https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ NOVOSTAVBY SAMOSTATNĚ STOJÍCÍCÍHO RD 4+KK, V MORAVANECH U BRNA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NOVOSTAVBY SAMOSTATNĚ STOJÍCÍCÍHO RD 4+KK, V MORAVANECH U BRNA

CRGDomy a vilyPRODEJ NOVOSTAVBY SAMOSTATNĚ STOJÍCÍCÍHO RD 4+KK, V MORAVANECH U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0072-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  674 m2
Zastavěná plocha:  141 m2
Zahrada:  533 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Hledáte luxusní bydlení s výhledem do zeleně, s vlastním parkováním, a přitom téměř v Brně? Tato nemovitost je přímo pro Vás!

Nabízíme Vám po výrazné slevě ke koupi zajímavě řešený luxusní rezidenční objekt, samostatně stojící rodinný dům s pozemkem a zahradou, nacházející se v klidné části obce Moravany u Brna v okrese Brno venkov.

V posledních letech v Moravanech probíhá nová výstavba kvalitního rodinného i luxusního bydlení a lokalita je velmi vyhledávaná nejen pro svoji strategickou polohu a výbornou dostupnost města Brna.

Nabízená nemovitost se nachází v klidné, nově budované okrajové části obce Moravany, s krásným výhledem na okolí. Jedná se o samostatné stojící, moderní dům se dvěma nadzemními podlažími, s prostorným pozemkem, vyhřívanou garáží se vstupem ze zahrady i z domu a privátním relaxačním prostorem za domem. Nemovitost byla postavena v roce 2011, ale nebyla příliš využívána a působí naprosto luxusním dojmem. Mírně svažitý a upravený pozemek náležící k této nemovitosti je kompletně oplocený. V přední části objektu z ulice má nemovitost zajištěn vjezd k domu a ke garáži přes automatickou vjezdovou bránu s dálkovým ovládáním i uzamykatelnou osobní branku. Zahrada kolem domu je pravidelně udržovaná, z části zatravněná s okrasnými dřevinami a rostlinami a z části vybavena zámkovou dlažbou s chodníky.

Celková užitná plocha objektu je 217 m2. V užitné ploše nejsou započítány terasy.

Celková plocha pozemku činí 674 m2, z toho zastavěná plocha činí 141 m2 a zahrada 533 m2.

 

Hlavní vstup do objektu je přes stylové kameninové schodiště a za hlavními dveřmi se nachází prostorné zádveří s chodbou. V 1.NP se dále nachází prostorný obývací prostor s kompletně vybavenou moderní a velmi praktickou kuchyní o celkové ploše 59,45m2. Spotřebiče jsou zde použity značky BOSCH a LG. Z kuchyně i obývacího prostoru jsou vybudovány výstupy přímo do zahrady, což zpříjemní bydlení především v letních měsících. Kuchyně má k dispozici také samostatnou komoru (spíž). Dále je zde průchod do prostoru sociálního zařízení samostatného WC a koupelny a technické místnosti, která je navíc propojena samostatným vstupem s garáží a také dalším vstupem do zahrady. Garáž má celkovou plochu 18,46m2 a je přístupná z domu i z venku.

Z přízemí vede přímé schodiště s kvalitními dřevěnými nášlapy a moderním nerezovým zábradlím do 2.NP. V tomto patře se nachází prostorná chodba o celkovou plochu 16,48 m2, samostatné WC o výměře 1,74m2, velká koupelna o celkové ploše 13,35 m2 a celkem 3 prostorné pokoje o výměře 16,51 m2, 17,96 m2 a 11,34 m2. Každý pokoj má také samostatný vstup na terasu, a to jak v přadní části nemovitosti, tak v zadní části s výhledem do zahrady.

Koupelna je luxusní, velmi prostorná s vanou, dvěma pultovými umyvadly, osvětleným zrcadlem, prostorným sprchovým koutem a vkusně obložená kvalitním keramickým obkladem se vzorem. Použita je zde také kvalitní sanita.

Dva pokoje mají společnou šatnu s vestavnými skříněmi. V pokojích je použita kvalitní plovoucí podlaha a chodby jsou obloženy kvalitní kameninovou dlažbou pro snadnou údržbu.

Další větší pokoj má samostatnou šatnu s vestavnými skříněmi s úložným prostorem.

V domě je i půda, která poskytuje majitelům úložný prostor, je samozřejmě zateplená. Vzhledem k její výšce by nebyl problém vybudovat podkrovní bydlení.

Vytápění je centrální zajištěno moderním systémem zn. Vaillant s plynovým kotlem a radiátory s chytrou regulací a zásobníkem pro ohřev užitkové vody. Některé místnosti v domě jsou vytápěny podlahovým vytápěním, především koupelna v patře.

Nemovitost je vybavena kvalitním centrálním vysavačem, což je velkou výhodou především pro pravidelný úklid a údržbu domova.

Objekt je komplexně zabezpečen kvalitním EZS (elektronický zabezpečovací systém), je napojen na veškeré IS (inženýrské sítě), a to elektřinu, vodu, plyn i kanalizaci. Objekt má komplexní strukturovanou síť pro rozvody médií (IT, TV apod.). Na zahradě je nádrž na dešťovou vodu.

Dům má sice jednu garáž a jedno parkovací místo před ní, nic méně dle informací ze stavebního úřadu, kam Moravany spadají není problém udělat nájezd na pozemek a tím zajistit parkování až pro pět automobilů.

Moravany jsou obcí vzdálenou 7 km jihozápadně od Brna. První zmínka o obci je z roku 1289, kdy Dětřichz Kněžic daroval patronát moravanského kostela premonstrátskému proboštství v Knìžicích. Od roku 1993 mají Moravany znak ve formě gotického hrotitého štítu, v jehož modrém poli nahoře z jednoho stonku vyrůstají dva listy, vpravo lipový, vlevo dubový, provázené dole stojícím krojidlem a vinařským nožem, ostřím doleva. Lipový list je symbolem původního slovanského osídlení, dubový připomíná německé obyvatelstvo, žijící zde do roku 1945. Stonek s oběma listy zosobňuje jednotu lidského rodu. Radlice a vinařský nůž symbolizují zemědělství, hlavní zdroj obživy moravanských občanů do nedávné doby. Nyní zde žije asi 1200 obyvatel. Aktivně činnými organizacemi je TJ Sokol (házená, futsal), Sportovní klub Moravany (tenis, volejbal, lyžování), Spolek chovatelů poštovních holubů a Myslivecké sdružení. Dominantou obce je kostel sv. Václava. Obec má veškeré služby, nachází se zde mateřská školka i Základní škola. Podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách obce Moravany – www.moravanyubrna.cz

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 13.399.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42