PRODEJ DVOU RODINNÝCH DOMŮ S POZEMKY, OBEC VACENOVICE

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ DVOU RODINNÝCH DOMŮ S POZEMKY, OBEC VACENOVICE
Číslo zakázky:  cr-n-0169-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  3101 m2
Zastavěná plocha:  1226 m2
Zahrada:  1875 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  4 890 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi dva rodinné domy, které se nachází na jednom rozsáhlém pozemku s vlastním průjezdem, kopanou studnou a hospodářskými budovami. První dům je samostatně stojící, celý podsklepený o dispozici 6+1. Tato nemovitost byla postavena z kvalitních materiálů a jednalo se na svou dobu opravdu o nádherný a prostorný dům. Druhý dům je přímo u hlavní cesty o dispozici 3+1, který je vhodný k rekonstrukci případně se dá nabízené místo využít jako stavební pozemek na novou stavbu.

 

Celková plocha pozemků činí 3.101 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 1.226 m2, zahrada 1.875 m2 a užitná plocha domu je přibližně 127 m2.

 

Velký rodinný dům:

Vejdeme do domu hlavním vchodem směrovaným z ulice a nacházíme se v zádveří (cca 2,00 m2), z kterého je po levé straně vstup do haly se schodištěm do prvního patra (cca 20,00 m2). V hale se nachází krb a hala samotná plynule navazuje na zadní část domu, do chodby (cca 9,00 m2). Z této chodby je po levé straně vstup do sklepních prostorů, do komory (cca 6,00 m2), do prádelny (cca 13,00 m2) a po pravé straně se nachází koupelna s vanou a WC, z které je vstup přímo do samostatného pokoje (cca 15,50 m2) na tomto patře. Na konci chodby se nacházejí dveře, které vedou ven z domu směrem do zahradní části. Nezbytnou částí přízemí je garáž (cca 27,00 m2), která má zajištěn vstup do domu před vstupem do sklepa.

 

Dále po krásném dřevěném schodišti vyjdeme do prvního patra a zde se ocitáme v menší hale s dřevěným obkladem na zdech (cca 10,00 m2), ze které je zajištěn vstup do všech místností. Po levé straně se nachází první pokoj (cca 27,00 m2), který disponuje se dvěma balkóny (4,00 m2 a 8,00 m2), z nichž je jeden propojen s vedlejším pokojem. Již zmíněný vedlejší samostatný pokoj (cca 19,00 m2), může sloužit jako ložnice. Naproti schodům se nacházejí dva vstupy, první do koupelny (5,00 m2) s vanou a sprchovým koutem a druhý do samostatného WC se zádveřím (cca 4,50 m2). Po pravé straně se nachází obývací pokoj (cca 31,00 m2) a kuchyň (15,50 m2) s balkonem (cca 4,00 m2) směrem na hlavní silnici.

 

Sklepní prostory, do kterých se dostaneme z přízemí vstupem, který je situován pod schodištěm, nalezneme čtyři samostatné místnosti. Nejdřív se ocitáme v zádveří (cca 6,00 m2), z kterého po pravé straně vstup do prvního prostoru (cca 20,00 m2) a naproti je kotelna (32,00 m2), ve které nalezneme kombinovaný plynový kotel a kotel na tuhá paliva. Tyto kotle slouží k vytápění rodinného domu a na ohřev vody. Po levé straně přecházíme chodbou (cca 6,00 m2), na které se nachází čerpadlo ke studni a je tady udělané přepínaní mezi vodou ze studny a obecním vodovodním řádem. Z této chodby se dostaneme do kvelbeného cihlového vinného sklípku (16,00 m2) a do přípravny na víno (24,00 m2). Z přípravny vedou dveře ven na schody směrem nahoru, které jsou situovány vedle terasovitého vstupu ze zadní části domku od zahrady.

 

Tento rodinný dům je situovaný přední částí na východní stranu a zadní na západní. Dům se nabízí v původním stavu, proto je zapotřebí počítat s rekonstrukcí.

Nabízená nemovitost by se dala hezky rozdělit při zanechaní současné dispozice na dvě samostatné jednotky, dolní patro na 2+1 a horní patro na 3+1.

 

Dům disponuje částečně původními dřevěnými okny, ze zahradní části na patře jsou zrekonstruována na plastová a balkónové dveře taktéž. Na podlahách je položena většinou dlažba, nebo zachovalé dřevěné parkety. Střecha na dome je rovná s lepenkovou krytinou a je zrekonstruovaná přibližně pět let zpátky. Na pozemku za domem se nachází zděný sklep, se vstupem dolu po schodech. Vedle sklepu je kousek vrtaná, potom jenom kopaná studna, která je přibližně dvacet metrů hluboká (byla dělaná před rokem 1974, tudíž doklady k ní k dispozici bohužel nejsou).

 

Dispozice domu nabízí novému majiteli množství různých jiných dispozicí a můžete si udělat domek svých snů a představ.

 

Co se týče inženýrských sítí, obecní vodovod, vlastní studna, elektřina 230/380 V, obecní kanalizace, septik se nachází při vedlejším domě, plyn je jenom ve sklepě, je zde možnost udělat rozvody do domu, topení a ohřev vody je zajištěn kombinovaným plynovým kotlem.

 

Tato nabídka je vhodná pro rodiny s dětmi, nebo pro dvougenerační bydlení na dobrém místě. Po rekonstrukci si zde můžete vybudovat domek dle Vašich snů a představ. Velkou výhodou je nájezd z hlavní silnice přímo před garáž na pozemek. V zahradní části se nachází dostatek prostoru pro různé dětské atrakce, jako například bazén, trampolínu a taktéž je zde prostor i pro altán, nebo místo pro grilování s posezením.

 

Druhý rodinný dům:

Vedlejší rodinný dům spolu s hospodářskou přístavbou je určen ke kompletní rekonstrukci, nebo k zboření původní stavby a možnosti výstavby nového domku, nebo rozšíření si zahradní části.

 

Obec Vacenovice se nachází mezi Kyjovem a Hodonínem a žije v ní asi 2200 obyvatel. V okolí obce se nachází smíšené lesy, pole, louky a taktéž vinohrady. Co se týče občanské vybavenosti najdeme zde mateřskou školu, základní školu, obecní úřad, kavárny, restaurace, pošta, zdravotní středisko a je zde výborná dopravní dostupnost. Nejbližší památkou je barokní Zámek Milotice, ke kterému patří taky udržovaný park a obora. Určitě stojí za zmínku spousta cyklostezek, které se v okolí nacházejí. Milovníci vína si taky v této vinařské oblasti najdu to své. Krajské město Hodonín je od obce vzdálené necelých 13 km a nájezd na dálnici D2 je přibližně 30 minut. Zastávka autobusu č. 912 je vzdálená pouhých 200 metrů od domu a autobus jde přímo do nejbližšího okresního města Hodonín.

 

V blízkém okolí se nachází pizzerie, hospoda, řeznictví, pošta, obchod Jednota, pekárna, autoservis, pneuservis, kadeřnictví, restaurace, vinařství, vinný sklep a jiné.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz, nebo na níže uvedeným telefonním čísle.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

 

 

Cena: 4.890.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,