https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ KRÁSNÉ NOVOSTAVBY RD 5+KK V MORAVANECH U BRNA

CRGDomy a vilyPRODEJ KRÁSNÉ NOVOSTAVBY RD 5+KK V MORAVANECH U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0085-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  201 m2
Zastavěná plocha:  83 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Hledáte krásné bydlení ve vyhledávané lokalitě jen pár minut od centra Brna? Máme dům právě pro Vás!

 

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu řadového rodinného domu, který se nachází v nově vybudované lokalitě obce Moravany, v Jabloňovém sadu, na ulici Jabloňová. Součástí nemovitosti je mimo dům samotný i zahrádka a přístřešek s parkováním pro dva osobní automobily.

 

Celková plocha nabízené nemovitosti činí cca 201 m2, z toho zastavěná plocha činí cca 83 m2, zahrada činí 76 m2, podlahová plocha činí cca 123 m2.

 

Dispozice domu:

 

Před samotným vstupem do domu se nachází dvě parkovací místa, která jsou kryta velmi krásnou a vkusnou dřevěnou pergolou. Samotný vstup do nemovitosti je obložen kamenem, který zvedá vzhled nemovitosti na vyšší úroveň.

 

Za bezpečnostními hlavními dveřmi se ocitneme na chodbě (6,37 m2), ze které je poté přístup do prostorné pracovny (10,45m2), dále na samostatnou toaletu (1,68m2) a jedné technické místnosti (4,97m2), která nabízí mimo úložný prostor i přípojku na pračku. Hlavní dominantou domu je velmi prostorný, ale zároveň útulný obývací pokoj s kuchyňským koutem (43,07m2). Krásná nová kuchyně na míru je vybavena troubou, sporákem, myčkou a digestoří. Kuchyň je velmi vkusně a elegantně zařízena. Hlavní pokoj je světlý díky francouzským dveřím, které vedou přímo na zahradu. Přestože má zahrada 76 m2, působí vzdušným a příjemným dojmem. Poskytuje svému majiteli dostatečné soukromí k odpočinku. Na konci zahrady je menší kůlna na nářadí.

 

Do patra vede pěkné lehce zatočené schodiště. Nalezneme zde tři samostatné pokoje a koupelnu s toaletou. Dva pokoje jsou současnými majiteli užívány jako dětské, jeden o celkové ploše 11,45m2 a druhý pokoj o celkové ploše 15,66m2. Třetí pokoj o velikosti 14,46 m2 nyní slouží jako ložnice. Koupelna (7,93m2) v patře je vybavena sprchovým koutem, toaletou, vanou, topným žebříkem a umyvadlem se zrcadlem.

 

Nesmíme opomenout velmi prostornou půdu o celkové ploše 26,76 m2.

 

 

Měsíční náklady na provoz domu činí cca 3.000, -Kč, jedná se tak o velmi levné bydlení.

 

 

Obec Moravany u Brna patří mezi velmi krásné a vyhledávané obce v bezprostřední blízkosti Brna. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1289. Do roku 1945 zde žilo převážně německé obyvatelstvo. D o roku 1960 náležela k obci i osada Nové Moravany, která se tehdy stala součástí Brna. V Moravanech nalezneme velmi pěkný kostel sv. Václava. Více informací o obci naleznete na jejich stránkách www.moravanyubrna.cz.

 

Rodinný dům je k dispozici od srpna tohoto roku.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy a vezmeme Vás na osobní prohlídku.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 8.600.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,