https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 7+1 V OBCI OTINOVES | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 7+1 V OBCI OTINOVES

CRGDomy a vilyPRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 7+1 V OBCI OTINOVES

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0007-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  369 m2
Zastavěná plocha:  209 m2
Zahrada:  160 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům s pozemkem a malou předzahrádkou, nacházející se v klidné obci Otinoves okres Prostějov.

Obec Otinoves se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji při hranici s Jihomoravským krajem v okolí přírodní oblasti Drahanské vrchoviny a nedalekého Moravského krasu. Žije zde 275 obyvatel. Od města Prostějova je vzdálena cca 22 km, od města Vyškov cca 20 km, od města Blansko cca 26 km a od města Brna je vzdálena cca 43 km. Obec má Obecní úřad, nachází se zde zdravotní středisko, mateřská škola, obecní knihovna, SDH, TJ, atd. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.obecotinoves.cz.

Objekt je samostatně stojící RD, dvoupodlažní se sedlovou střechou, částečně podsklepený. Celková dispozice objektu je 6+1 s prádelnou, kotelnou a 2 koupelnami. RD se nachází u hlavní ulice na okraji Obce, má oplocenou předzahrádku a vedle domu se nachází průjezd s kovovou křídlovou bránou pro osobní vozidlo. Za malou kovovou brankou je z předzahrádky v přední části hlavní vstup do RD s malým kamenným schodištěm se dřevěným zábradlím a závětřím.

Za hlavním vstupem se uvnitř RD nachází chodba (15,90 m2), ze které se vstupuje do prostoru přízemí a dále se zde nachází dřevěné schodiště vedoucí do prostoru obytného patra a na půdu. V přízemí se v pravé části nachází kuchyně (17,40 m2) s jídelnou (18,90 m2) a koupelnou (8,40 m2) s vanou a sprchovým koutem a dále samostatné WC o velikosti 0,80 m2. V levé části přízemí se nachází dva pokoje o velkosti 18,50 m2 a 18,20 m2. Dále je zde k dispozici prádelna (8,30 m2) s umyvadlem a dalším samostatným WC (1,10 m2), komorou o velikosti 10,50 m2 a vstupem do sklepa (objekt je částečně podsklepen. Z prádelny je dále průchod do místnosti s kamny na tuhá paliva o velikosti 12,90 m2 s výstupem do kotelny (17,40 m2) a venkovního prostoru za domem. Tato místnost je přístupná také přímo z hlavní chodby pod schodištěm. Kotelna je vybavena kotlem na tuhá paliva s ústředním vytápěním, nachází se zde sklad dřeva, nachází se zde také velkoobjemový elektrický bojler sloužící k ohřevu užitkové vody. V levé části přízemí se nachází obývací pokoj a ložnice. Podlahy jsou zde částečně kameninové z keramické dlažby a částečně plovoucí podlahy. Okna jsou původní dělená dřevěná.

V patře se nachází malá chodba (9,20 m2), dále vstup do samostatného menšího pokoje o velikosti 7 m2 (plánovaný jako koupelna) a dále další dva větší pokoje (17,50 m2 a 13 m2). V jednom z pokojů jsou instalovány menší kamna na tuhá paliva. Dále je zde vstup do části půdního prostoru o velikosti 37,80 m2

Za domem se nachází menší dvorek, je zde vybudována zděná udírna.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230/400 V, voda – vlastní studna na pozemku u domu, přípojka kanalizace. Plyn není zapojen, přípojka je vybudována. Obecní vodovod na okraji pozemku a je možno zřídit vodovodní přípojku.

 

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 240,0. m2. Celková plocha pozemku je 369,0 m2 a tvoří ji stavební parcela s výměrou 209,0 m2 na níž stojí RD a dále zahrada o výměře 160,0 m2.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 1.730.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42