PRODEJ LUXUSNÍHO RD 5+1 NEBOVIDY U BRNA

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ LUXUSNÍHO RD 5+1 NEBOVIDY U BRNA
Číslo zakázky:  cr-n-0020-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  460 m2
Zastavěná plocha:  110 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná
Cena:  9 800 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Hledáte exklusivní bydlení v krásném prostředí a zároveň pár minut dostupné do města Brna? Tato nemovitost je přímo pro Vás!

 

Nabízíme Vám ve výhradním zastoupení majitele ke koupi jedinečnou luxusní novostavbu samostatně stojícího rodinného domu s parkovacím stáním pro dva automobily, předzahrádkou, terasou a zahradou, bazénem s posuvným zastřešením. To vše ve vyhledávané lokalitě Nebovidy u Brna, která je výborně dopravně dostupná s městem Brnem.

 

Celková plocha pozemku činí 460 m2 a z toho zastavěná plocha domu činí 110,4 m2. Celková užitná plocha rodinného domu činí 178,72 m2.

 

Nabízená nemovitost je zděný, dvoupodlažní nepodsklepený rodinný dům s plochou střechou o jedné bytové jednotce 5+1 s parkovacím stáním pro dva automobily, předzahrádkou, terasou a zahradou s bazénem s posuvným zastřešením.

Stavba je navržena o nepravidelném půdorysném tvaru, tak aby plně splňovala charakter moderního rodinného domu. Vyniká moderní jednoduchostí linií celé stavby při využití prvotřídních materiálů a nejnovějších stavebních postupů. Architektonický výraz domu odpovídá současným trendům, poznatkům a potřebám rodinného bydlení. Pozemek je efektivně využitý, zahrada umožňuje díky své rozloze, propojení s interiérem a soukromí trávení velkého množství času pro obyvatele domu. Dům navíc díky svému dispozičnímu řešení umožňuje maximální komfort života v nabízené nemovitosti.

 

Dispozice domu:

Přes parkovací stání pro dvě auta ze zámkové dlažby v šedé barvě projdeme k hlavnímu vstupu do nemovitosti, který se nachází na úrovni příjezdové cesty. Vstupní dveře jsou provedeny rovněž v tmavé šedé barvě se svislým proskleným pásem. Vedle zmíněného parkovacího stání se nachází předzahrádka. Z příjezdové komunikace je z domu vidět pouze jedna část, a to ta se vstupními dveřmi, což zvyšuje soukromí a také dodává pocit bezpečí. Po vstupu do domu se po pravé straně nachází prostorné zádveří 11,32 m2, které je vhodné pro vybudování šatny. Od vstupních dveří vede dlouhá chodba 9,28 m2, ze které jsou vstupy do jednotlivých místností. Po levé straně jsou tři pokoje o rozlohách 15,09 m2, 16,63 m2 a 14,20 m2, které mohou sloužit jako ložnice, dětský pokoj či pokoj pro hosty a z každého z nich vede francouzským oknem vstup na terasu 20,80 m2 s výhledem do zahrady, která lemuje celou stranu domu. Z terasy je překrásný a ničím nerušený výhled na Nebovidy a okolní přírodu. Dále je na tomto patře komora 2,18 m2. Nachází se zde krásná moderní koupelna 9,21 m2 s keramickými obklady vybavena luxusním zděným sprchovým koutem přepaženým bezrámovou skleněnou zástěnou, WC, dvěma umyvadly, oknem, vanou a topným žebříkem. Na patře je ještě další samostatné WC 4,43 m2, kde je rovněž bidet, umyvadlo a okno. Po osvětleném dvojramenném dřevěném schodišti 12,84 m2 sejdeme do spodního patra, kde je dominanta celého rodinného domu – rozlehlý obývací pokoj s jídelnou 42,54 m2. V místnosti je krbová vložka, která zútulňuje velký prostor, dvě velká francouzská okna, kterými vede vstup venkovní terasu 20,80 m2 z betonové dlažby a dále na oplocenou zahradu. V části jídelny je další velké okno, tudíž prostory jsou velice světlé. Za rohem po pravé ruce je kuchyň 9,92 m2, v které je okno taktéž. V tomto patře je další pokoj 14,62 m2, který může sloužit například jako pracovna a je zde vstup na zahradu francouzským oknem. I v tomto patře nalezneme koupelnu 5,14 m2 s keramickými obklady, která je vybavena zděným sprchovým koutem přepaženým bezrámovou skleněnou zástěnou, WC, umyvadlem a topným žebříkem a zároveň si zde může majitel užívat relaxaci ve vybudované sauně. Na patře se nachází technická místnost s elektrickým kotlem 6,43 m2.

K domu náleží velká zahrada s bazénem se slanou vodou s posuvným zastřešením o rozměrech cca 6*3,5metrů, hloubka cca 120 metrů, který je lemován velkoformátovými dlaždicemi. Posuvné zastřešení bazénu umožnuje jeho téměř celoroční užívání. Zahrada je částečně pokryta jemnými oblázky, zbytek plochy je tvořen osázenými záhony s mulčovací kůrou. Po celém obvodu je kryta odcloněna od sousedních pozemků příjemným dřevěným plotem, který je rohu zahrady, kde se nachází bazén, zvýšený o zídku z betonových tvárnic, díky čemuž je bazén v naprostém soukromí. Je zde možnost dalšího vjezdu k nemovitosti, a to přímo na zahradu přes vjezdová vrata.

Nabízená nemovitost je zastřešena plochou střechou a fasáda domu je navržena z tenkovrstvé omítky světlého odstínu. V domě jsou plastová okna, přičemž okenní rámy a vstupní dveře jsou v šedé barvě. V celém domě je podlahové vytápění a je vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem Jablotron.

Dům byl kolaudován v roce 2018.

IS: Tato novostavba má novou elektrickou přípojku a je napojena na obecní vodovodní řád. Odpady jsou řešeny jímkou o objemu 12 m3 a dešťová voda je svedená do trativodu. Zdrojem vytápění bude elektrický kotel a krbová vložka, umístěná v obývacím pokoji.

Průkaz energetické náročnosti budovy G.

 

Nebovidy jsou jednou z nevyhledávanějších příměstských obcí na okraji jihozápadního sektoru města Brna, ve které se snoubí výhoda života na klidném místě obklopeném přírodou se skvělou dopravní dostupností do Brna. Pokud chce někdo žít ve vyhlášené Brněnské lokalitě, a přitom nebýt obklopen bytovými domy a dopravními zácpami, jsou Nebovidy tím správným místem pro život. Centrum Brna je vzdáleno 10 km, nákupní možnosti v podobě obchodního centra Futurum pak pouhých 5 minut jízdy autem. V obci žije zhruba 700 obyvatel ve 210 domech, v okolí se nachází převážně orná půda a lesy, které přímo vybízí ke sportovním aktivitám, výletům a procházkám s našimi čtyřnohými mazlíčky. Za krajinné dominanty Nebovid se považuje zalesněný kopec Nebovid, zalesněné údolí říčky Bobravy a Augšperského potoka. Nebovidy jsou rovněž jednou z bran do Chráněné krajinné oblasti Bobrava.

 

Klíče od nemovitosti máme v realitní kanceláři, proto v případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

 

Cena: 9.800.000,-Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,