https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 4+1 S GARÁŽÍ V BRNĚ – ŽABOVŘESKY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 4+1 S GARÁŽÍ V BRNĚ – ŽABOVŘESKY

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 4+1 S GARÁŽÍ V BRNĚ – ŽABOVŘESKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0132-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  451 m2
Zastavěná plocha:  188 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Hledáte bydlení v Brně, blízkosti centra, ale v klidném prostředí a přírodou? Tento dům je přímo pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi atypický, řadový, rodinný dům s pozemkem a zahradou, nacházející se v klidné ulici, v jedné z nejlukrativnějších brněnských městských částí Žabovřesky.

Celková plocha pozemku je 451 m2, z toho zastavěná plocha činí 188 m2.

Užitná plocha objektu je cca 201,5 m2.

Jedná se o prostorný, rodinný dům s dispozicí 4+1. V domě se dále nachází dvě koupelny, dvě WC. Objekt je tvořen dvěma nadzemními podlažími, má rovnou střechu, dvě terasy, z toho jednu velkou zastřešenou a druhou menší ve vnitrobloku, přístupnou z více stran. Vzhledem k lokaci objektu je z velké terasy krásný výhled do okolí.

Rodinný dům je dále vybaven prostornou garáží a zahradou za domem s posezením a malým zahradním sklepem. Mírně svažitý a upravený pozemek náležící k této nemovitosti je kompletně oplocený. V přední části objektu z ulice má nemovitost z ulice zajištěn vjezd k domu a do garáže pro jedno vozidlo s automatickými garážovými vraty s dálkovým ovládáním. Před domem lze navíc na vydlážděné ploše ze zámkové dlažby parkovat bez problému další dvěma automobily. Zahrada za domem je přístupná z domu zadním vchodem, je pravidelně udržovaná, z části zatravněná a z části vybavena zámkovou dlažbou s chodníky. Vybudovány jsou zde prostory pro venkovní posezení a odpočinek.

Za hlavním vstupem do domu se nachází prostorné zádveří s chodbou, které je propojeno s garáží a dále se zde nachází schodiště vedoucí do druhého nadzemního podlaží. V garáží se nachází úložný prostor tvořený moderními skříněmi a vstup do technického zázemí s kotelnou a také sociálním zázemím s koupelnou se sprchovým koutem a WC. Kotelna je vybavena moderním plynovým kotlem zn. WOLF a nachází se zde také rozvodná skříň k elektřině.

Z chodby v přízemí vystoupíme dále po schodišti do prakticky řešené a vybavené kuchyně s jídelnou v prostoru s možností vstupu na vnitřní terasu. Tento prostor terasy působí velmi příjemně a může sloužit např. pro venkovní stolování v letních měsících.

Podélná chodba procházející z prostoru kuchyně vede ke vstupům do dalších pokojů, a to v přední části do hlavního obývacího pokoje, který je velmi vzdušný s velkým francouzským oknem a průchodem na velkou zastřešenou terasu. Tento prostor také tvoří jednu z dominant objektu. Vedle obývacího prostoru se nachází další menší pokoj, sloužící jako pracovna a je z něj také přístup na velkou terasu.

Dále chodba prochází až do zadní čísti, kde jsou vedle sebe dva samostatné pokoje, jeden se samostatným přístupem, na již popisovanou, vnitřní terasu a druhý s okny do zahrady za domem sloužící jako ložnice. Na konci chodby se nachází prostorná stylová koupelna s dvoj-umyvadlem, rohovou vanou a stěnovými zrcadly. Dále je zde k dispozici také samostatné WC.

Na konci chodby je průchod do zádveří u zadního vchodu ze zahrady. Dále se zde nachází prostor ke skladování se zázemím pro umístění pračky (přípojka elektřiny, vody a odpadu). Za zadním vstupem do domu je vydlážděný prostor pro posezení za domem a v šíři objektu pokračuje zahrada, kde jsou vybudovány chodníky a venkovní posezení s dřevěným stíněním a zahradním sklepem. Podél sklepa vede stylové schodiště do horní části zahrady, která je komplexně oplocena a tvoří příjemný venkovní prostor propojený s domem s širokými možnostmi využití, zejména pro rodinu s dětmi. V zadní části zahrady je k dispozici uzamykatelná brána s možností přístupu k ulici Technická, což umožňuje komfortní přístup např. pro údržbu zahrady.

Objekt je komplexně zabezpečen kamerovým systémem a EZS, je napojen na veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace).

Původní objekt byl postaven a kolaudován v roce 1975 ale prošel následnou rekonstrukcí s další přístavbou v letech 2011-2012, k dispozici je technická dokumentace. Mimo rekonstrukci koupelen, WC, rozšíření domu do zahrady, výměny oken, proběhla výměna elektřiny do mědi a bylo zbudováno po celém domě podlahové vytápění.

V případě, že Vás nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 10.990.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42