https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PĚKNÉHO RD 5+2 SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ VE ŠLAPANICÍCH U BRNA

CRGDomy a vilyPRODEJ PĚKNÉHO RD 5+2 SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ VE ŠLAPANICÍCH U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0227-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  365 m2
Zastavěná plocha:  89 m2
Zahrada:  276 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný, cihlový, rodinný dům o dispozici 5+2, který se nachází ve Šlapanicích na ulici Jiráskova. Nemovitost je třípodlažní a skládá se ze dvou nadzemních podlaží a jednoho podzemního.

Dům v posledních letech prošel kompletní rekonstrukcí počínající ve výměně rozvodů, oken atd. Interiér je celý vybudovaný včetně dveří, podlah, schodiště, kuchyně, koupelen atd. Díky dispozici a množství oken působí tato nemovitost velmi příjemným a prostorným dojmem. Z koupelen, kuchyně a některých místností je výhled přímo do zahrady.

Celková plocha nemovitosti činí 365 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 89 m2 a zahrada činí 276 m2.

Užitná plocha rodinného domu včetně schodiště činí cca 231,7 m2.

 

Dispozice:

První Nadzemní podlaží

Před samotným vstupem do rodinného domu se nachází nájezd do garáže. Za krásnými vchodovými dveřmi se ocitneme na menší chodbičce o velikosti cca 3,3 m2, která disponuje zrcadlem. Dále vstupujeme do prostorné chodby ve tvaru „L“ o výměře cca 16,5 m2, na které se nachází vestavěná skříň, vstup do 2. nadzemního podlaží, vstup do 1. podzemního podlaží a dále vstupy do koupelny a kuchyně. Koupelna (cca 5,3 m2), je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadlem, otopným žebříkem a toaletou, která je oddělena příčkou. Hlavní dominantou rodinného domu je prostorný pokoj s kuchyní, který lze oddělit zasouvacími dveřmi. Výměra těchto místností činí cca 36 m2. Kuchyně samotná je velmi světlá a prostorná, kuchyňská linka je zde řešena po obou stranách místnosti, čímž vytváří prostor pro vaření. Kuchyně je vybavena sporákem, sklo keramickou deskou, digestoř, myčkou nádobí. Obývací pokoj je světlý a krásný. Velkou výhodou je vstup na menší balkon o výměře cca 4 m2.

Užitná plocha 1. nadzemního podlaží činí cca 65,1 m2.

 

Druhé Nadzemní podlaží

Po krásném dřevěném schodišti se dostaneme do druhého nadzemního podlaží tohoto prostorného rodinného domu. Po výstupu do prvního patra se nacházíme na chodbě o velikosti cca 10,3 m2, která disponuje vstupy do všech místností na tomto patře. Druhá koupelna v domě se nachází po levé straně po výstupu do prvního patra a je o výměře cca 6 m2. Koupelna je krásná s výhledem do zahrady a je vybavena vanou, umyvadlem, zrcadlem a toaletou, která je oddělena příčkou, tak jako v 1. nadzemním podlaží. První pokoj je velikosti cca 12 m2, další dva pokoje jsou o velikosti cca 22 m2 a 14 m2 a velkou výhodou je prostorný balkon o výměře cca 8,4 m2, na který je přístup z obou pokojů.

Užitná plocha 2. nadzemního podlaží činí cca 72,7 m2.

 

Podzemní podlaží

Z prvního nadzemního podlaží je vstup po schodišti do prvního podzemního podlaží. Chodbička u schodů před samotným vstupem na chodbu v tomto podlaží je o velikosti cca 0,9 m2. Hlavní chodba tohoto patra je o výměře cca 7 m2 a je vstup do všech prostor. Po levé straně se nachází sklípek o velikosti cca 4,5 m2, kuchyňka o velikosti cca 5,5 m2, ze které se vchází do pokoje o velikosti cca 9,5 m2. Dále se zde nachází komora (cca 6,8 m2 a prostorná prádelna 8,3 m2. V neposlední řadě je zde vstup do garáže o velikosti cca 19,4 m2 s dálkově ovladatelnými vraty.

Užitná plocha 1. podzemního podlaží činí cca 61,9 m2.

 

V mezipatře mezi 1. nadzemním podlažím a 1. podzemním podlaží se nachází chodba se vstupem na zahradu. Chodba je o velikosti cca 3 m2.

Zahrada je obdélníkového tvaru a je o velikosti 276 m2. Nynější majitel na přední části zahrady pěstuje květiny a v druhé části zahrady pěstuje stromy. Zahrada láká k posezení, relaxaci či k vybudování bazénu.

Nemovitost je napojena na inženýrské sítě, a to plyn, elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci. V garáží je i zásuvka na 380 V.

Vytápění je ústředním vytápěním pomocí plynového kotle BAXI.

Dům je možno využívat i jako dvougenerační či v kombinaci s bydlením i zařízením například kanceláře.

Uvolnění nemovitosti je dle dohody.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena na vyžádání!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,