PRODEJ RD 4+1 OBEC SLAVÍKOVICE, OKR. TŘEBÍČ

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RD 4+1 OBEC SLAVÍKOVICE, OKR. TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  cr-n-0013-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  1653 m2
Zastavěná plocha:  384 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 690 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme samostatně stojící rodinný dům se sklepy, zahrádkou a garáží nacházející se v obci Slavíkovice v okrese Třebíč.

 

Celková plocha nabízené nemovitosti činí 1.653 m2 (celek tvoří celkem 5 parcel), z toho pozemek se stavbou č.p. - zastavěná plocha činí 170 m2, kde užitná plocha rodinného domu je asi 135 m2, další pozemek vedený jako zbořeniště s výměrou 178 m2, dále dvě zahrady o celkové výměře 890 m2 a trvalý travní porost s výměrou 415 m2.

 

Nabízená nemovitost, rodinný dům s číslem popisným se nachází v klidné části obce, přímo u místního kostela Svaté Kateřiny, při místní komunikaci s dobrou dostupností. Stavba disponuje samostatným WC, koupelnou s vanou, kuchyní a čtyřmi pokoji. Jedná se o samostatný objekt se sedlovou střechou s rozsáhlým půdním prostorem. RD je částečně podsklepen. Ve sklepě se nachází kotelna s kotlem na tuhá paliva a ústředním vytápěním.

 

V závětří před vstupními dveřmi je uzavíratelný vstup na půdu. Za vstupními dveřmi se nachází chodba. Z této chodby je hned po levé straně samostatný vstup do jednoho z pokojů s malou chodbou, která může sloužit jako šatna. Dále se z chodby vstupuje do kuchyně, zde se nachází stará kuchyňská linka s dřezem, samostatné umyvadlo, plynový sporák s elektrickou troubou (plyn je připojen pouze na bombu, která se umísťuje vně objektu). Z kuchyně je dále vstup do koupelny s vanou. K dispozici je také komora s přístupem přímo z kuchyně. Z hlavní chodby je dále vstup do dalších 3 pokojů a nachází se zde samostatné WC, nedokončená další koupelna a vstup do kotelny (sklepa).

 

K dispozici je v přední části u domu samostatně stojící garáž, zahradní domek původně sloužící k chovu ptactva, podzemní vzájemně propojené prostorné sklepy s klenbovými stropy a hospodářské stavení se spoustou prostoru pro chov domácích zvířat, skladování, dílny apod. Nachází se zde také suché WC, situované před vstupem na zahradu. Přes hospodářské stavení se prochází jak do sklepů, tak se dá projít do zadní zahrady.

 

IS: Objekt je napojen na elektřinu 230/400 V, voda vlastní studna na pozemku u domu, která je napojena a další přípojka vodovodního řádu jiného vlastníka s ročním účtováním dle skutečné spotřeby (cena jen 10,-/m3). Vlastní původní septik (3 komorový s kapacitou cca 6,5 m3) s trativodem u příjezdové cesty.

 

Slavíkovice jsou obec v okrese Třebíč, asi 3 km na jihovýchod od města Jemnice. Bítov u Vranovské přehrady je vzdálen pouhých 17 km a města Znojmo a Třebíč asi 40 km. Žije zde 208 obyvatel. Obcí prochází silnice druhé třídy II/408. Sousedními obcemi sídla jsou Mladoňovice, Lhotice, Kdousov, Kostníky a Jemnice.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK, objekt je volný ihned!

 

Financování nemovitosti je možné i hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit!

 

 

Cena: 1.690.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,