https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 3+1 V OBCI LIPOVEC, OKRES BLANSKO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 3+1 V OBCI LIPOVEC, OKRES BLANSKO

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 3+1 V OBCI LIPOVEC, OKRES BLANSKO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0238-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  394 m2
Zastavěná plocha:  142 m2
Zahrada:  252 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s malým sklípkem, prostornou půdou, pozemkem a malou zahrádkou nacházející se v klidné obci Lipovec.

Nabízená nemovitost je dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou s nevyužitým podkrovím – půdním prostorem přes celý dům. Dispozice obytné části tvoří jednotka 3+1. Pozemek tvoří dvě části, které jsou rozděleny místní komunikací. Jedná se jednak o část obdélníkového tvaru, kterou tvoří stavební parcela s RD o výměře 142,0 m2 a menší zahradou o výměře 111,0 m2. Druhá část naproti RD je situována za místní komunikací a tvoří ji pozemek nepravidelného tvaru – zahrada o výměře 141,0 m2. Tato zahrada není dlouhodobě udržována ani využívána.

Za domem vede úzká asfaltová cesta ve vlastnictví obce Lipovec, ale parkování na této komunikaci přímo u domu není možné, vzhledem k situaci a šířce komunikace. Nabízí se zde však řešení využití právě vlastního pozemku přes ulici, kde je možné vybudovat velkou parkovací plochu.

RD je přístupný z obou stran průchody mezi sousedními domy. Za domem se za kovovými brankami nachází oplocená zahrada a hospodářská stavení s udírnou, malá dílna a další prostory vhodné např. pro chov drobných domácích zvířat apod.

Hlavní vstup do RD je právě z této zadní strany. Nachází se zde zastřešené závětří s malým kamenným schodištěm a za dřevěnými prosklenými vstupními dveřmi je zádveří a průchod do RD. V chodbě za zádveřím se nachází menší kotelna s plynovými kamny pro ústřední vytápění, průchod do mírně vyvýšeného sociálního zařízení – koupelny s vanou a umyvadlem a samostatného WC. Dále je zde vstup do prostoru kuchyně a pokoje za kuchyní. Opačným směrem od kuchyně se vstupuje z chodby do dalšího pokoje, který je průchozí a za ním se nachází další pokoj. V domě je dále půda, která přímo vybízí k rozšíření právě o půdní vestavbu. V domě se dále nachází malý sklípek. Všechna okna z pokojů i kuchyně jsou situována do prostoru za dům a do zahrádky.

Vytápění je řešeno ústředním vytápěním s plynovými kamny, ohřev vody je pomocí elektrického bojleru umístěného v koupelně v přízemí. Radiátory tu nejsou.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V (rozvody v mědi) obecní vodovod, kanalizace, plynová přípojka.

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 120,0 m2. Celková plocha pozemku je 394,0 m2 a tvoří ji stavební parcela s výměrou 142,0 m2 na níž stojí RD, pozemek – zahrada o výměře 111,0 m2, kde se nachází ostatní objekty a pozemek za místní komunikací – zahrada s výměrou 141,0 m2.

Obec Lipovec leží na Drahanské vrchovině a na části svého katastru i na území Moravského krasu. Proto bývá nazývána jako 'Brána Moravského krasu'. Její průměrná nadmořská výška činí 565 metrů. K obci Lipovec patří osada Marianín, která leží na vzdálených pozemcích mezi Rozstáním a Kulířovem. Nejvyšší vrcholek nad dědinou má 600 metrů nad mořem a nazývá se Kojál. Na tomto kopci je vybudován vysílač televizního a rozhlasového signálu, který měří 340 metrů. Lipovecký katastr má rozlohu 1154 ha a sousedí s katastry obcí Kulířov, Rozstání, Holštejn, Ostrov, Krasová, Kotvrdovice a Krásensko. Územně náleží Lipovec do Jihomoravského kraje. Obec Lipovec se nachází v okrese Blansko. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel. Obec, jejíž část katastru leží v Moravském krasu, je členem Spolku pro rozvoj venkova Moravský kras. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.lipovec.cz.

Nemovitost je volná ihned, klíče máme v RK. Proto v případě zájmu o prohlídku či více informací mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 830.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42