná. Její poloha v této oblasti přímo předurčuje celkový zemědělský charakter obce. Blízkými většími sídelními útvary jsou Kojetín, Tovačov (Severomoravský kraj) a Němčice na Hané. Severní části obce se dotýká silnice 2. třídy Prostějov-Kojetín-Kroměříž-Tlumačov, což je optimální infrastrukturou pro dojíždění za prací, kulturou, sportem či vhodné spojení s podnikatelskou činností. Sama obec má místní komunikace zpevněné, jimž dominuje páteřní silnice o šířce 6 m. Obec je zásobena pitnou vodou a také je zde vybudována jednotná kanalizační síť. V obci proběhla plynofikace, je osvětlena a napojena telefonními rozvody. V rámci katastru obce nejsou vhodné lokality k ukládání odpadu. Rozloha katastru je 258 ha, z toho zemědělská půda (238 ha) a zastavěné plochy (6 ha) tvoří více než 90 % celkového výměru obce. K občanské vybavenosti patří sokolovna, obecní knihovna, prodejna smíšeného zboží a hřbitov. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.obedkovice.cz.

Nabízeným objektem je dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou, částečně podsklepený s uzavřeným dvorem s vjezdem, garáží pro osobní vozidlo, hospodářským objektem a velkou zahradou. Obytná část RD je tvořena celkem čtyřmi pokoji (dva větší v přízemí a dva menší v patře), kuchyní, koupelnou, samostatným WC a komorou. K dispozici je prostorná chodba, původní kamenné schodiště, sklep a půdní prostor.

Nabízený RD se nachází u místní komunikace za zatravněným obecním prostorem s chodníkem, nacházejícím se mezi komunikací a objektem RD.

K objektu je přístup z ulice přes osobní kovovou branku nebo vjezdem z ulice na vlastní pozemek, který tvoří velká kovová dvoukřídlá brána.

Vstup do domu je na pravé straně RD tvořen malým schodištěm k hlavnímu vchodu, za kterým se nachází prostorné zádveří. Dále se na tomto zvýšeném přízemí za závětřím nachází prostorná chodba se schodištěm s přístupem do patra. Z chodby je také vstup do sklepa a nachází se zde zadní východ z RD na dvůr za domem. Z chodby se prochází do kuchyně a dalších prostor.

Kuchyně je prostorná s přístupem do koupelny a vstupem do průchozího obývacího pokoje. Za obývacím pokojem se nachází další samostatný pokoj, který může sloužit jako ložnice. V přízemí se dále nachází samostatné WC a další místnost sloužící jako větší komora nebo technická místnost.

Nad schodištěm se v patře nachází vpravo přístup do půdního prostoru a vlevo je přístup na zastřešenou terasu s kovovým zábradlím. Dále je zde vstup do dalšího menšího pokoje, který je průchozí a za ním se nachází další pokoj. Půdní prostor skýtá svým prostorem případné možnosti rozšíření celkové obytné části v podkroví domu.

V jednotlivých pokojích jsou podlahy tvořeny dřevěnými parketami. V kuchyni, v koupelně, na WC a na chodbě jsou na podlaze použity kameninové obklady.

Topení je řešeno ústředním vytápěním s plynovým kotlem a radiátory nebo alternativně kamny na tuhá paliva.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V, je vybudována plynová přípojka, voda – vlastní studna a vlastní odpadní jímka za domem.

Na pozemku se dále nachází samostatná zděná garáž pro osobní vozidlo a dále zděné hospodářské stavení s několika prostory, které mohou sloužit jako dílny, skladovací prostory nebo například k chovu zvířat.

Objekt prošel částečnou rekonstrukcí s výměnou oken v zadní části a vstupních dveří, částečnou rekonstrukcí elektroinstalace apod., nicméně aktuální stav vyžaduje dokončení rekonstrukce, opravu střechy a výměnu kotle.

Nemovitost nabízí případnou investiční příležitost s ohledem na využitelnost aktuální velké zastavitelné plochy pozemku a také vlastní zahrady s možností budoucího oddělení a změny na nové samostatné stavební místo!

Pozemek má celkovou výměru 1.456,0 m2 včetně zahrady. Celková zastavěná plocha a nádvoří má výměru 490,0 m2. Celková užitná plocha objektu je cca 200,0 m2. Obytná plocha RD je cca 100 m2. Součástí prodeje je zahrada o celkové výměře 966,0 m2.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.650.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42