https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ PĚKNÉHO RD 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, BRNO – MOKRÁ HORA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ PĚKNÉHO RD 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, BRNO – MOKRÁ HORA

CRGDomy a vilyPRODEJ PĚKNÉHO RD 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, BRNO – MOKRÁ HORA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0272-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  729 m2
Zahrada:  592 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi moc pěkný rodinný dům, který se nachází v severní části města Brna, a to v Mokré Hoře, která je součástí městské části Brno – Řečkovice.

Dům s pozemky a budovami se nachází přímo u lesa v bezprostřední blízkosti rybníků. Jedná se o cihlový dům se sedlovou střechou. K nemovitosti vede asfaltová příjezdová komunikace.

Bezesporu velkou výhodou nabízené nemovitosti je možnost parkování až čtyř automobilů přímo na pozemku a dalších dvou přímo před ním. Pozemek je přístupný z obou stran, většina sousedících pozemků má na této druhé straně vybudované taktéž příjezdové cesty s garážemi.

Rodinný dům se nachází na vlastním pozemku, na kterém mimo jiné stojí venkovní pergola, malý sklípek, a především garáž pro dva osobní automobily s malým skladem. Rodinný dům sousedí s dvojdomem. Zahrada je orientována na západ.

Nemovitost v minulých letech prošla rozsáhlou rekonstrukcí hlavní budovy, která spočívala především v rozšíření hlavní budovy samotné, a to konkrétně vybudováním druhého nadzemního podlaží a půdního prostoru. Přízemí zůstalo dispozičně téměř stejné až na zbudování velké vstupní haly, která by mohla sloužit i jako obytná část domu.

Celková plocha nabízeného pozemku činí 729 m2, z toho zastavěná plocha domu dle katastru nemovitostí činí 79 m2 (nesouhlasí s aktuálním stavem). Zahrada dle katastru nemovitostí má rozlohu 592 m2 a garáž 58 m2. Užitná plocha domu činí cca 150 m2.

Dispozice:

Již výše zmiňovanou vstupní halou o celkové výměře cca 27,6 m2 vejdeme do chodby o ploše 10,2 m2, ze které je vstup do všech samostatných místností v přízemí a dále odtud vede schodiště do prvního patra. V přízemí jsou dvě samostatné místnosti o rozloze cca 10 m2 a cca 9,6 m2, a nalezneme zde i koupelnu s vanou, umyvadlem a WC o rozloze cca 5,5 m2. Dále je tu kuchyně o výměře cca 7,3 m2 a komora o výměře cca 5,4 m2. Využít lze i úložných prostor pod schody o rozloze cca 3,8 m2.

Z přízemí se taktéž dostaneme vstupem z podlahy do menšího sklepa o ploše cca 9,8 m2, který nejen že plní účel dalšího úložného prostoru, ale také se zde nacházejí všechny technologie ke studni, která je zdrojem pitné vody v domě.

Po schodišti z přízemí vejdeme do druhého nadzemního podlaží, přímo do otevřené chodby o rozloze cca 5,4 m2. Na patře jsou dva samostatné prostorné pokoje o výměře cca 23,3 m2 a cca 24 m2. Součástí tohoto podlaží je i koupelna o rozloze cca 6 m2, jejíž součástí je sprchový kout, umyvadlo a WC.

Na tomto podlaží je také díky vysouvacím dřevěným schůdkům vstup na půdu, jejíž plocha činí cca 27,2 m2.

 

Co se týče inženýrských sítí, nachází se tu obecní kanalizace, elektřina 220 V i 380 V. Voda je využívána z kopané studny cca 15 metrů hluboké. Voda je pitná a doposud byla takto využívána. Plyn ani obecní vodovod zde není.

 

Pokud hledáte nádherné místo na bydlení v bezprostřední blízkosti přírody a můžete počítat i s menšími úpravami v domě, tato nemovitost je určena právě pro Vás. Vzhledem k současným cenám nemovitostí, je předmět prodeje nabízen za velmi přívětivou cenu, aby si nový vlastník mohl vše upravit dle svých vlastních představ. Nemovitost je ihned volná a k dispozici novému majiteli. Zahrada, která je součástí domu, disponuje nádhernou rozlehlou dřevěnou pergolou, která vybízí k relaxaci, a také malým venkovním sklípkem.

Co se týče dopravní dostupnosti, je zde veřejná hromadná doprava zajišťována městskou i příměstskou dopravou. Nalezneme zde i vlakové a autobusové spojení.

Velkou výhodou je, že nemovitost je ihned volná a k dispozici novému majiteli je okamžitě.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 3,5 %.

 

Cena: 9.950.000, -Kč

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42