https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 3+1 S VINNÝM SKLEPEM V HRUŠOVANECH NAD JEVIŠOVKOU | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 3+1 S VINNÝM SKLEPEM V HRUŠOVANECH NAD JEVIŠOVKOU

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 3+1 S VINNÝM SKLEPEM V HRUŠOVANECH NAD JEVIŠOVKOU

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0079-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  533 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s dobře situovaným pozemkem nacházející se v klidné části města Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo.

Hrušovany nad Jevišovkou jsou malé město v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji, 26 km východně od Znojma, 5 km od hranic s Rakouskem, na řece Jevišovce nedaleko jejího ústí do Dyje. Žije zde přibližně 3.300 obyvatel. Je to jedno z regionálních středisek Dyjsko-svrateckého úvalu, sídlí zde pověřený obecní úřad pro jihovýchodní kout Znojemska.

Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.hrusovany.cz

Nabízená nemovitost je samostatně stojící RD se sedlovou střechou a půdním prostorem, a několika dalšími objekty na pozemku včetně vinného sklepa.

Vlastní pozemek se nachází na rohu ulic Sklepní a Větrná v klidné části města Hrušovany nad Jevišovkou. Vlastní pozemek je svou polohou situován jako rovinatý a rohový, a z pohledu dopravní obslužnosti a dostupnosti je na velmi výhodné pozici.

Přímo u nabízené nemovitosti se dále ze strany ulice Větrná nachází částečně zatravněný pozemek ve vlastnictví města s výměrou 83 m2, evidovaný jako zahrada, který opticky tvoří součást nabízené nemovitosti.

Vlastní RD je samostatně stojící se sedlovou střechou, půdní prostor je dostupný ze dvora po ocelovém schodišti. Dispoziční řešení obytné části je 3+1. V přízemí se nachází malé závětří před vstupem do domu. Za hlavním vstupem se nachází chodba, kde je dále vstup do koupelny s vanou a WC, a dále do komory a kuchyně a přes malou dílnu s výstupem ven do dvora. Z kuchyně je dále průchod do dalších dvou pokojů, z nichž jeden je průchozí.

Vytápění objektu je pomocí kamen na tuhá paliva a ohřev vody elektrickým ohřívačem – bojlerem.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřinu 230/400V, kanalizaci a na pozemku u domu se nachází vlastní studna.

Za domem se nachází prostor se dvorem a několika staveními (hospodářské objekty, sklady a dílny) a nachází se zde navážka stavebních materiálů, střešní krytiny a starých cihel.

Veškeré objekty, samotný RD i vinný sklep, vyžadují vzhledem k aktuálnímu technickému stavu rekonstrukci.

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 150,0 m2. Celková plocha pozemku je 533,0 m2 a tvoří ji parcela na níž stojí RD a několik dalších menších objektů (hospodářské stavení a dílna) a vinný sklípek, evidovaná jako zastavěná plocha a nádvoří.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 890.000,- Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42