PRODEJ EXKLUSIVNÍHO RD 5+1 O CP 1.383 m2, OSTOPOVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ EXKLUSIVNÍHO RD 5+1 O CP 1.383 m2, OSTOPOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0130-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1383 m2
Zastavěná plocha:  146 m2
Zahrada:  1237 m2
Terasa:  ano

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi krásný a promyšleně navržený rodinný dům s velkou, okrasnou zahradou a garáží a přístřeškem. Nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce Ostopovice, v okrese Brno – venkov, vzdálená pouhých cca 8 km od centra města Brna.

Nabízený samostatně stojící rodinný dům je umístěn na vlastním pozemku v udržované okrasné zahradě se vzrostlými stromy, která zajištuje zcela soukromý a klidový prostor. Pozemek s vjezdem, na kterém se objekt nachází, je téměř obdélníkového tvaru a je mírně svažitý.

Rodinný dům se sedlovou střechou je nepodsklepený, dvoupatrový, každé patro je poté řešeno se dvěma mezi-podlažími, samostatně stojící na vlastním zabezpečeném a oploceném pozemku. Velký pozemek, jehož součástí je okolní udržovaná okrasná zahrada, což poskytuje dostatek zcela soukromého a velmi příjemného prostoru pro bydlení a odpočinek. Zahrada je promyšlena do posledního detailu a je vytvořena na zakázku na téma „čtyř ročních období“. Je zde velké množství cibulovin jarních, letních i podzimních květin. Po celé zahradě jsou vyvedeny tři kohouty určené k zalévání rostlin.

Objekt samotný je dobře dostupný, při vjezdu z místní asfaltové komunikace (ulice Zahradní), je mimo osobní vstupní branky instalována automatická vjezdová brána s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Na pozemku je vybudována cesta a chodníky z tvarované zámkové dlažby z betonu. Za vjezdovou bránou je vybudován parkovací prostor navazující na prostornou garáž a další parkovací stání s přístřeškem pro vozidlo. Garáž tvoří samostatný objekt s pultovou střechou, navazujícím přístřeškem a mimo prostory pro parkování vozidel je součástí garáže také praktický sklad s úložným prostorem a se samostatným vstupem ze strany objektu garáže. Na pozemku je možné bezproblémové parkování až čtyř osobních vozidel.

Vlevo za vstupní branou se nachází cesta obklopená okrasnou zelení, vedoucí k rodinnému domu, k hlavnímu vchodu do objektu a k prostoru před domem, kde je k dispozici velká prostorná pergola s posezením, venkovní dřevěnou podlahou a vkusně řešenou okrasnou předzahrádkou. Na tento prostor poté navazuje relaxační zóna s venkovní vířivou vanou (zn. USSPA), která zůstává a je součástí kupní ceny. K této zóně je navíc chytře vyřešen také přímý vstup přímo z domu z prostoru kuchyně a jídelny.

U hlavního vstupu do domu se nachází venkovní posezení spolu s příjemným závětřím a také průchodem směrem do terasové zahrady situované za domem.

Vpravo od garáže pokračuje svažující se pozemek do okrasné zahrady se vzrostlými stromy a vybudovaným ohništěm s přírodním posezením včetně přístřešku pro uskladnění dřeva a velkými kameny tvořící velmi uklidňující místo vhodné pro volný čas, relaxaci a odpočinek. Zahrada je také vybavena praktickým skrytým vodovodem, který využijete a oceníte především v letních měsících.

Dům postupně procházel renovacemi dle potřeby, zahrada byla dokončena zahradní firmou cca před dvěma lety. Ve stejném roce se vybudovala nová kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem včetně nových podlah. Na všech oknech jsou nové designové žaluzie se sítěmi proti hmyzu.

 

Dispozice objektu:

Za vstupními dveřmi hlavního vchodu do domu se nachází zádveří 4,8 m2, praktická samostatná šatna 3,7 m2 a dále vstup do haly 8,5 m2. Z haly je dále vstup do prádelny 5,6 m2 s technickým zázemím a vytápěním objektu (kotel). Dále se zde nachází vstup do ložnice 14,3 m2 a přímo u ložnice je k dispozici je také koupelna 7,5 m2 vybavená dvoj-umyvadlem, vanou a sprchovým koutem a dále je k dispozici samostatné WC 1,7 m2 vybavené umývátkem. V ložnici je velká vestavěná skříň na míru, která zůstává v domě stejně jako jiný vestavěný nábytek v domě. Na halu dále navazuje centrální monolitické schodiště s nerezovým designovým zábradlím, které propojuje jednotlivá podlaží.

Ve spodní části domu, která je propojena s halou se nachází velmi světlý a prostorný obývací pokoj 31,5 m2 s krásným výhledem a krbem. Obývací pokoj působí velmi vzdušně i díky otevřenému prostoru s galerií, kde se v patře nachází prostor s knihovnou. Prostor obývacího pokoje je volně propojen s prostorem schodiště a jídelnou 12,5 m2, a navíc je zde k dispozici velké francouzské okno s možností výstupu před dům směrem k venkovnímu posezení s pergolou.

Kuchyně 10,1 m2 je jistě potěšením pro každého kulináře a vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Celý návrh a řešení kuchyně a kuchyňské linky je provedeno v duchu praktického a funkčního celku, který navazuje přímo na prostor jídelny. K dispozici je zde navíc také samostatná komora (spíž) 3,0 m2, díky níž máte při přípravě pokrmů vše po ruce. Velké okno dodává kuchyni další komfort s dostatkem denního světla. Plně vybavená kuchyně nabízí k dispozici kvalitní luxusní spotřebiče zn. AEG, je zde praktický ostrůvek s velkou indukční varnou deskou a úložnými prostory, v horní části je vestavná mikrovlnná trouba, ve spodní části multifunkční parní trouba s funkcí Sous vide (Slovo Sous vide pochází z francouzštiny a v překladu znamená „ve vakuu“. Metoda Sous Vide je vaření při konstantní nízké teplotě. Takto můžete připravovat například maso, ryby, zeleninu, ale i třeba vajíčka. Ingredienci nejprve musíte za vakuovat do speciálního plastového sáčku pomocí tzv. vakuovačky, kterou vysajete veškerý vzduch. Ingredience pak zůstane déle čerstvá a můžete ji takto skladovat v lednici, ale i v mrazícím boxu). Vakuaovací zásuvka je mezi troubami. V kuchyni se dále nachází velká automatická myčka nádobí, moderní dřez s drtičem odpadu. Velká vestavná lednice s mražákem a další designový nábytek na míru. Celé vybavení kuchyně, která byla vybudována nedávno, zůstává v domě a je součástí kupní ceny. V domě taktéž zůstane jídelna na míru včetně designového vybavení, do kterého patří prostorná úložná lavice k posezení, velký jídelní stůl a židle. Osvětlená komoda, která je součástí jídelny zůstává taktéž.

Pokud projdeme z haly po schodišti směrem nahoru, dostáváme se do mezipatra k prostoru již zmíněné galerie 15,5 m2 s velkou knihovnou na níž napojuje prostor interiérové terasy, resp. menší zimní zahrady 7,4 m2, která je vybavena velkým oknem zasahujícím do střešní části. Toto okno je vybaveno vnitřními stínícími žaluziemi. Na protější straně od galerie se nachází pracovna 14,6 m2. V pracovně je taktéž vestavěný nábytek, ve kterém je mimo jiné velká vestavěná lednice s mrazákem.

V dalším patře se nad schodištěm nachází chodba 8,9 m2 se dvěma samostatnými pokoji, oba s výměrami 17,5 m2, situovanými proti sobě. Každý z těchto pokojů má k dispozici vlastní šatnu s vestavěnými skříněmi na míru (zůstávají v domě) 3,0 m2 a 3,2 m2. Jeden z pokojů má přes celou stěnu velkou vestavěnou skříň na míru se spoustou úložného prostoru a druhý je naopak vybavený postelí na míru, skříněmi a policemi. V zadní části chodby je umístěna koupelna vybavená umyvadlem, sprchovým koutem a WC.

 

Vytápění objektu je řešeno jako centrální s vytápěním pomocí elektrického kotle. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem. Dům je vybaven zařízením na filtraci vody a posílení tlaku. K dispozici je v obývacím pokoji také designový rohový krb s prosklenou krbovou vložkou.

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen na elektřinu 230/400 V, napojen obecní vodovod i kanalizace a plyn je na hranici pozemku.

Pro potřeby úklidu byl v objektu instalován kvalitní centrální vysavač a pro zajištění vyšší bezpečnosti je objekt vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem (EZS) připojeným na centrální pult ochrany.

 

Celková plocha pozemku činí 1.383,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je celkem 146,0 m2 a dále zahrada o výměře 1.237,0 m2. Užitná plocha je cca 270,2 m2.

 

Dle platného územního plánu se nabízená nemovitost nachází v ploše bydlení B3 (Bydlení na Padělkách).

 

Lokalita:

Ostopovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, na rozhraní Bobravské vrchoviny a Dyjsko-svrateckého úvalu. Severním krajem obce protéká potok Leskava. Žije zde přibližně 1 700 obyvatel. K dispozici je zde obecní úřad, školka s mateřskou školou, knihovna, sportoviště, restaurace i několik obchodů. Ostopovice se nachází na okraji města Brna a jsou velmi dobře dostupné. Vzdálenost obce do samotného centra Brna je pouhých 8 km a nejbližší městská část Brno-Starý Lískovec je vzdálena cca 1 km. Další informace naleznete na oficiálních stránkách obce.

 

Nabízená nemovitost je volná po dohodě a prohlídky jsou možné vždy po domluvě.

Vzhledem k rozsahu nemovitosti jsou další informace, údaje a dokumenty k dispozici na našich webových stránkách nebo na webu vytvořeném pouze pro tuto nemovitosti www.ostopovice.com.

 

PENB se připravuje, proto se dle zákona uvádí třídy G.

 

Pokud Vás naše exklusivní nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,