PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 5+KK SE ZAHRADOU, ORLOVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 5+KK SE ZAHRADOU, ORLOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0023-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  875 m2
Zastavěná plocha:  244 m2
Zahrada:  631 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte krásné bydlení s možností výstavby dvou jednotek? Tato nemovitost je právě pro Vás!

 

Nabízený rodinný dům se nachází v krásné obci Orlovice. Orlovice se nacházejí na okraji Litenčických vrchů při silnici do Ivanovic, 9 km jihovýchodně od Vyškova, v nadmořské výšce 315 až 350 m. Vesnici obklopuje od západu k východu lesnatý prstenec smíšených lesů a katastr obce tvoří 1448 ha půdy. V lesích pramení několik drobných potůčků slévajících se v Medlovický potok. V obci žije 320 obyvatel. Zdejší kraj byl osídlen zřejmě již v pravěku. Z roku 1617 je Abrahemem Hasmanem von Laubenem zaznamenána pověst o smělém lovci Jarkovi, který našel na vrcholu kopce hnízdo se třemi orlíky. Více o obci se dozvíte na jejich webových stránkách www.obecorlovice.cz.

 

Jedná se o dům o velikosti 5+kk, který je možno naprosto bez problémů rozdělit i na dvougenerační bydlení. Nemovitost prošla postupně rozsáhlou rekonstrukcí. Okna do dvora jsou plastová, do ulice renovovaná, v podkroví jsou plastová okna Velux. Všechny rozvody elektřiny jsou po celém domě v mědi, majitelé provedli kompletní nové rozvody vody. Dvorní přistavovaný trakt má novou střechu, její zbytek je včetně trámů ve výborném stavu. Dům je ihned k nastěhování a nový majitel může bez starostí ihned bydlet bez větších úprav.

 

Celková plocha nemovitosti činí 875 m2 z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 244 m2, z toho užitná plocha činí cca 158,34 m2, zahrada činí 631 m2.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě (6,40 m2), ze které se vchází do kuchyně, která je vybavena pěknou kuchyňskou linkou a troubou se sporákem a je propojena s velmi prostorným obývacím pokojem o velikosti 40 m2. Z chodby (11,40 m2), která se nachází vedle kuchyně je vstup do koupelny s WC, sprchovým koutem a umyvadlem o velikosti 3,10 m2. Dále se z chodby dostaneme do pokoje, který je průchozí do ložnice, celkově o výměře 21,30 m2. Pod schodištěm, které vede do prvního patra rodinného domu, se nachází vstup do sklepů. V jedné části se nachází technická místnost s kamny na tuhá paliva, bojler, kotel. Druhá místnost slouží jako sklep. Celková výměra sklepů činí 15 m2. Z přízemí do prvního patra rodinného domu vede velmi pěkné schodiště. V prvním patře nalezneme po pravé straně pracovnu o velikosti 9 m2 a dva samostatné pokoje jeden o velikosti 15,90 m2 a druhý o velikosti 18,82 m2. Nachází se zde krásná koupelna s vanou, umyvadlem, zrcadlem a WC.

Z přízemí vcházíme taktéž do průjezdu, který poslouží pro parkování i pro dva osobní automobily, a dále do dvora. Ve dvoře se nachází dva prostorné skladovací prostory a odpočinková místnost, která je vybavena udírnou a krbem. Ze dvora je vstup na zahradu o velikosti 631 m2. Venkovní prostory lákají pro trávení volného času s rodinou.

 

Jak jsme již zmiňovali, velkou výhodou rodinného domu je možnost vybudování druhé jednotky v prvním patře, dále je zde možnost první patro rozšířit o jeden pokoj o velikosti 9 m2.

 

Celý dům prošel částečnou rekonstrukcí, do dvora jsou plastová okna, střešní okna jsou značky VELUX, do ulice jsou okna renovovaná, elektřina je v mědi.

 

Co se týče inženýrských sítí dům je napojen na vlastní studnu, která je kopaná o hloubce 9 metrů, dále je tu septik o objemu 5 kubíků (kanalizace v obci není), plyn a elektřinu 220 V a 380 V.

 

Bezesporu velkou výhodou je, že dům je nyní vytápěn kotlem na tuhá paliva, proto jsou jeho náklady minimální. V domě je i plynový kotel a topení je možné okamžitě přepnout právě na něj. Vytápění po domě je pomocí radiátorů. Vytápění vody je boilerem, který je rok starý.

 

Náklady na bydlení jsou cca 3.000, -Kč.

 

Nemovitost, kterou Vám nabízíme je opravdu velmi prostorná a působí moc příjemným dojmem. V této chvíli je ve fázi vystěhování a v době prodeje bude volný.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

 

Cena: 3.190.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,