https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ NOVOSTAVBY RD 5+KK S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, IVANČICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NOVOSTAVBY RD 5+KK S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, IVANČICE

CRGDomy a vilyPRODEJ NOVOSTAVBY RD 5+KK S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, IVANČICE
Číslo zakázky:  crg-n-0116-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  751 m2
Zastavěná plocha:  249 m2
Zahrada:  502 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná
Cena:  16 900 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi novostavbu krásného, prostorného, samostatně stojícího, přízemního rodinného domu s vlastním pozemkem, garáží a zahradou, který se nachází v obci Ivančice, v okrese Brno-venkov, v Jihomoravském kraji. Objekt je situován v klidné ulici s názvem Ořechová na okraji města s výbornou dopravní dostupností.

Vlastní pozemek je rovinatý, má tvar přibližně obdélníku, s uliční šíří cca 25 m a délkou cca 30 m a je oplocen. Pozemek je přístupný přímo z místní komunikace (ul. Ořechová), kde v části před domem je vybudována plocha pro parkování vozidel z betonové pojezdové dlažby a ve zbytku pozemku před domem je zatravněná plocha. K dispozici je vjezd přes automatická rolovací vrata s el. pohonem do prostorné garáže (22,75 m2), která je součástí rodinného domu. Vedle vjezdu do garáže se nachází také zastřešený hlavní vstup do domu se závětřím. Po obou stranách rodinného domu jsou instalovány uzamykatelné osobní branky pro vstup do prostoru kolem domu a vlastní zahrady.

Objekt nabízeného RD je novostavbou, která byla zkolaudována v roce 2022 a do současné doby nebyla využívána.

 

Dispozice objektu:

Za hlavním vchodem do rodinného domu se nachází zádveří (9,00 m2) se vstupem do garáže a průchodem do chodby (16,20 m2), která spojuje ostatní prostory RD.

Hned za zádveřím vpravo se z chodby dostaneme do prostorného obývacího pokoje (53,00 m2) s moderním kuchyňským koutem, který je řešen velmi prakticky, ve tvaru písmene „U“. Kuchyně je vybavena novými vestavnými spotřebiči zn. Gorenje, jako je varná deska, digestoř, myčka nádobí, horkovzdušná trouba a mikrovlnná trouba. Obývací pokoj je díky oknům velmi prosvětlen a umožňuje díky instalovanému francouzskému oknu přímý vstup do prostoru pro venkovní posezení s výhledem do zahrady. Tento venkovní prostor je zastřešen a dlažba je zde instalována z šedých betonových tvárnic. Díky tomu je zde možné za hezkého počasí například stolovat nebo jinak trávit čas s rodinou, dětmi či s přáteli.

Chodbou dále můžeme projít do čtyř samostatných pokojů o výměrách 12,00 m2, 14,00 m2, 18,90 m2 a 18,20 m2, kdy první tři uvedené pokoje mají možnost vstupu francouzskými okny přímo do zahrady. Jejich využití bude již na novém vlastníkovi, zdali v domě bude chtít více ložnic, dětských pokojů nebo například pracovnu apod.

Naproti vstupu do obývacího pokoje s kuchyňským koutem se nachází malá koupelna s WC (4,41 m2), vybavená umyvadlem, sprchovým koutem, velkým nástěnným zrcadlem a WC s instalovanou WC sprchou.

Vedle této koupelny se nachází technická místnost (8,05 m2), kde je instalován plynový kotel pro vytápění objektu, zásobník teplé vody a také rozvodné skříně elektřiny. Navíc je zde instalována přípojka pro automatickou pračku a další spotřebiče pro provoz domácí prádelny.

Dále je k dispozici hlavní koupelna (7,00 m2), která je vybavena dvoj umyvadlem, velkým nástěnným zrcadlem, klasickou vanou, sprchovým koutem a WC s instalovanou WC sprchou.

Dům je řešen jako jednopodlažní, bezbariérový a nabízí tak komfortní rodinné bydlení s dostatkem prostoru nejen uvnitř, ale i v zahradě kolem domu, která je již kompletně zatravněna. Kolem objektu je také vybudován pochozí chodník z šedé betonové dlažby, který umožňuje pohodlně obejít celý dům.

Mimo garáže je možné parkování i několik vozidel na vlastním pozemku před domem, což ocení především rodiny, které využívají více vozidel.

V RD jsou instalovány kvalitní vinylové podlahy a vkusné keramické obklady.

Vytápění objektu včetně ohřevu TUV je řešeno jako centrální s podlahovým vytápěním pomocí plynového kondenzačního kotle zn. Weissmann.

 

Inženýrské sítě (IS):

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen na zemní plyn, elektřinu 230/400V, městský vodovod i městskou kanalizaci. Dešťová voda je zachytávána do jímky umístěné na zahradě za domem s kapacitou 8 m3 s přepadem do záchytné šachty se vsakem.

Instalována je také příprava pro domovní video-telefon.

 

Celková plocha pozemku činí 751,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je celkem 249,0 m2 a dále zahrada o výměře 502,0 m2.

Užitná plocha domu je cca 203,0 m2. K této nemovitosti jsou k dispozici také stavební plány.

 

Lokalita:

Ivančice jsou město v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se 20 km jihozápadně od Brna, v Boskovické brázdě, při soutocích řeky Jihlavy s Oslavou a Rokytnou. V Ivančicích bydlí přibližně 9 900 obyvatel. Město je centrem širšího okolí a mikroregionu Ivančicko. Další podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách města Ivančice.

 

Nabízená nemovitost je ihned volná, klíče máme v RK!

Odměna RK není součástí kupní ceny.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42