https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RD 4+KK A 2+1, ROSICE U BRNA

CRGDomy a vilyPRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RD 4+KK A 2+1, ROSICE U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0129-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  1163 m2
Zastavěná plocha:  701 m2
Zahrada:  462 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte bydlení pro Vás a Vaši rodinu ve vyhledávané obci s výbornou občanskou vybaveností a zároveň kousek od města Brna?

 

Máme pro Vás nabídku prodeje dvougeneračního, řadového, částečně podsklepeného rodinného domu. Dům disponuje vjezdem z hlavní silnice, hezkým dvorem, hospodářským stavěním a svažitou zahradou. Rodinný dům se nachází v obci Rosice, která leží pouhých 16 kilometrů od města Brna.

 

Celková plocha činí 1.163 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 701 m2 a zahrada 462 m2. Užitná plocha rodinného domu činí přibližně 236 m2.

 

Dispozice:

 

Nabízená nemovitost do tvaru „L“ je částečně podsklepená, zděná ze smíšeného zdiva, se sedlovou střechou, s hospodářskými budovami na dvoře, s venkovním posezením pod pergolou s grilem a svažitou zahradou.

 

Rodinný dům byl využíván pro rodinné bydlení na základě dvou bytových jednotek, které se zde nacházejí. Po levé straně objektu je patrová jednotka o dispozici 4+kk a po pravé straně objektu je přízemní jednotka o dispozici 2+1.

 

Z uliční části je hlavní vchod do rodinného domu, kde nalezneme pár schodů nahoru. Po pravé straně je vstup do první jednotky (2+1), kde se ocitáme v zádveří (cca 3,00 m2), z kterého je vstup po levé straně do koupelny (cca 5,50 m2) s vanou a WC a na pravé straně je vstup do prvního pokoje (cca 22,00 m2). Ze zádveří se dále dostaneme do kuchyně (cca 30,00 m2) a z ní je vstup po pravé straně do dalšího pokoje (cca 26,00 m2). Tyto dva pokoje jsou průchozí. V kuchyni je také vstup do komory (cca 4,50 m2), ve které se nachází vodoměr. Vytápění této části je zajištěno plynovým kotlem s rozvody do radiátorů a na ohřev vody slouží elektrický bojler.

 

Po levé straně z chodby od hlavního vstupu do domu vcházíme do zádveří (cca 4,50 m2), kde máme hned naproti koupelnu (cca 6,00 m2) s vanou a WC. Po levé straně vcházíme do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem (cca 31,00 m2). Ze zádveří po pravé straně je vstup do haly (cca 25,50 m2), ve které nalezneme plynový bojler, který slouží na vytápění objektu, nový elektrický bojler na ohřev vody a krásné dřevěné schodiště, které vede na půdní vestavbu. Dále je zde na přízemí poslední místnost (cca 20,00 m2) s krbem na tuhá paliva s novým komínem, která má krásné francouzské okno s výhledem na dvůr a na pergolu s posezením a grilem.

 

Na půdní vestavbě nalezneme galerii (cca 12,00 m2), koupelnu se sprchovým koutem a WC (cca 6,00 m2) a dva samostatné pokoje (oba cca 20,00 m2). Interiér této vestavby hezky prolínají dřevěné trámy. Tato nástavba je stará přibližně 20 let.

 

Podlahy v celém domě jsou převážně pokryté dlažbou, v některých pokojích nalezneme dřevěnou podlahu. Okna jsou částečně původní, dřevěná, některé jsou plastová. Nad jednotkou 2+1 se nachází půda s vchodem z dvorní strany a pod ní je menší sklep. Druhá jednotka není podsklepena. Přípojky na pračky nalezneme v obou jednotkách.

 

Ve dvorní části objektu se nacházejí hospodářské budovy, které jsou propojeny, z nichž jedna stavba po levé straně plynule navazuje na obytnou část. V ní se nacházejí tři samostatné místnosti. V první je studna o hloubce cca 6-7 metrů, další dvě jsou využívány jako skladový prostor. Naproti rodinnému domu se nachází větší budova, bývalá sýpka a stáj pro zvířata. Tyto prostory se dají ponechat a využívat je jako odkladný prostor, garáž, přístřešek atd. Nový majitel taktéž může tyto stáje a budovy zbourat a postavit si tady něco podle vlastních představ, anebo si jenom rozšířit zahradní část.

 

Velkou výhodou nabízené nemovitosti je přímý vjezd z uliční strany do dvora, kde může být zaparkovaný Váš automobil.

 

Vedle hospodářské budovy po levé straně se nacházejí schody, které vedou podél větší budovy směrem na zahradu. Schody jsou mírně svažité a ze zahrady je krásny výhled na okolní přírodu a obec. Na pozemek zahrady se dá dostat i z druhé strany. Pozemek, přes který je přístup zajištěn, je městský. Hned naproti je základní škola.

 

Objekt se nabízí ve stavu, v jakém je, tudíž třeba počítat s rekonstrukcí. Levá část včetně vestavby je obyvatelná, pravá část vyžaduje větší zákroky. Nábytek a veškeré vybavení je součástí prodeje.

 

 

IS: obecní vodovod, elektřina 230 V a 380 V, kanalizace + jímka, topení – plynový kotel (každá jednotka má svůj plynoměr).

 

 

Obec Rosice se nachází přibližně 16 km západně od města Brna. Leží v Boskovické brázdě a soutoku řek Bobrava a Říčanský potok. V obci žije kolem 6.000 obyvatel. Silnice č. 23 protíná obec a taktéž je kousek i nájezd na dálnici D1. Velkou výhodou je spojení vlakem nebo jiným spojem z Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje. Samozřejmostí je spousta cyklotras a jiného volnočasového vyžití, jako například Rahnův palác, Kamenný most, Starý pivovar, Zámek Rosice a Zámecký park. V obci Rosice taktéž nalezneme mateřskou školu, základní školu, základní uměleckou školu, poštu, městský úřad a středisko volného času.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

 

Pokud byste chtěli pomoci s úvěrem, neváhejte nám zavolat, rádi Vám s ním pomůžeme.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu: m.molnarova@credoreal.cz.

 

 

Cena: 5.590.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,