https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PĚKNÉHO RD 4+1 SE ZAHRADOU V OBCI HOŠTICE-HEROLTICE

CRGDomy a vilyPRODEJ PĚKNÉHO RD 4+1 SE ZAHRADOU V OBCI HOŠTICE-HEROLTICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0107-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  252 m2
Zastavěná plocha:  80 m2
Zahrada:  172 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte rodinný domeček v klidné obci, která je v dojezdové vzdálenosti do velkoměsta? Máme nemovitost přesně pro Vás!

 

Námi nabízenou nemovitostí je útulný koncový řadový dům nacházející se v obci Hoštice-Heroltice, v okrese Vyškov. Obec je rozdělena na dvě části, a to Hoštice a Heroltice. Nabízená nemovitost se nachází v obecní části Heroltice. V obci žije přibližně 700 obyvatel.

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1398. Samotná obec však vznikla v roce 1942 a to sloučením dvou samostatných Hoštic a Heroltic. Více informací o obci se dozvíte na jejích webových stránkách www.hostice-heroltice.cz.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí a s drobnými úpravami je ihned k nastěhování.

 

Celková plocha nemovitosti činí 252 m2, z toho zastavěná plocha činí cca 80 m2 a užitná plocha cca 90 m2. Zahrada činí cca 172 m2.

Dispozice domu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě, ze které se postupně dostaneme do všech místností prvního podlaží domu. Na chodbě nalezneme kamna na tuhá paliva, kterými se vytápí celá nemovitost. Po levé straně chodby se nachází první pokoj, který je průchozí s druhým pokojem. Po pravé straně se nachází kuchyně, která je vybavena kuchyňskou linkou. Dále se z chodby po pravé straně nachází samostatná koupelna s rohovou vanou, a vedle koupelny se nachází technická místnost s vodním čerpadlem, které čerpá vodu do nemovitosti z vlastní studny. Na konci chodby se nachází nově vybudovaná místnost, která pojí chodbu se zahradou a taktéž se z ní dostaneme na samostatné WC, kde mimo jiné nalezneme i elektrický kotel. Do druhého podlaží se dostaneme z chodby po dřevěném schodiště. Nachází se zde jeden pokoj a jedna místnost vhodná např. jako šatna. Celá nemovitost působí velmi útulným dojmem, např. i díky krásným stropním trámům. Zároveň je však dům velmi prosvětlený a disponuje novými plastovými okny.

Při vstupu na zahradu je po pravé straně k domu přistavěno zděné stavení, kde nalezneme jeden větší skladovací prostor a nalevo od něj sklípek. Toto stavení je dále zakončeno otevřeným, zastřešeným prostorem s barovým stolem a bodovými světly, který jen čeká na své dokončení, aby mohl plnit účel venkovního posezení, např. s udírnou či grilem. Celá zahrada je udržovaná a nalezneme zde např. túje či záhon s jahodami. Zatravněná část s rostlinami je pak oddělena dlážděním od vstupu do domu a stavení se sklípkem.

Co se týče inženýrských sítí, rodinný dům je napojen na elektřinu a disponuje vlastní studnou i jímkou. V roce 2022 zde obec plánuje výstavbu kanalizace.

Z obce je výborná dopravní dostupnost do nedalekého Vyškova, ale i na dálnici, díky čemuž se během pár minut lze dostat do Brna a dalších větších měst.

Nemovitost je ihned po uhrazení kupní ceny do úschovy advokáta k dispozici novému majiteli, klíče máme v RK! Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.950.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,