https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PĚKNÉHO RODINNÉHO DOMU 3+1 VE CHVALKOVICÍCH

CRGDomy a vilyPRODEJ PĚKNÉHO RODINNÉHO DOMU 3+1 VE CHVALKOVICÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0236-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  1314 m2
Zastavěná plocha:  117 m2
Zahrada:  1149 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Po Výrazné slevě Vám nabízíme nemovitost, která se nachází v malebné vesničce Chvalkovice. V okolí obce nalezneme překrásnou přírodu, která vybízí ke krásným procházkám či k turistice.

 

Celková plocha činí 1.314 m2, z toho zastavěná plocha činí cca 117 m2, užitná plocha činí cca 89 m2, předzahrádka činí 48 m2, zahrada činí cca 1.149 m2.

 

Dispozice domu:

K domu vede udržovaná příjezdová cesta. Do nemovitosti se vchází vjezdovými vraty, za kterými se nachází prostor pro automobil, který slouží jako garáž. Oproti vstupu do nemovitosti se nachází vstup na krásný, udržovaný dvorek a zahradu. V garážové části je mimo jiné vstup do domu samotného.

Při vstupu do domu se ocitneme na velmi pěkné a prostorné chodbě, ze které se vchází do všech místností. Na chodbě se nachází stylová krbová kamna. Po pravé straně je první pokoj, který disponuje vstupem na dvůr, po levé straně se nachází menší pokoj, který může sloužit jako obývací pokoj, a to díky tomu, že je průchozí s kuchyní. V kuchyni se nachází kuchyňská linka s pultem. Velkou výhodou je, že vedle kuchyně se nachází spíž, díky které ušetříte mnoho místa v kuchyni. Naproti kuchyni je vstup do sklepa, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC a komora. Krásným prvkem vstupní chodby je točité schodiště, které vede do posledního pokoje a na půdu. Poslední pokoj je velmi útulný a je zde vstup na velmi prostornou terasu. Další výhodou tohoto domu je, že na půdě lze vybudovat další pokoj či společenskou místnost.

Dominantou této nemovitosti je krásná, a hlavně prostorná zahrada. Při vstupu na dvůr z garáže se po pravé straně nachází místnost, která může sloužit například jako dílna nebo polní kuchyň. Na dvorku se nachází dvě malinká jezírka a spoustu krásné zeleně, která láká k odpočinku s rodinou a přáteli. Do zahrady se dostaneme přes branku, která dělí dvorek a zahradu. Na zahradě se nachází spousta jabloní a velkou výhodou je, že lze na zahradu zajet automobilem zadními vraty.

IS (inženýrské sítě) – objekt je napojen na elektřinu 230 V a 400 V, kanalizaci, na pozemku se nachází studna a dále plynová přípojka. Voda vede v silnici a je na ni také vypracován projekt na připojení do domu.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Obec Chvalkovice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji, žije zde přibližně 300 obyvatel. V obci se nachází mnoho památek například farní kostel sv. Bartoloměje, socha svatého Floriána či krásný větrný mlýn nad vsí a mnoho dalšího.

Hledáte-li nemovitost s velkou zahradou v blízkosti Brna a Vyškova, s výbornou dopravní dostupností, přitom v krásné přírodě, tato nemovitost je přímo pro Vás, proto neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vás vezmeme na prohlídku.

Na nemovitosti nevázne žádné břemeno či zástava a dům je ihned volný po uhrazení kupní ceny do úschovy advokáta.

V případě zájmu tedy neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

 

Cena: 1.690.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,