https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 3+KK S NÁDVOŘÍM, STODOLOU A ZAHRADOU V OBCI KARLÍN

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 3+KK S NÁDVOŘÍM, STODOLOU A ZAHRADOU V OBCI KARLÍN

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0108-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  293 m2
Zastavěná plocha:  211 m2
Zahrada:  85 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte bydlení nedaleko přírody, v obci, kde se dodnes udržují tradice a zvyky? Máme dům právě pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům o dispozici 3+kk s nádvořím a zahradou v malebné vesničce zvané Karlín, která se nachází severozápadně od města Hodonín, v Jihomoravském kraji.

Obec Karlín se nachází v okrese Hodonín a je známá hlavně pro dodržování místních tradic a zvyků. Nesmíme opomenout, že tato vesnička je součástí kraje Moravské Slovácko a pokud by někdo ještě pořád tápal, čím že to je tato vesnička známá – stačí si představit vůni pravé moravské zabíjačky, slivovice, linoucí se písně a zpěv od cimbálu, tanečníci v krojích s vínem v ruce a dobrá nálada na každém rohu. Takový je Karlín.

Na své si přijdou zejména milovníci turistiky a cykloturistiky, protože malebná krajina okolí Karlína doslova vyzývá k výletům.

Vesnička byla založena v roce 1792 a žije zde cca 228 obyvatel. Ve středu obce se nachází park, kostel sv. Karla Bartolomějského, dětské hřiště, obecní úřad a knihovna, Švehlův dům.

K občanské vybavenosti patří kanalizace, vodovod, plynofikace, pohostinství a potraviny. Do mateřské a základní školy děti dojíždějí do sousední obce, Čejče.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách obce zde www.obeckarlin.cz

Objekt je samostatně stojící rodinný dům, jednopodlažní se sedlovou střechou. Celková dispozice objektu je 3+kk s koupelnou a WC, několika hospodářskými místnostmi přístupnými ze dvora, jedna z nich původně sloužila jako stodola. Po žebříku se dostaneme na rozsáhlou půdu, která přímo vybízí k vestavbě a vzniku nových obytných místností.

Rodinný dům se nachází v klidné části obce. Původní okna byla vyměněna za plastová, vstupní dveře do objektu i do dvora jsou taktéž plastové. V objektu proběhla částečná rekonstrukce, výměna oken a částečná oprava interiéru. Střecha je sedlová, provedena s pálenou a betonovou střešní krytinou.

 

Užitná plocha domu je přibližně 53 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 211 m2, zahrada před domem činí 85 m2. Celková plocha rodinného domu je 293 m2.

Dispozice:

Před objektem se nachází zahrádka o rozloze cca 85 m2, kterou vede chodník k hlavnímu vchodu do budovy, přístupný z obecního pozemku. Za tímto hlavním vchodem do budovy se nachází chodba o výměře cca 6 m2, z nichž jsou vstupy do dalších místností a to konkrétně vlevo do kuchyně o výměře cca 19 m2, která je průchozí do další místnosti, která slouží jako obývací pokoj o výměře cca 17 m2. Vpravo je vstup do menšího pokoje o rozloze cca 6 m2 a dále pak do nově zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem a WC o výměře cca 5,4 m2. Zadními dveřmi vejdeme do dvora, kudy se pak dostaneme do celkem pěti hospodářským místností o rozloze cca 11,2 m2; 4,2 m2; 3,24 m2, 4,4 m2 a 4,37 m2, z nichž v jedné hospodářské místnosti najdeme připojené zařízení, bojler na ohřev teplé vody. Další hospodářské místnosti byly využívány například na úschovnu nábytku a nářadí na zahradu či jako kurník pro drůbež, z nádvoří se dále dostaneme do stodoly o výměře cca 22 m2, která disponuje velkými vraty, kterými je možné projet z ulice přímo do dvora. Ve stodole je možné po žebříku vylézt na půdu, kde je na podlaze položena skelná vata za účelem zateplení obytných místností – jejich stropů v 1NP.

Plocha nádvoří je cca 63 m2, z nichž plocha o rozloze cca 9 m2 je půda a zbytek povrchu nádvoří cca 54 m2 je zpevněn betonovými a jinými, například cihlovými kusy.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina, obecní voda a plyn. IS, a to konkrétně obecní voda a plyn vedou přímo před zahrádkou domu, na obecním pozemku.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a kontaktuje nás na níže uvedeném čísle nebo e-mailu z.zackova@credoreal.cz. Rodinný dům je volný ihned, prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

 

Cena: 1.390.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,