PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RD 6+2 BUČOVICE - KLOBOUČKY

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RD 6+2 BUČOVICE - KLOBOUČKY
Číslo zakázky:  cr-n-0035-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  873 m2
Zastavěná plocha:  458 m2
Zahrada:  415 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  2 390 000 CZK za nemovitost
Poznámka k ceně:  Cena včetně provize

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zachovalý, dvoupatrový, řadový dům ve tvaru písmene L s rovnou střechou, garáží, sklepem, terasou a zahradou, který se nachází téměř v centru obce Kloboučky u hlavní silnice.

 

Celková plocha činí 873 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 458 m2 a zahrada 415 m2. Užitná plocha obytné jednotky je cca 147,5 m2.

 

Tento dům lze využívat jako vícegenerační, disponuje dvěma samostatnými jednotkami se samostatnými vstupy. V prvním nadzemním podlaží se nachází jednotka o velikosti 2+1 s celkovou užitnou plochou cca 45 m2. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází jednotka o velikosti 4+1 s užitnou plochou cca 105 m2 s terasou o velikosti cca 16,5 m2.

 

K nabízenému RD je napojen původní hospodářský objekt se sedlovou střechou s přístřeškem. Dále je součástí RD průjezdná garáž pro jedno vozidlo, do které je vjezd z hlavní silnice a také výjezd na dvůr. V zadní části pozemku je zahrada s možností výsadby a pěstitelské činnosti nebo výstavbou bazénu či zahradního altánku s posezením pro chvíle odpočinku strávené s rodinou nebo přáteli.

 

Dispozice a popis objektu:

1. NP: Hlavní vstup do rodinného domu je zajištěn vstupními skleněnými dveřmi situovanými na jihozápadní stranu od obecního chodníku u hlavní silnice. Po vstupu do domu se nacházíme na chodbě s kamennou vzorovanou dlažbou (cca 18,5 m2), kde se po pravé straně nachází první pokoj s oknem situovaným směrem do ulice o velikosti cca 27,0 m2. Z tohoto pokoje je vstup do menší místnosti o velikosti cca 11,0 m2 s obloženým sprchovým koutem. Na chodbě se dále po pravé straně nachází vstup do samostatného WC o velikosti cca 1,5 m2 a dále se zde nachází schodiště s kamennou dlažbou vedoucí do patra. Z chodby je dále vstup do původní kuchyňce o výměře cca 12,0 m2 s původními již nepoužívanými kamny na tuhá paliva, k dispozici je zde také starší kuchyňská linka. Kuchyňka je průchozí do zadní části, kde se nachází další pokoj o velikosti cca 16,0 m2, který disponuje samostatnou koupelnou s vanou (cca 2,5 m2) a menší komorou (cca 1,4 m2). Část prostoru je obložená obkladem z dřevotřísky.

 

Na chodbě vedle schodiště se nachází také vstup vedoucí do sklepa, který má celkovou výměru cca 23,5 m2. Dům je pouze částečně podsklepen. Ve sklepě se nachází kotelna s kotlem zn. Viadrus na tuhá paliva, kterým se ohřívá také užitková voda v napojeném zásobníku na ohřev vody. Ve sklepě se nachází také čerpadlo na vodu připojenou ze studny nacházející se na pozemku souseda, na kterou je dům historicky napojen (K dispozici je však možnost zřídit vlastní napojení obecního vodovodu).

 

Z chodby v přízemí se nachází vstup do zadní části objektu vedoucí na dvůr.

 

Součástí RD je také garáž s kameninovou dlažbou o velikosti cca 23,0 m2 vybavená dvěma vraty s možností průjezdu do zadní části objektu na dvůr.

 

2. NP: Z chodby v přízemí se po schodišti se zábradlím dostaneme do patra. U schodiště se nachází větší okno vybudované ze skleněných luxfer s barevnými prvky. V patře za schodištěm se nachází dlážděná chodba o výměře cca 12,0 m2, ze které jsou samostatné vstupy do čtyř pokojů, z nichž dva jsou neprůchozí. Po pravé straně se nachází dva průchozí pokoje o velikostech cca 31,5 m2 a 24,5 m2. Za větším z pokojů je za dveřmi chodba s menší předsíní a schodištěm vedoucím do přízemí s výstupem do dvora, u kterého se nachází také menší sklepní prostor. Z většího pokoje je také umožněn vstup dvojitými dveřmi na prostornou terasu. V patře se dále nachází místnost s kuchyňským koutem o velikosti cca 24,5 m2 vybavené starší kuchyňskou linkou, sporákem upraveným na plynovou bombu a dále s výstupem přes balkonové dveře na terasu. Z této místnosti je dále vstup do částečně zrekonstruované koupelny o výměře cca 5,5 m2 vybavenou vanou a umyvadlem s keramickým obkladem. Naproti kuchyně se nachází samostatný neprůchozí pokoj o rozměrech cca 23,5 m2. Na chodbě se také nachází samostatné WC o velikosti cca 1,3 m2.

 

K RD je napojen původní hospodářský objekt: Ze dvorní části jsou vstupy do starší cihlové budovy, která je napojena k hlavního objektu. Objekt je původní, cihlový se sedlovou střechou s velkým půdním prostorem se vstupem vyvýšeným oknem ze dvora po žebříku. Hospodářský objekt disponuje třemi samostatnými místnostmi a sklepním prostorem zasahujícím částečně do zahrady. Všechny tyto prostory v hospodářském objektu nabízí široké možnosti využití dle potřeb nového majitele.

 

IS: Elektřina 230/380 V, možnost se napojení na obecní vodovod, přípojka plynu je k dispozici a nachází ve fasádě v přední části RD.

 

Nabízená nemovitost se nachází v zachovalém technickém stavu. Stavba je cihlová původní s rovnou střechou. Jsou zde dřevěná okna s venkovními žaluziemi, většina podlah je izolována původní pokladovou dřevotřískou. Rozvody topení jsou původní ale některé radiátory byly již vyměněny. Určité části objektu jako střecha a topení vyžadují provedení oprav případně rekonstrukci. Na střeše se nachází vysílač poskytovatele internetu v obci (možno zrušit nebo uzavřít dohodu s poskytovatelem). V domě je zřízena telefonní přípojka na pevné linky, která je momentálně odpojena.

 

V zadní části pozemku se nachází hezká mírně svažitá zahrada o rozloze 415 m2, která nabízí majiteli nemovitosti např. možnosti rekreace a odpočinku, výstavby posezení či bazénu apod. Součástí nemovitostí je také menší část staré částečně již rozpadlé se stodoly, do které zasahuje jedna z parcel.

Obec Kloboučky jsou menší vesnice v okrese Vyškov ležící necelé 2 km jižně od města Bučovice jehož je součástí. Obec je vzdálena od krajského města Brna přibližně 40 km směrem na Slavkov u Brna. Kloboučky leží na okraji Ždánického lesa, který nabízí množství cyklostezek, aktivního vyžití, výletů s rodinou, turistiku, sběr hříbků nebo dlouhé procházky s Vašimi mazlíčky.

 

V obci Kloboučky se nachází Mateřská škola vzdálená od domu cca 200 m, zastávka autobusu (cca 200 m), v blízké obci Bučovice je vlaková zastávka, spoje do Brna jsou vynikající i autobusem, menší nákupní centrum, cvičiště psů, různé obchody, restaurace, banky, lékárny a pošta. V Bučovicích je taktéž známý renesanční zámek, který stojí za zmínku i návštěvu. Dále se nedaleko nachází přírodní památka Baračka. Jedná se o  lesostepní stráně, obrácené k jihozápadu, označené na mapě názvem Příkřice. Důvodem ochrany je cenná lokalita stepní květeny. Roste tu například kavyl vláskový, bílojetel pětilistý německý, koniklec luční načernalýhlaváček jarní a jiné.

 

Klíče máme v RK. Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 2.390.000, - Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,