https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 4+1 V OBCI PTENÍ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 4+1 V OBCI PTENÍ

CRGDomy a vilyPRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 4+1 V OBCI PTENÍ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0014-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  177 m2
Zastavěná plocha:  141 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám moc pěkný dům, který se nachází v malebné a klidné obci Ptení, v okrese Prostějov. V obci se nachází obchod, základní škola, pošta a mnoho dalšího. Velkou výhodou domu je, že se nachází naproti krásnému, renesančnímu zámku Ptení, což mu dodává na atmosféře.

Nejstarší dochovaná písemná zmínka o obci samotné pochází již z roku 1131. V polovině 14. století byla ves rozdělena mezi více majitelů. V 15. století jej vlastnil rytíř Jan ze Ptení a poté jeho syn Jan.

Více o obci se dozvíte na jejích oficiálních stránkách https://www.pteni.cz/obec/historie-obce/.

 

Celková plocha nemovitosti, kterou Vám nabízíme činí 177 m2, z toho dvůr tvoří cca 36 m2. Užitná plocha činí domu cca 152,5 m2 a obytná plocha činí cca 72,5 m2.

 

Dispozice domu:

Dům se nachází ve vedlejší ulici, díky čemuž získává více klidu. Vstup na pozemek je možný vjezdem či vchodem brankou. Za vchodovými dveřmi se ocitneme na útulném na upraveném dvoře, na kterém se nachází studna, kůlna a vstup do domu. Ač pozemek nepatří mezi největší, které nabízíme, působí velmi prostorným a naprosto dostačujícím dojmem a poskytne svým majitelům dostatek klidu a soukromí. Přes udržované zastřešené zádveří vejdeme přímo do nemovitosti.

Za vstupními dveřmi se nachází vstupní chodba o velikosti cca 7 m2, ze které se vstupuje do obývacího pokoje, do prvního patra, na toaletu, komory, koupelny a kuchyně. V obývacím pokoji o výměře cca 16 m2, se nachází velmi pěkná kamna na tuhá paliva, ale v celém domě jsou radiátory, což zajišťuje topení v domě. V koupelně (cca 3,5 m2) je vana, umyvadlo a zrcadlo. Kuchyně (cca 12,5 m2) je velmi světlá a prostorná. Disponuje kuchyňskou linkou a jídelním stolem se židlemi. Součástí kuchyňské linky je trouba a sklo keramická deska. Vedle kuchyně se nachází velmi prostorný pokoj o výměře cca 14 m2. Po schodišti (cca 3 m2) se dostaneme do sklepa, který má tři místnosti o velikosti cca 6 m2, cca 6 m2 a cca 12,5 m2 a je vhodný jak pro uskladnění potravin, tak pro uskladnění věcí. Naproti vstupním dveřím se nachází schodiště cca 4 m2 vedoucí do prvního patra/ podkroví. V prvním patře nalezneme dva pokoje o výměře cca 11,5 m2 a cca 12 m2 a půdu o velikosti cca 41,5 m2. Půda je vhodná pro vybudování dalšího pokoje, což je velkou výhodou.

 

Co se týče inženýrských sítí, dům je napojen na studnu, elektřinu a kanalizaci.

Samotná nemovitost působí útulným dojmem nejen díky lokalitě, ve které se nachází, ale i samotnému dispozičnímu řešení domu.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Pokud byste co nejdříve rádi bydleli v novém domě a naše nabídka Vás zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu h.prochazkova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 1.350.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42