https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ DOMU SE TŘEMI, PŮVODNĚ ČTYŘMI BYT. JEDNOTKAMI V KROMĚŘÍŽI | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ DOMU SE TŘEMI, PŮVODNĚ ČTYŘMI BYT. JEDNOTKAMI V KROMĚŘÍŽI

CRGDomy a vilyPRODEJ DOMU SE TŘEMI, PŮVODNĚ ČTYŘMI BYT. JEDNOTKAMI V KROMĚŘÍŽI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0297-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  191 m2
Zahrada:  85 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rohový, cihlový dům, který se nachází v Kroměříži na ulici Rostislavova. Ulice Rostislavova je jednou z vyhledávaných lokalit města Kroměříže.

V objektu samotném najdeme tři samostatné jednotky, z toho dvě jednotky o velikosti 2+1 a jedna o velikosti 1+1. Každá tvoří jedno patro. V podkroví, kde je bytová jednotka 1+1 je také půda, která přímo vybízí k výstavbě další bytové jednotky nebo propojení té stávající. V domě dále najdeme sklep, předzahrádku a zahradu. Dům je prostorný, kompletně vyklizený a připravený pro rekonstrukci. Dům je bez problémů možné přebudovat na vícegenerační nebo na menší bytový dům.

Celková plocha činí 191 m2, z toho zahrada činí cca 85 m2, užitná plocha nemovitosti činí cca 240 m2.

Dispozice:

Za vstupními dveřmi se nachází schodiště, vedoucí do všech bytových jednotek a sklepu. V prvním nadzemním podlaží tak jak je již výše zmíněno bytová jednotka o dispozici 2+1 s balkonem. Součástí jednotky je vstupní chodba cca 3,3 m2, ze které je vstup do koupelny, kuchyně a pokoje. Po pravé straně se nachází pokoj o velikosti cca 11,6 m2, který je průchozí s druhým pokojem o velikosti cca 13 m2. Dále z chodby vcházíme do koupelny o velikosti cca 4 m2. Kuchyně je o výměře cca 12 m2 se spíží o výměře cca 1 m2 a vstupem na balkon, který je orientovaný do zahrady, která je součástí domu.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází další bytová jednotka o dispozici 2+1. Chodba, v této jednotce je o velikosti cca 3,5 m2. Po pravé straně se nachází dva průchozí pokoje o velikosti cca 15,5 m2 a 15 m2. Koupelna, která se nachází po levé straně, je o výměře cca 4 m2. Kuchyně (cca 12 m2) disponuje vstupem na balkon.

Při vstupu do třetího nadzemního podlaží se v mezi patře nachází společný balkon o velikosti cca 2 m2.

Ve třetím a posledním nadzemním podlaží je vstup do třetí bytové jednotky a na půdu. Půda je o velikosti cca 18 m2. Bytová jednotka je o dispozici 1+1. Vstupní chodba (cca 1,3 m2) disponuje vstupem do koupelny o výměře cca 1,6 m2 a vstupem do kuchyně o velikosti cca 12,5 m2. Dále se z kuchyně vchází do spíže o velikosti cca 1,6 m2 a do pokoje cca 14 m2.

V mezipatře suterénu se nachází vstup na zahradu. V tomto prvním podzemním podlaží je šest místností, které lze využít jako sklepy, nebo zde vystavět další bytovou jednotku. Celé spodní patro je o výměře cca 52,9 m2.

 

Co se týče inženýrských sítí, nemovitost je napojena na elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci i plynovod.

 

Velkou výhodou této nemovitosti je, že lze zrekonstruovat jak na rodinný dům, neboj jej zrekonstruovat na bytový dům k investici.

 

Kroměříž, přezdívaná Hanácké Athény, je město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Město bylo založenou olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburka roku 1260. Olomoučtí biskupové v Kroměříži vybudovali reprezentativní letní sídlo a přemístili sem část správy diecéze. Zachováno a v devadesátých letech opraveno bylo historické centrum města – Velké náměstí a podloubím a vedle něj stojící Arcibiskupský zámek. Mezi významné pamětihodnosti v Kroměříži patří například Městské opevnění, Mariánský sloup v Kroměříži, Kašna na Velkém náměstí, Kostel Nanebevzetí Panny Marie a mnoho dalšího.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí 5 % z kupní ceny.

 

Cena: 4.290.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42