https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NOVOSTAVBY RD 6+KK SE ZAHRADOU, VEVERSKÉ KNÍNICE

CRGDomy a vilyPRODEJ NOVOSTAVBY RD 6+KK SE ZAHRADOU, VEVERSKÉ KNÍNICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0196-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  364 m2
Zastavěná plocha:  85 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi novostavbu rodinného domu o dispozici 6+kk se zahradou a krytou terasou. Rodinný dům je momentálně ve stavu před dokončením, ale kupní cena je za dokončený zkolaudovaný dům. Odhadovaný termín kolaudace je přibližně září tohoto roku.

Celková plocha činí 364 m2. Stávající stav dle plánů zastavěné plochy a nádvoří činí 85 m2. Užitná plocha domu je 180,39 m2.

Dispozice:

Nabízená nemovitost je novostavba rodinného domu, konkrétně nepodsklepený, dvoupodlažní objekt obdélníkového tvaru o dispozici 6+kk.

V přízemí se nachází zádveří (5,45 m2), po levé straně koupelna se sprchovým koutem a s WC (6,65 m2), po pravé pokoj (12,60 m2) a rovně, po chodbě a schodišti se nachází hlavní, největší pokoj spojený s kuchyňským koutem (35,58 m2). Z tohoto pokoje je vstup na zahradu. Schodištěm (7,40 m2) vyjdeme do druhého patra. Zde se nachází chodba (4,82 m2) a vstup do čtyř samostatných neprůchozích podkrovních pokojů. Dva z nich se nachází po levé straně chodby (13,43 m2 a 13,13 m2) a dva z nich po pravé straně (12,69 m2 a 12,25 m2). Na chodbě naproti schodům taktéž nalezneme koupelnu s vanou a s WC (4,70 m2).

Jak je výše uvedeno, nemovitost je ve stavu před dokončením a každým dnem se mění její dosavadní stav. Dům nabízíme včetně dokončených laminátových podlah a dlažby, interiérových dveří a schodiště. V obývacím pokoji s kuchyní je příprava na krb včetně komínu. Koupelny budou zařízeny vanou, sprchovým koutem, umyvadly, WC a samozřejmě obklady.

Topení a ohřev vody je zajištěno elektrickým kotlem. Objekt je napojený na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Veškeré technické údaje ohledně nabízené nemovitost máme k dispozici (technické zprávy, půdorysy, pohledy a řezy). Do nákupu interiérových prvků (podlahy, obklady) je možnost změny dle přání nového majitele.

Technické parametry: obvodové zdi 30,00 cm Heluz Family, vnitřní nosné zdi 24,00 cm Heluz Family, vnitřní příčky 12,50 cm Heluz Family, komínový systém zn. Heluz Izostat DUO, základy jsou zatepleny extrudovaným polystyrénem 50,00 mm, střecha je zateplena minerální vatou, obvodové zdi jsou zatepleny 100,00 mm fasádním polystyrénem.

 

Velkou výhodou nabízené nemovitosti je zahrada s možností posezení na terase. V letních měsících určitě oceníte pěkné večery strávené u grilu a skleničky dobrého vína s kamarády.

Obec Veverské Knínice leží v okrese Brno-venkov. Od okresního města Brna je vzdálená přibližně pouhých 25 minut. Leží na rozhraní Boskovické brázdy a Křižanovské vrchoviny. V okolí je také oblast přírodního parku Podkomorské lesy. Poblíž rodinného domu se nachází zastávka autobusu Horní konec. V obci dále nalezneme základní a mateřskou školu, obchod Brněnka, farmaceutickou společnost a hostinec.

V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle, nebo emailu: m.molnarova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 6.250.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,